Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

"Rīga 2014" būs lieliska iespēja visiem

Rīga 2014 būs lieliska iespēja visiem

Rīgas kļūšana par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014.gadā būs lieliska iespēja visai Latvijai, kuru mūsu valstij maksimāli efektīvi jāizmanto, lai veicinātu atpazīstamību un piesaistītu tūristus, turklāt plašā kultūras programma būs arī labs pieteikums 2015.gada pirmajā pusē gaidāmajai Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības (ES) Padomē.

"Latvija vēl nav organizējusi tik vērienīgu pasākumu, kāda būs Rīgas kļūšana par visas Eiropas kultūras galvaspilsētu. Tādēļ mums gudri un efektīvi jāizmanto šī lieliskā iespēja, lai ne tikai veicinātu Rīgas un Latvijas atpazīstamību, bet arī gūtu maksimālu ekonomisko ieguvumu," norāda Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Kalniņš.

Kā sēdē skaidroja nodibinājuma "Rīga 2014" pārstāvji, pieredze liecina, ka ekonomiskais ieguvums no pilsētas kļūšanas par Eiropas kultūras galvaspilsētu lielā mērā ir atkarīgs no tā, cik pati pilsēta un valsts gatava ieguldīt ārējā komunikācijā. Atbildot uz komisijas priekšsēdētāja biedra Sergeja Potapkina ierosinājumu izvietot reklāmas lielākajās starptautiskajās ziņu satelīttelevīzijās, nodibinājuma "Rīga 2014" vadītāja Diāna Čivle atzina, ka, ņemot vērā finansiālos ierobežojumus, dārgām televīzijas reklāmām līdzekļi nav paredzēti.

"Apzinoties Latvijas ierobežotās finansiālās iespējas, Rīga 2014 pasākumiem jābūt tik interesantiem, lai BBC, CNN un ALJazeera televīzijas būtu ieinteresētas ierasties Rīgā sagatavot reportāžas," pauda O.Kalniņš. Savukārt komisijas deputāts Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK) rosināja kultūras galvaspilsētas popularizēšanā iesaistīt arī ārvalstīs dzīvojošos latviešus.

Runājot par Rīga 2014 pasākumu sasaisti ar Latvijas prezidentūru ES 2015.gada pirmajā pusē, nodibinājuma Rīga 2014 programmu vadītāja Aiva Rozenberga darīja zināmu, ka lielu ieinteresētību sadarboties jau tagad izrādījusi Itālija, kura būs ES prezidējošā valsts pirms Latvijas 2014.gada otrajā pusē. Jau maija sākumā Romā tiks atklātas pirmās Latvijas mākslas izstādes un šī sadarbība turpināsies, norādīja A.Rozenberga.

Kā Eiropas kultūras galvaspilsēta Rīga visa gada garumā piedāvās apjomīgu kultūras programmu, dodot iespēju projekta realizācijā iesaistīties arī brīvprātīgajiem un nevalstiskajām organizācijām. Organizatori vēlas kultūru aplūkot maksimāli plašā nozīmē, ne tikai kā mākslu un izstādes, jo katrs mūsu valsts iedzīvotājs ir radošs un arī citas jomas var tikt atvērtas kultūrai, komisijas sēdē pauda D.Čivle.
Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.