Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

PTAC piemēro 10k Ls naudassodu SIA "Izdevīgi pirkumi"

PTAC piemēro 10k Ls naudassodu SIA "Izdevīgi pirkumi"

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pieņēmis lēmumu, ar kuru SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" uzlikts naudas sods 10 000,00 Ls apmērā par negodīgas komercprakses īstenošanu kolektīvās iepirkšanās portālos www.orangelife.lv un www.kupon.lv. PTAC uzsāka situācijas izpēti, pamatojoties uz patērētāju sūdzībām, no kurām izrietēja, ka patērētājiem, kas minētajās vietnēs ir iegādājušies kuponus par tūrisma pakalpojumu saņemšanu, no patērētājiem neatkarīgu iemeslu dēļ komersants vienpusēji mainījis ceļojumu maršrutu vai pakalpojumi netika sniegti vispār, kā arī patērētājiem netiek atmaksāta samaksātā pakalpojuma maksa.

PTAC līdz 2012.gada 16.oktobrim saņēmis 124 patērētāju sūdzības par SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" darbību, no kurām izriet, ka komersants pārdeva un saņēma naudu par tūrisma pakalpojumiem, kas tika piedāvāti kolektīvās iepirkšanās portālos www.orangelife.lv un www.kupon.lv. Pēc kupona iegādes komersants patērētājus informējis par būtiskām izmaiņām tūrisma pakalpojuma aprakstā vai tūrisma pakalpojums tika tehnisku iemeslu vai nepietiekama dalībnieku skaita dēļ atcelts. Patērētāji iesniegtajās sūdzībās norādījuši, ka komersants arī pēc patērētāju pieprasījuma neizsniedza līgumus par tūrisma pakalpojumu sniegšanu. Pat pēc vairākkārtējas vēršanās pie komersanta patērētājiem netika atmaksāta pakalpojuma maksa. Kopā PTAC iesniegtas sūdzības par patērētājiem neatmaksāto summu vairāk kā 17 813.00 Ls apmērā.

Izvērtējot interneta vietnēs sniegto informāciju par piedāvātajiem tūrisma pakalpojumiem, kā arī SIA "ANTARIO" un SIA "Eiropas Ceļojumu Aģentūra" sniegtos paskaidrojumus, kas minēti piedāvājumos kā sadarbības partneri, PTAC secinājis, ka SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" darbojās kā tūrisma operators. Reklāmu izplatīšanas laikā komersants saskaņā ar Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru Datubāzē (TATO) iekļauto informāciju nav reģistrējies kā tūrisma operators, kā arī nav veicis maksu par klienta iemaksātās naudas drošības garantiju. Komersants tādējādi radījis iespaidu, ka likumīgi drīkst sniegt tūrisma pakalpojumus, lai gan bez tūrisma operatora nodrošinātās obligātās patērētāju iemaksātās naudas drošības garantijas tūrisma pakalpojumu sniegšana ir aizliegta.

Kā jau iepriekš vēstīts, 2012.gada 18.jūlijā PTAC pieņēma lēmumu par pagaidu noregulējumu pret SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" par negodīgas komercprakses izbeigšanu Nr.21-04/4717-L-56, aizliedzot sniegt portālos www.orangelife.lv un www.kupon.lv komplekso tūrisma pakalpojumu reklāmas/piedāvājumus un iespēju iegādāties šos kuponus. Tāpat PTAC konstatējis uzņēmuma darbībā virkni normatīvo aktu pārkāpumu, kas jāievēro, piedāvājot kompleksos tūrisma pakalpojumus.

Neraugoties uz iepriekš minēto saistību pret patērētājiem neizpildīšanu un PTAC prasību nekavējoties izbeigt negodīgas komercprakses īstnošanu, SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" līdz 2012.gada 23.jūlijam turpināja reklamēt un piedāvāt tūrisma pakalpojumus.

PTAC pieņēma gala lēmumu Nr.E03-PTU-L56-46, ar kuru SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" par negodīgas prakses īstenošanu kolektīvās iepirkšanās portālos www.orangelife.lv un www.kupon.lv uzlicis naudas sodu 10 000,00 Ls apmērā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.