Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Konkurss "Meklējam Latvijas draudzīgāko klasi" ir noslēdzies!

Konkurss Meklējam Latvijas draudzīgāko klasi ir noslēdzies!

31.augustā noslēdzās labdarības projekta LabieDarbi.lv un skolvadības portāla E-klase.lv kopīgi rīkotais balsojumu konkurss "Mēs gribam atpūsties!", kopā visām klasēm gūstot 63 692 atbalstītāju balsu. Saņemot vislielāko balsu skaitu- 28 792 balsis, 1000 Ls lielu naudas balvu sava projekta realizācijai iegūst Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 10.b klase! Saņemtais finansējums tiks izmantots, lai realizētu klases ieceri kopīgi doties uz atpūtas parku "Mežakaķis" Siguldā.

Labdarības projekta LabieDarbi.lv vadītāja Renāte Vecvērdiņa stāsta: "Priecājamies par Daugavpils reģionu, kurā ir ļoti daudz aktīvu un mērķtiecīgu jauniešu. To redzam ne tikai šeit, bet arī ikmēneša LabieDarbi.lv balsojumu konkursā, kā rezultātā esam palīdzējuši realizēt vairākus projektus tieši no Daugavpils un tās rajona. Jau pašā balsojumu konkursa sākumā Daugavpils pilsētas Centra vidusskola bija ļoti apņēmīgi un pārliecināti par saviem spēkiem. Klases iesūtītais video atstāja ļoti saliedētas un draudzīgas klases iespaidu. Esam pārliecināti, ka par šiem jauniešiem un viņu sasniegumiem mēs vēl dzirdēsim!"

Draudzīgo klašu konkurss "Mēs gribam atpūsties!" notika pirmo reizi un tas ir labdarības projekta LabieDarbi.lv un skolvadības portāla E-klase.lv kopīga iniciatīva. Līdz 31.maijam ikviens Latvijas 5.-12. klašu kolektīvs varēja iesniegt savu pieteikumu portālā E-klase.lv. Žūrija rūpīgi izvērtēja katru pieteikumu un 10 labākie pieteikumi nokļuva nākošajā konkursa kārtā- basojumu konkursā, kas noritēja līdz 31. augusta plkst. 12.00 skolvadības portālā E-klase.lv un bija bez maksas. Klases sacentās par iespēju gūt 1000 Ls lielu finansējumu sava kopīgās atpūtas projekta realizācijai.

Skolvadības portāla E-klase.lv redaktore Dita Lapsa: "Man ir liels prieks par tiem skolēniem, kuri rod iespējas piepildīt savus sapņus un piedalījās konkursā "Mēs gribam atpūsties!" – lielā naudas balva būs vienreizīga iespēja visiem kopā brīnišķīgi pavadīt laiku, uzzināt daudz ko jaunu un izdarīt to, ko varbūt nekad tā arī nebūtu varējuši. Skolas laiks ir ļoti īpašs dzīves posms, tāpēc mēs ceram, ka šī būs lieliska iespēja kādai klasei pavadīt laiku kopā ne tikai ikdienas gaitās un mācībās, bet arī atpūšoties, vienam otru labāk iepazītot un sadraudzējoties. Novēlam, lai ikviens skolēns skolā iemācītos ne tikai rēķināt un rakstīt, bet arī sirsnību, iejūtību un izpalīdzību. Paldies visiem skolotājiem, kas pieteica savu klasi šajā konkursā, nežēloja brīvo laiku un pašaizliedzīgi atbalstīja viņus."

Konkursā piedalījās Dobeles Valsts ģimnāzija, Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Jelgavas 3. pamatskola, Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Rīgas 6. vidusskola, Rīgas 85. vidusskola, Saldus sākumskola, Apes vidusskola, Saldus 2.vidusskola, Ogres Valsts ģimnāzija. Lai iesniegtu pieteikumu konkursam, katrai klasei bija jāpaveic divi uzdevumi- jāsagatavo prezentācija par savu klasi,kā arī jāsagatavo projekts- atpūtas plāns.

Konkursa "Mēs gribam atpūsties" 2.vietā ar 23 846 balsīm ierindojas Saldus 2.vidusskolas 10.d klase. Savukārt 3.vietā- ar 7916 balsīm ir Rīgas 6.vidusskolas 12.a klase.

Ar visiem konkursa dalībniekiem iespējams iepazīties- http://www.e-klase.lv/lv/mes-gribam-atpusties/konkursi/mes-gribam-atpusties/

Informāciju sagatavoja:
Renāte Vecvērdiņa
projekta LabieDarbi.lv vadītāja
e-pasts: renate.vecverdina@labiedarbi.lv
tālrunis: 66051666

Papildus informācija par LabieDarbi.lv:
www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.