Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Alkoholisko dzērienu tirdzniecība ar interneta starpniecību ir aizliegta

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar grozījumiem Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas stājās spēkā 2013.gada 19.jūlijā, ir aizliegta alkoholisko dzērienu mazu..

PTAC piemēro AS "4finance" (SMScredit.lv) 3000 Ls naudas sodu

tip3

Šī gada 1.jūlijā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pieņēma lēmumu, ar kuru AS "4finance" piemēroja naudas sodu 3000 Ls apmērā par negodīgas komercprakses īstenošanu. Komersants..

Aktuāla informācija

Ātrie kredīti http://www.gudriem.lv/atrie-krediti ir viens no portāla Gudriem.lv salīdzināšanas objektiem jau trīs gadus. Portāla dati rāda, ka jau ap 180 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāji izv..

T/c Liiba jaunajiem uzņēmējiem piedāvā unikālu iespēju - telpas par minimālu nomas maksu

tip3

"2012. gada sekmīgie darbības rezultāti ļauj izdarīt secinājumu, ka Rīgas tuvumā esošais t/c "Liiba" iemantojis popularitāti tieši jauno uzņēmumu vidū. Lai vairotu uzņēmēju motivāciju kļūt p..

Samazināts administratīvais slogs ES fondu projektu īstenotājiem

Lai sniegtu Eiropas Komisijai un Eiropas nodokļu maksātājiem pārliecību, ka Eiropas Savienības (ES) finansējums ir iztērēts likumīgi un atbilstoši paredzētajam mērķim, ES fondu Revīzijas ies..

"Rīgas siltums" plāno samazināt tarifu

A/s "Rīgas siltums", attīstot zaļās enerģijas projektus siltumcentrālēs "Ziepniekkalns" un "Zasulauks", plāno samazināt siltuma cenu Rīgā vidēji par 3 %, salīdzinot ar esošo siltumenerģijas ..

Mērķa kursi

Sākot ar 4.01.2013,un turpmāk katru pirmdienu un piektdienu Rīgā Tiek organizēts Mērķa sasniegšanas kursi. Programma paredzēta cilvēkiem, kuriem katru gadu izvir..

Latvijas Universitāte izsludina pieteikšanos Karjeras iespēju dienai

Darba devēji tiek aicināti līdz 2013. gada 15. februārim pieteikt sava uzņēmuma vai organizācijas dalību Karjeras iespēju dienai, kas norisināsies 2013. gada 14. martā Latvijas Universitātes..

Mikrouzņēmumu nodokļa ieviešana nav attaisnojusies

tip3

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāti iepazīstoties ar ziņojumu par mikrouzņēmumu nodokļa likuma praktiskās īstenošanas gaitu un rezultātiem, rosināja izstrādāt konkrētus p..

Petes.lv - koku zāģēšana, celmu frēzēšana, apzaļumošana, dīķu rakšana, dārzu veidošana

PETES.LV (26525019) pieredzējušie speciālisti ātri un droši veiks: - bīstamo koku zāģēšanu, koku zāģēšanu koriģētā un dabiskā koku augšanas virzienā - koku un zaru apzāģ..

Darba devējam būs jāsniedz precīzākas ziņas par darbinieku

tip3

Plānots, ka darba devējam, iesniedzot ziņojumus par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām, turpmāk būs jāsniedz precīzākas ziņas par darbinieku. Turpmāk darba de..

Vadims Jerošenko: Valdība ignorē iedzīvotāju un uzņēmēju viedokli par eiro ieviešanu

tip3

"Valdība, apgalvojot, ka papildus inflācijas līmenis, ieviešot eiro, nebūs lielāks par 0,1 – 0,3% noklusē, ka šā procesa sekas kopumā izjutīs iedzīvotāji. Izdevumi eiro ieviešanai Latvijā bū..

Spīdolas balvu ekonomikā 2012 saņems Roberts Ķīlis

tip3

Apbalvojums laureātam piešķirts par konkurētspējīgas izglītības vīzijas radīšanu un pirmajiem panākumiem, reformējot nozari kvalitatīvas izglītības virzienā. Spīdolas balvai e..

PTAC piemēro 10k Ls naudassodu SIA "Izdevīgi pirkumi"

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pieņēmis lēmumu, ar kuru SIA "IZDEVĪGI PIRKUMI" uzlikts naudas sods 10 000,00 Ls apmērā par negodīgas komercprakses īstenošanu kolektīvās iepirk..

Plāno aktualizēt Profesiju klasifikatoru

Saskaņā ar Latvijas veļas ražotāju asociācijas, komersantu, Latvijas Jūras administrācijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas priekšlikumiem Profesiju klasifikatorā p..

MAXIMA Latvija atsauc guašas "GAMMA"

tip3

SIA "MAXIMA Latvija" brīvprātīgi atsauc Ukrainā ražotās guašas "GAMMA", art.321035, EAN 4820072531181, 11.01.2012.partija (skatīt attēlā zemāk), pamatojoties uz laboratorisku slēdzienu, ka p..

Pirmo reizi autobusu biļetes par 1 santīmu

tip3

Biļešu serviss "BezRindas.lv" rīko Latvijā vēl nebijušu akciju, piedāvājot iegādāties starppilsētu autobusu biļetes tikai par 1 santīmu. "Esam jau pieraduši, ka tiek piedāvāta..

Par tirgus varas ļaunprātīgu izmantošanu KP soda SIA "Forum Cinemas"

tip3

17.septembrī Konkurences padome (KP) pieņēma lēmumu, ar kuru konstatēja, ka SIA "Forum Cinemas" ļaunprātīgi izmantojusi savu dominējošo stāvokli, lai gūtu konkurences priekšrocības kinofilmu..

SIA "Hotel Jūrmala SPA" ņemtajā sviesta zivs paraugā ir būtiski paaugstināts histamīna daudzums

Pārtikas un veterinārais dienests no Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" šodien ir saņēmis oficiālos laboratorisko izmeklējumu rezultātus, kas apstipr..

Apbalvo straujāk augošos uzņēmumus - gazeles

tip3

Gazele 2012 apbalvošanas ceremonijā par SuperGazeli atzīts AS Goldinvest Asset Management. Gazeles statueti no LR ekonomikas ministra Daniela Pavļuta rokām saņēma arī SIA Kurzemes finieris, ..

Ar SEB bankas atbalstu godinās straujāk augošos Latvijas uzņēmumus jeb "Gazeles"

tip3

2012.gada 25.septembrī Spilves lidostas Aviācijas muzejā plkst. 16.00 ar svinīgu apbalvošanas ceremoniju un žurnāla Gazele atklāšanu tiks godināti tie Latvijas uzņēmumi, kas pēdējos trīs gad..

Reklāmu apjoms visvairāk palielinājies radio un TV

tip3

Šī gada jūlijā salīdzinājumā ar 2011.gada jūliju reklāmu apjoms visvairāk palielinājies radio un televīzijā - attiecīgi par 35% un 27%. Savukārt reklāmas apjoms laikrakstos šī gada jūlijā sa..

Darba samaksa pakāpeniski turpina pieaugt

tip3

Bruto darba samaksa pieauga gan privātājā sektorā, gan arī sabiedriskajā sektorā, kaut gan sabiedriskajā sektorā pieaugums bija nedaudz straujāks (par 4,6%) nekā privātajā sektorā (par 3,4%)..

Atklās jauno Zemnieku diennakts tirgu

tip3

Rīgas Centrāltirgū Gaiziņa ielā 5, k.1, tiks atklāts jaunais Zemnieku diennakts tirgus. Atklāšanā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un AS "Rīgas centrāltirgus" valdes priek..

Visām iesaistītajām pusēm jāaktivizē darbs pie Uzņēmējdarbības vides pasākumu plāna izpildes

tip3

Ekonomikas ministrijas sagatavotais Informatīvais ziņojums par Uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumu plāna 2012.gadam izpildi laika posmā no šī gada 1.janvāra līdz 1.jūnijam liecina, ka..

Paredzamas rekordlielas graudu ražas

tip3

Lai nodrošinātu rekordlielas graudu ražas nogādāšanu ostā, N.Ušakovs uzdevis atcelt satiksmes ierobežojumus zemnieku kravas transportam. Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs devis rīkojum..

Gada griezumā Latvijas eksporta pieauguma tempi joprojām stabili

tip3

Neskatoties uz ekonomisko problēmu saasinājumu Eiropā un bažām par pieprasījuma apsīkumu Latvijas eksporta tirgos, ārējās tirdzniecības apgrozījums šā gada jūnijā salīdzinājumā ar pagājušā g..

Aktualizēts profesiju klasifikators

tip3

Valdība otrdien, 7.augustā, apstiprināja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Profesiju klasifikatorā. Saskaņā ar biedrību un komersantu priekšlikumiem precizēti dažu profesij..

Būvniecības izmaksas kāpj uz augšu

tip3

Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2012.gada jūnijā, salīdzinot ar maiju, būvniecības izmaksas Latvijā palielinājās vidēji par 0,4%. Salīdzinot ar iepriekšējā gada jūniju, būvn..

Latvijas ekonomikai straujākais kāpums Eiropas Savienībā

tip3

"Jaunākie dati liecina, ka Latvijas ekonomika patlaban piedzīvo eksportā balstītu izaugsmi, kas ir viena no straujākajām Eiropas Savienībā. Pie tam, mūsu valsts iekšzemes kopprodukta pieaugu..

Patēriņa cenu izmaiņas 2012.gada jūnijā

tip3

Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka vidējais patēriņa cenu līmenis 2012.gada jūnijā, salīdzinot ar 2012.gada maiju, samazinājās par 0,1%. Precēm cenas saruka par 0,3%, bet pakal..

Latvijas ekspozīcijas "World Expo 2015" tēmas moto - Dzīvības drava

tip3

Šī gada sākumā Ekonomikas ministrija organizēja radošo nozaru profesionāļu diskusiju ar mērķi apzināt un izvēlēties piemērotāko tēmu Latvijas ekspozīcijai. Diskusijas laikā režisors Uģis Bri..

Patēriņa cenu izmaiņas 2012.gada maijā

Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka vidējais patēriņa cenu līmenis 2012.gada maijā, salīdzinot ar 2012.gada aprīli, samazinājās par 0,2%. Precēm cenas saruka par 0,3%, bet pakal..

Apgrozībā tiek laista jauna 1 LVL monēta - EZIS

Kādi īpašības vārdi jums nāk prātā, iedomājoties ezīti? Adatains. Durstīgs. Spurains. Drosmīgs. Tieši tāds ezis nu lepni nes lata nominālvērtības uzrakstu. Adatas un durstīgums ir pirmais, k..

"Latvijas Vēstnesis" no nākamā gada iznāks tikai elektroniski

Paredzēts atteikties no oficiālā laikraksta "Latvijas Vēstnesis" izdošanas papīra formātā. Tas palīdzēs ietaupīt vairāk nekā ceturto daļu no līdzekļiem, kas patlaban nepieciešami oficiālās p..

"Rīga 2014" būs lieliska iespēja visiem

Rīgas kļūšana par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2014.gadā būs lieliska iespēja visai Latvijai, kuru mūsu valstij maksimāli efektīvi jāizmanto, lai veicinātu atpazīstamību un piesaistītu tūr..

Bezmaksas konference par Latvijas uzņēmēju iespējām piedalīties Japānas koncerna Hitachi iepirkumos

Konferencē piedalīsies Hitachi Ltd. un Hitachi Europe Ltd. pārstāvji, kuri apmeklēs Latviju, lai veidotu kontaktus ar Latvijas uzņēmējiem – potenciālajiem piegādātājiem, un informētu par sav..

Liela apjoma investīciju projektu realizācijai uz atbalstu pretendē 51 projekts

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) administrētajā aktivitātē "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 2. kārtā uz atbalstu pretendē 51 projektu iesniegums, kuru kopējā pi..

ERAB plāno attīstīt atjaunojamās enerģijas industriju Latvijā

Eiropas reģionālā attīstības biedrība (ERAB) gatavojas īstenot projektu, kas nākotnē varētu veicināt Latvijā īpaši labvēlīgus apstākļus enerģijas ražošanai no atjaunojamiem resursiem. Biedrī..

Komersantiem būs jādeklarē darījumi ar fiziskām personām virs 1000 latiem

Turpmāk komersantiem darījumi ar fiziskām personām, kas pārsniegs 1000 latus, būs jādeklarē Valsts ieņēmumu dienestā (VID), paredz Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā otrdien, 17.j..

Pieprasījumu komisija neatbalsta pieprasījumu par Visaginas AES finansēšanu
Komersantiem būs jādeklarē darījumi ar fiziskām personām virs 1000 latiem
ERAB plāno attīstīt atjaunojamās enerģijas industriju Latvijā


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.