Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Notiks starptautisks ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls "RE RE Rīga"

Notiks starptautisks ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls RE RE Rīga

Otrdien, 8. janvārī, plkst. 13:30 Rīgas domes Portretu zālē Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, nodibinājuma "Rīga 2014" vadītāja Diāna Čivle, būvuzņēmuma "RE&RE" vadītāji Ainārs Pauniņš un Didzis Putniņš parakstīs vienošanos par starptautiska ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāla "RE RE Rīga" rīkošanu 2013. un 2014. gadā Eiropas kultūras galvaspilsēta gada programmas ietvaros. Preses konferencē pēc vienošanās parakstīšanas piedalīsies arī projekta radošais direktors Mārtiņš Ķibers.

Rīgas vicemērs Andris Ameriks: "Uzņēmums ‘’RE&RE’’ ir nācis klajā ar skaistu iniciatīvu - atbalstīt un nopietni līdzdarboties projekta ‘’Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014’’ norisē, dāvājot pilsētai vēl nebijušu notikumu – ‘’RE RE Rīga’’, kas pirmo reizi norisināsies jau šovasar, augustā, bet savu kulmināciju sasniegs 2014. gadā, kad visas Eiropas un pasaules kultūras tūristu uzmanība būs pievērsta Rīgai. Tas ir lielisks piemērs tam, ka uzņēmēji ir gatavi dot savu ieguldījumu pilsētas attīstībā un kopīgi radīt paliekošas kultūras vērtības un jaunas tradīcijas."

Festivāls ‘’RE RE Rīga’’ būs unikāls Baltijas kontekstā - augstas kvalitātes mūzika un māksla, ko ierasts vērot koncertzālēs, teātros un muzejos, tiks iznesta pilsētvidē un cilvēkos, tā būs pieejama ikvienam Rīgas iedzīvotājam un pilsētas viesiem.

‘’RE&RE’’ valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš: "Turpinot mūsu ilggadējo tradīciju atbalstīt kultūras garu Latvijā, desmitgadē restaurējot Valsts mākslas muzeja Balto zāli, tad secīgi ‘’RE&RE’’ 15 gadu jubilejā aizsākot "brīnīšanās ideju" ar mākslas objektiem uz AB dambja, mēs nolēmām arī uzņēmuma 20 gadu jubilejā Rīgai un tās iedzīvotājiem pasniegt īpašu un paliekošu dāvanu – starptautisku ielu mākslas un pasaules mūzikas festivālu ‘’RE RE Rīga’’. Iedvesmojoties no Eiropas labākajiem ielu festivāliem un karnevāliem, ar šo projektu mēs vēlamies apvienot izcilu kultūras kvalitāti ar demokrātisku un visiem pieejamu pasniegšanas veidu, kas dos iespēju baudīt šīs vērtības Rīgas un Latvijas iedzīvotājiem un padarīs Rīgu par tūristu iecienītu galamērķi ne tikai 2014. gadā."

2013. un 2014. gadā festivāls norisināsies augustā. Partneri festivāla programmas veidošanā ir lielākie Eiropas mūzikas un ielu mākslas festivāli.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.