Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Saeima rītdien galīgajā lasījumā lems par apjomīgiem grozījumiem Autortiesību likumā

Saeima rītdien galīgajā lasījumā lems par apjomīgiem grozījumiem Autortiesību likumā

Saeima ceturtdien, 18. aprīlī, trešajā galīgajā lasījumā lems par apjomīgiem grozījumiem Autortiesību likumā, kas cita starpā paredz precizēt plašas diskusijas izraisījušo publiskā izpildījuma definīciju.

Galīgajam lasījumam rītdienas sēdei ir sagatavoti desmit likumprojekti, tostarp grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas paredz noteikt pienākumu kabeļtelevīziju operatoriem iekļaut savās programmās reģionālo un vietējo elektronisko plašsaziņas līdzekļu radītos raidījumus un sižetus, ja tie ir izteikuši šādu vēlmi.

Tāpat galīgajā lasījumā Saeima lems par grozījumiem Ārstniecības likumā, kas paredz to papildināt ar nākotnes pilnvarojuma īstenošanai būtisku regulējumu. Ārstniecības iestādēm aizgādnības nodibināšanai vai nākotnes pilnvarojuma gadījumā būs tiesības sniegt atzinumu par to, vai garīga rakstura vai veselības traucējumu dēļ persona ir zaudējusi spēju saprast savas darbības nozīmi un to vadīt. Uz šāda ārstu konsīlija izsniegta pilnvarojuma pamata pilnvarnieks iegūs tiesības rīkoties pilnvarotāja vārdā un interesēs, ja pilnvarotājs zaudē spēju izteikt savu gribu.

Rīt Saeima otrreizējā caurlūkošanā lems par diviem likumiem, tostarp par grozījumiem Aizsargjoslu likumā, kas paredz elektrolīniju īpašniekiem atvieglot objekta uzturēšanu un novērst drošas elektroapgādes apdraudējumu. Tāpat Saeima otrreizējā caurlūkošanā skatīs grozījumus Civillikumā, kas paredz noteikt speciālo tiesvedības kārtību lietās par kapitālsabiedrību dalībnieku (akcionāru) sapulces lēmumu atzīšanu par spēkā neesošiem, tādējādi stiprinot investoru tiesisko aizsardzību un ierobežojot reiderismu jeb uzņēmumu neētisku vai prettiesisku pārņemšanu.

Galīgajā lasījumā deputāti lems par izmaiņām Būvniecības likumā, kas paredz noteikt īsākus termiņus būvatļaujas apstrīdēšanai un izmaiņas sabiedrības informēšanas kārtībā. Grozījumi paredz noteikt, ka visos gadījumos būvatļaujas apstrīdēšanas termiņš būs viens mēnesis.

Otrajā lasījumā Saeima rītdien skatīs grozījumus virknē likumu, tostarp par grozījumiem Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumā, kā arī grozījumiem divu Latvijas augstāko izglītības iestāžu Satversmē.

Konceptuāli pirmajā lasījumā Saeima rīt lems par pieciem likumprojektiem, tostarp par Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas izstrādāto likumprojektu "Par Latvijas PSR un PSRS psihiatriskajās ārstniecības iestādēs nepamatoti ievietotajām personām", kas paredz atjaunot statusu personām, kas laika posmā no1940. gada 17. jūnija līdz 1991. gada 21. augustam bez tiesas spriedumiem nepamatoti ievietotas psihiatriskajās slimnīcās.

18.aprīļa sēdē Saeima lems arī par vairāku Ministru kabineta, kā arī deputātu sagatavotu likumprojektu nodošanu izskatīšanai komisijās.

Kopumā Saeimas 18. aprīļa sēdes darba kārtībā ir 27 jautājumi.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.