Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Nordea Rīgas maratons atklāj 2013. gada skriešanas sezonu

Nordea Rīgas maratons atklāj 2013. gada skriešanas sezonu

Līdz Nordea Rīgas maratonam 19. maijā atlikušas vēl tikai 8 nedēļas. Šodien Rīgas domē notika oficiālā preses konference, kurā Nordea Rīgas maratona organizatori un partneri – Nordea banka un Lattelecom, informēja par 19. maija pasākuma sagatavošanās procesu, plānoto norisi, jaunumiem, kā arī iezīmēja 2014. gada plānus, kad Rīga kļūs par Eiropas Kultūras galvaspilsētu un Nordea Rīgas maratona ietvaros norisināsies ‘’Brīvības skrējiens’’, viena no Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļām.

Preses konferencē piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs NECom valdes priekšsēdētājs Aigars Nords un maratona partneri - Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

19. maijā Nordea Rīgas maratons notiks jau 23. reizi. Nordea Rīgas maratonā 2013 dalībniekiem būs pieejamas jau ierastās 4 distances: maratons jeb 42,195 km, pusmaratons jeb 21,0975 km, 10 km un 5 km distances, saglabājot iepriekš izstrādāto un starptautiski sertificēto trasi. Kopš Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) ‘’Bronzas’’ kvalifikācijas zīmes atkārtotas iegūšanas, Nordea Rīgas maratons joprojām ir vienīgais maratons Ziemeļeiropā un viens no tikai 44 maratoniem pasaulē ar augsto IAAF novērtējumu. Paredzams, ka atkārtoti iegūtā IAAF kvalifikācijas zīme vēl vairāk nostiprinās Nordea Rīgas maratona starptautisko atpazīstamību, veicinot ārvalstu maratona tūristu piedalīšanos. 2012. gada Maratonā piedalījās gandrīz 2000 ārvalstnieku no 59 pasaules valstīm.

‘’Nordea Rīgas maratons pēdējo gadu laikā ieguvis plašu starptautisku popularitāti, tas atved uz Rīgu arvien vairāk ‘’sporta tūristu’’, ne tikai no Eiropas, bet arī citiem kontinentiem. Šī ir lieliska Rīgas reklāma pasaulē. Taču pats galvenais – maratons kļuvis par nozīmīgu notikumu rīdzinieku gada ritmā, tam gatavojas gan bērni un jaunieši, gan cilvēki jau gados. Saviem spēkiem atbilstošu distanci var atrast gan profesionāli skrējēji, gan iesācēji. Un tas dara Nordea Rīgas maratonu tik pievilcīgu, azartisku un demokrātisku,’’ saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Jaunums 2013. gada Nordea Rīgas maratonā ir Lattelecom Komandu kauss, kas radīts ar mērķi noteikt atraktīvākās un ātrākās Nordea Rīgas maratona 2013 komandas, kā arī stiprināt komandu garu un veselīgu konkurenci. Lattelecom Komandu Kauss tiks piešķirts, balstoties uz Nordea Rīgas maratona rezultātiem 19. maijā.

Nordea Rīga maratona balvu fonds – naudas balvas 18 000 EUR apmērā (TOP 5 vietu ieguvējiem maratona un TOP 3 vietu ieguvējiem pusmaratona distancē). Ikviens finišētājs saņems arī Nordea Rīgas maratona piemiņas medaļu, uz kuras šogad attēlots Vanšu tilts.

Reģistrēties iespējams Nordea Rīgas maratona mājas lapā www.nordearigasmaratons.lv un Nordea bankas filiālēs visā Latvijā. Reģistrācija turpināsies līdz pat pasākumam, bet, tuvojoties maratonam, dalības maksa pakāpeniski paaugstināsies.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.