Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

T/c Liiba jaunajiem uzņēmējiem piedāvā unikālu iespēju - telpas par minimālu nomas maksu

T/c Liiba jaunajiem uzņēmējiem piedāvā unikālu iespēju - telpas par minimālu nomas maksu

"2012. gada sekmīgie darbības rezultāti ļauj izdarīt secinājumu, ka Rīgas tuvumā esošais t/c "Liiba" iemantojis popularitāti tieši jauno uzņēmumu vidū. Lai vairotu uzņēmēju motivāciju kļūt par mūsu tirdzniecības centra nomniekiem, laika posmā no 3. līdz 30. aprīlim, piedāvājam visiem uzņēmumiem, kuri šajā laikā noslēgs telpu nomas līgumu uz vienu gadu, ievērojamu atlaidi īres maksai," informē t/c "Liiba" vadītāja Sarmīte Grende.

Akcijas mērķis ir jaunu nomnieku piesaiste un atbalsts jaunajam, radošajam biznesam. "Mēs redzam, ka daudzi nomnieki, kuri par savu pirmo tirdzniecības vietu ir izvēlējušies t/c "Liiba", pēc gada vai pat atrāk ir auguši un paplašinājuši savu biznesu," skaidro S.Grende. "Uzskatām, ka mūsu tirdzniecības centrs ir lieliskā stratēģiskā vietā un sniedz šeit esošajiem tirgotājiem visas priekšrocības, lai veiksmīgi attīstītu savu biznesu," ir pārliecināta S.Grende.

"2012. gadā novērojām, ka aizvien palielinās gan pircēju, gan arī nomnieku aktivitāte, kas liecina par ekonomikas atveseļošanos kā valsts, tā arī sabiedrības līmenī," uzskata S.Grende, papildinot, ka šīgada otrajā pusē tirdzniecības centrā ienāca vairāki jauni nomnieki, tajā skaitā būvmateriālu un saimniecības preču veikals "Meistars", alkohola mazumtirgotājs "ALK Outlet" un citi. Kopumā t/c "Liiba" iznomājamā platība ir 7275,6 m2, no kuriem patlaban izīrēti 7180 m2.

Šāda veida akciju, piedāvājot ievērojamu atlaidi telpu nomas maksai, t/c "Liiba" realizē jau otro reizi. "Pērn šo iespēju izmantoja vairāki jaunie uzņēmumi, kuri tādā veidā guva iespēju atvērt savu pirmo veikalu," stāsta S.Grende.

T/? "Liiba’’ kā divstāvīgs kompaktgalerijas tipa tirdzniecības centrs tika atklāts 2009. gada aprīlī. Šobrīd centrā ir 46 tirdzniecības vietas, no kurām populārākie pārstāvētie veikalu tīkli ir grāmatu veikals "Jānis Roze"", "Seppala", "Pet Center", "A Aptieka", apģērbu tīrītava "Irve", "Optimus mēbeles", "Daugavas Delikates", "Bauskas gaļas nams" un pārtikas veikals "Elvi". Ķekavas tirdzniecības centrā iespējams saņemt arī dažādus pakalpojumus, kas nav pieejami citos līdzīgos centros, jo tajā atrodas arī ārstu prakse, veterinārā klīnika, kā arī ir skaistumkopšanas salons un sporta klubs.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.