Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Atbalsta darbaspēka nodokļu samazināšanu

Atbalsta darbaspēka nodokļu samazināšanu

"Nodokļu politikas apakškomisija aicina Ministru prezidentu atbalstīt darbaspēka nodokļu samazināšanu par pieciem procentiem trīs gadu laikā, kā arī samazināt pievienotās vērtības nodokļa likmi no šī gada 1.jūlija par vienu procentu. Tāpat nepieciešams būtiski paaugstināt atvieglojumus par apgādājamajiem. Ja pēc darbaspēka nodokļa samazināšanas radīsies negatīvs fiskālais efekts pašvaldībām, būs jāmeklē iespējas to kompensēt," norādīja komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis. Viņš arī uzsvēra, ka galvenais mērķis ir veicināt ekonomikas izaugsmi, un tas ir saistīts ar darbaspēka nodokļu likmes mazināšanu.

Deputāts Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK) akcentēja, ka samazinātā PVN likme būtu jāpiemēro daļai pārtikas produktu un jāpalielina atvieglojumus par apgādājamajiem – par pirmo bērnu 100 latu, par otro -120, bet trešo un katru nākamo bērnu 150 latu atvieglojums.

Kā galvenos risinājumus nodokļu samazināšanai Finanšu ministrijas pārstāvji piedāvāja no šī gada 1.jūlija samazināt PVN likmi līdz 21 procentam, no 2013.gada 1.janvāra samazināt iedzīvotāju ienākumu nodokļa likmi līdz 24 procentiem, bet līdz 2015.gadam turpināt to samazināt līdz 20 procentiem, no 2013.gada 1.jūlija paaugstināt neapliekamo minimumu, kā arī no 2014.gada palielināt atvieglojumus par apgādājamajiem.

Atbalstu PVN un darbaspēka nodokļu samazināšanai pauda Komercbanku asociācijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Brīvo arodbiedrību pārstāvji.

Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks Māris Pūķis norādīja, ka atbalsta darbaspēka nodokļa samazinājumu ar nosacījumu, ka tiek proporcionāli samazināts ne tikai iedzīvotāju ienākumu nodoklis, bet arī sociālās apdrošināšanas iemaksas.

Savukārt Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvis Egils Baldzēns atzīmēja, ka prioritātei ir jābūt neapliekamā minimuma un atvieglojuma par apgādājamajiem paaugstināšanai, kā arī darbaspēka nodokļu likmes samazināšanai.

No Latvijas Darba devēju konfederācijas puses izskanēja piedāvājums samazināt PVN par sešiem procentiem no nākamā gada, atvieglojumus par apgādājamajiem trīs gadu laikā paaugstināt līdz 165 latiem mēnesī par katru apgādājamo un no 2015.gada pakāpeniski uzsākt neapliekamā minimuma paaugstināšanu.
Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.