Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ziemassvētki Rīgas Motormuzejā

Ziemassvētki Rīgas Motormuzejā

Rīgas Motormuzejs tradicionāli ir parūpējies par svētku izklaidi visai ģimenei! Aicinām bērnus vecumā no 4 līdz 10 gadiem pavadīt gadu mijas brīvdienas Rīgas Motormuzejā, kur bērni varēs piedalīties speciāli sagatavotās rotaļu programmās. Savukārt vecākiem būs iespēja apskatīt Motormuzeja pašus jaunākos un ierastos eksponātus.

Ziemassvētku pasākumi notiks no 27. līdz 29. decembrim, kā arī no 2. līdz 6. janvārim. Ik dienu Motormuzejā būs divas Ziemassvētku rotaļu programmas, kas attiecīgi sāksies plkst. 13:00 un 15:00. Piedalīties radošajās darbnīcas mazie apmeklētāji varēs nepārtraukti, sākot no plkst. 13:00 līdz pat 17:00.

Ierodoties Motormuzejā, lielus un mazus sagaidīs Ziemassvētku vecītis kopā ar dažādiem pasaku tēliem. Viņi aicinās bērnus doties jautrās rotaļās, piedalīties spēlēs, dziedāt un dejot. Galvenais - neaizmirst iemācīties kādu pantiņu, jo Ziemassvētku vecītis, bez šaubām, būs sarūpējis arī jaukas un saldas dāvanas.

Tikmēr Ziemassvētku vecīša palīgi – rūķi darbosies radošajās darbnīcās, kur katrs bērns varēs izgatavot čiekuru rūķi, Ziemassvētku eglīti vai savu īpašo Ziemassvētku rotājumu, izkrāsojot, aplīmējot un izgreznojot tos pēc sirds patikas. Neizpaliks arī orientēšanās spēle, kas pārbaudīs, cik vērīgi ir mazie Motormuzeja apmeklētāji.

Svētku pasākumi Rīgas Motormuzejā būs bez papildus maksas, jāiegādājas vienīgi muzeja ieejas biļete, kas bērniem no 7 gadu vecuma maksā 1 latu, bet pieaugušajiem – 2 latus.

Jāpiebilst, ka no muzeja eksponātiem šā brīža aktualitāte ir reta, vēsturiska automobiļa ‘’Oldsmobile Six’’ demonstrācijas šasija. Tā izgatavota 1934. gadā pēc Norvēģijas ‘’General Motors’’ dīlera pasūtījuma. Šasija gan toreiz, gan arī patlaban kalpoja kā uzskates materiāls, ar kura palīdzību demonstrēt autoražotāja tehniskos risinājumus jeb vienkārši sakot – kā darbojas auto. Lai gan kopš tā laika automobiļu konstrukcija ir radikāli mainījusies, motora un agregātu uzbūves pamatprincipi ir saglabājušies. Šasija Rīgas Motormuzejā kalpos gan jauniešu tehniskai izglītošanai, gan priecēs ikvienu tehnikas interesentu.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.