Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Āboltiņa pateicas Latvijas Pensionāru federācijai

Āboltiņa pateicas Latvijas Pensionāru federācijai

"Brīva un plaukstoša Latvijas valsts ir ikkatra individuāls un visu mūsu kopīgs nopelns, un tajā milzīgu ieguldījumu ar savu dzīves gājumu, savu dzīves gudrību un solidāro garu esat devuši arī jūs – vecākā gadagājuma cilvēki," uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, trešdien, 21.novembrī, uzrunājot Latvijas Pensionāru federācijas 20 gadu jubilejas pasākuma dalībniekus.

"Ikkatrs cilvēks, ikkatra cilvēka dzīve un tās laikā paveiktais ir nozīmīgs ieguldījums mūsu valsts liktenī un attīstībā," klātesošajiem teica Saeimas priekšsēdētāja, atgādinot, ka gan uzņēmējs, skolotājs un politiķis, gan pensionārs, skolēns un jaunā māmiņa ar savu darbu un Latvijas mērķu stādīšanu augstāk par saviem personīgajiem mērķiem sniedz ieguldījumu spēcīgas Latvijas valsts attīstībā.

"Sveicot Latvijas Pensionāru federāciju ar 20 darbības gadiem, nav labāku vārdu, kā to, ko paši esat rakstījuši ielūgumā. Dzīvot nozīmē – būt gaišiem, domāt gaišas domas un censties saprast savu līdzcilvēku dvēseles valodu. Tas ir salīdzinoši viegli labos, pārtikušos laikos. Taču tieši grūtos laikos, kādiem cauri mēs joprojām ejam, tiek pārbaudīta izturība, vienotība un saticība. Tieši šajos laikos ir svarīgi turēties kopā, nesadrumstaloties, nesadalīties sīkos strīdos. Spēja dzīvot saticībā ir vērtība, kas ļoti jākopj. Tas ir katra spēkos. Jo nav jau nekādu "mēs" un "viņi", ir viena tauta, viena Latvija, viena kopīga nākotne", sacīja Āboltiņa.

Uzsverot, ka Latvija atgūstas no krīzes, S. Āboltiņa atzina, ka arī vecākā gadagājuma ļaudīm, tāpat kā pārējai sabiedrībai, jau tuvākajā laikā ekonomiskās izaugsmes pieaugums atspoguļosies ikdienā.

"2013. gada valsts budžetā pirmo reizi pēdējo četru gadu laikā varējām atļauties palielināt budžeta izdevumus veselības nozarei. Esam uzsākuši jaunus demogrāfijas atbalsta pasākumus, un vēlos īpaši uzsvērt, ka demogrāfija nav tikai pabalsti, šis jautājums ir jāaplūko kompleksi. Demogrāfiskās situācijas uzlabošanai Latvijā svarīgi ir visi – gan vecāki, gan bērni, gan vecvecāki. Latvijā dzims bērni, ja katrs ģimenes loceklis, arī vecāsmātes un vectēvi, jutīsies ekonomiski un sociāli stabili," pauda Saeimas priekšsēdētāja.

Saeimas priekšsēdētāja atzina, ka parlamentam ir svarīgi uzklausīt un lēmumu pieņemšanas procesā iesaistīt tieši tos cilvēkus, kuru dzīvi šie lēmumi ietekmēs vistiešāk. Uzsverot, ka šo gadu laikā pensionāru federācijas pārstāvji ir bijuši labi un uzticami partneri Saeimas darbā, S. Āboltiņa pateicās par līdzšinējo sadarbību un solidaritātes garu.

"Aicinu jūs arī turpmāk aktīvi līdzdarboties lēmumu pieņemšanas procesā un būt gataviem uz dialogu, jo valstisku lēmumu pieņemšanā tas ir pats būtiskākais. Mēs katrs dodam ieguldījumu spēcīgas Latvijas valsts attīstībā un ar savu valstisko apziņu mēs spēsim Latviju veidot tādu, kādu vēlamies redzēt ik dienas," noslēgumā sacīja Saeimas priekšsēdētāja.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.