Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ar SEB bankas atbalstu godinās straujāk augošos Latvijas uzņēmumus jeb "Gazeles"

Ar SEB bankas atbalstu godinās straujāk augošos Latvijas uzņēmumus jeb "Gazeles"

2012.gada 25.septembrī Spilves lidostas Aviācijas muzejā plkst. 16.00 ar svinīgu apbalvošanas ceremoniju un žurnāla Gazele atklāšanu tiks godināti tie Latvijas uzņēmumi, kas pēdējos trīs gadus uzrāda dinamiskus izaugsmes rādītājus. Strauji augošo uzņēmumu skaits Latvijā arī šogad ir palielinājies, liecina laikraksta Dienas bizness un informācijas tehnoloģiju izstrādes un informācijas pakalpojumu sniedzēja Lursoft IT pētījums.

Gazele 2012 apbalvošanas ceremonijas devīze ir Panākumi ceļ spārnos! Pasākuma apmeklētāji tiks aicināti doties simboliskā lidojumā virs Latgales, Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Rīgas ar nolaišanos katrā reģionā un strauji augošo uzņēmumu godināšanu. Noslēgumā tiks prezentēts jaunākais žurnāls Gazele, kas pie laikraksta Dienas Bizness abonentiem nonāks 26.septembrī un būs nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās.

Tāpat kā 2011.gadā, arī šogad Latvijā vērojamas ekonomiskās izaugsmes tendences, jo strauji augošo uzņēmumu jeb Gazeļu skaits ir palielinājies. Gada pārskati apliecina, ka atsevišķi Latvijas uzņēmumi apgrozījumu palielinājuši pat vairāk nekā 50 reižu. 2012.gada līderos ir izvirzījusies tirdzniecības nozare.

Pērnā gada pētījumā par straujāk augošo uzņēmumu jeb Gazeli 2011 atzina pudeļu otrreizējās pārstrādes uzņēmumu AS PET Baltija, un arī pagājušogad, neņemot vērā sarežģīto pēckrīzes laiku, uzņēmumi turpināja attīstīties.

Žurnāla Gazele redaktore Dace Skreija: "Neskatoties uz to, ka lielākā daļa strauji augošo uzņēmumu pārstāv tirdzniecības nozari, TOP 250 vietu šogad ir izcīnījuši daudzi ražotāji. Tas ir īpaši svarīgi, jo daļa no tiem ražošanu ir izvērsuši valsts reģionos, tādējādi kaut minimāli decentralizējot uzņēmējdarbības struktūru, kas koncentrējusies galvaspilsētā. Šie ražotāji strādā uz ārvalstu tirgiem un negrasās apstāties pie sasniegtā. Līdz ar to šā gada izdevumā par godu straujāk augošajiem uzņēmumiem Dienas Bizness ir atļāvies vairāk savas uzmanības veltīt tieši šādiem uzņēmumiem - reģionu ražotājiem, vienlaikus tikpat augsti vērtējot arī pārējo uzņēmēju sniegumu."

Kas ir Gazele?
Informāciju par straujāk augošajiem Latvijas uzņēmumiem, kurus dēvē par Gazelēm, jau divpadsmito gadu apkopo laikraksts Dienas Bizness sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju izstrādes un informācijas pakalpojumu sniedzēju Lursoft IT.
Straujāk augošos uzņēmumus jeb Gazeles atlasa pēc šādiem kritērijiem:
- pēdējos trijos gados jābūt nepārtrauktam apgrozījuma pieaugumam (2009.g. - 2011.g.);
- 2009.gadā apgrozījums bijis lielāks par 100 tūkstošiem Ls;
- uzņēmuma pašu kapitāls ir pozitīvs;
- 2011.gadā uzņēmums ir strādājis ar peļņu.

Daudzi šodien pazīstami un nopelniem bagāti uzņēmumi savu ceļu uz panākumiem ir sākuši, vispirms parādoties Gazeļu sarakstā - bioloģiskās kosmētikas ražotājs Madara Cosmetics, poligrāfijas uzņēmums Livonia Print, saldumu ražotājs Skrīveru saldumi, IT uzņēmums Mikrotīkls, saimniecības preču un būvmateriālu veikali Depo DIY un cenuklubs.lv, sociālais portāls Draugiem.lv, kokrūpniecības uzņēmums Bolderaja Ltd, betona ražotājs Cemex, lauksaimniecisko pakalpojumu kooperatīvs Māršava u.c.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.