Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Turaidas muzejrezervāta ceļvedis lasāms arī virtuāli

Turaidas muzejrezervāta ceļvedis lasāms arī virtuāli

No marta sākuma saturiski un ilustratīvi bagātā grāmata "Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts" lasītājiem pieejams arī virtuālā formātā. Virtuālā grāmata atrodama muzejrezervāta mājas lapā www.turaida-muzejs.lv sadaļā – "Plāno apmeklējumu", izvēlnē "Ceļvedis", kā arī to var lasīt, apskatot sadaļu "Publikācijas". Turaidas muzejrezervāts ir pirmais muzejs Latvijā, kurš šobrīd piedāvā savu sagatavoto un publicēto grāmatu pilnā formātā lasīt arī interneta vidē.

Virtuālā grāmata par Turaidas vēsturisko centru un muzejrezervāta piedāvājumu vizuāli veidota, to pielīdzinot reālajam iespieddarbam, kas pagājušajā gadā izdots latviešu, krievu un angļu valodā un ir iegādājams Turaidas muzejrezervāta Apmeklētāju centrā. Izmantojot piedāvātās iespējas, virtuālo grāmatu var pārlapot izšķirstot katru lapu, gluži kā reālu grāmatu, pie tam, ieslēdzot skaņu, dzirdams arī patīkamais lapaspušu pāršķiršanas troksnis. Grāmatas lietotāji ērtākai lasīšanai var izmantot papildus rīkus – blakus informācijai atvērt satura rādītāju, ieslēgt pilnekrāna režīmu, kā arī palielināt tekstu katrai lapai atsevišķi.

Virtuālais Turaidas muzejrezervāta ceļvedis ievietots arī muzejrezervāta mājas lapas angļu un krievu valodas informācijas blokos, tādējādi sniedzot iespēju to lasīt interesentiem no visas pasaules, piesaistot uzmanību Turaidas vēsturiskajam centram un vairojot potenciālo tūristu vidū vēlēšanos apskatīt muzeja ekspozīcijas klātienē un baudīt īpašo kultūrtelpas valdzinājumu Turaidā.

Grāmata "Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts" sniedz priekšstatu par Turaidas vēsturisko centru un tajā esošajām ēkām – pieminekļiem. Grāmatā apkopota izsmeļoša informācija par Turaidas muzejrezervāta 38 ekspozīcijām, kas šobrīd izvietotas gan telpās, gan brīvdabā. Grāmata papildināta ar krāšņu fotoattēlu materiālu un ir veiksmīgi izmantojama gan kā ceļvedis, iepazīstot Turaidas muzejrezervāta piedāvājumu, gan arī kā informatīvs materiāls par Turaidas vēsturiskā centra veidošanos un attīstību Latvijas un Eiropas vēstures kontekstā. Ceļvedis secīgi iepazīstina ar Turaidas vēsturiskā centra notikumiem tūkstoš gadu garumā un sniedz priekšstatu par vienīgo muzejrezervātu Latvijā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.