Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Elvi veikalu apgrozījums martā ir pieaudzis par 11%

Elvi veikalu apgrozījums martā ir pieaudzis par 11

Latvijas nacionālā mazumtirgotāja Elvi pārdošanas rezultāti marta mēnesī ir palielinājušies - salīdzinot ar š.g. februāri, tā apgrozījums ir pieaudzis par 11%, sastādot 5,14 miljonus latu. Līdztekus tradicionālajiem svētku pirkumiem, ievērojami ir palielinājies pārdoto apakšveļas, peldkostīmu u.c. vasaras atpūtai paredzēto preču skaits. Salīdzinot ar 2012. gada martu, apakšveļu un peldkostīmus ir iegādājušies par 76% vairāk kā pērn, savukārt, saldo našķu patēriņš pieaudzis teju sešas reizes - to palielinājums ir mērāms ar 575%.

"Tā kā Lieldienas šogad bija martā, tas ir manāmi atspoguļojies arī tirdzniecības rādītājos - būtisks pieaugums vērojams svētkiem domāto preču, kā arī kulinārijas un konditorejas produktu segmentā. Īpaši varētu uzsvērt gardēžu iecienītās sveramās dražejas, riekstus un augļus glazūrā. Tos šogad ir pirkuši teju 6 reizes vairāk nekā pērn. Olu noieta apjoms, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir palielinājies par nepilniem 20%," pircēju izvēli svētkos skaidro SIA "Pārtikas Tirdzniecības apvienība", kas ir Elvi franšīzes turētājs, komercdirektore Laila Vārtukapteine, "savukārt, pieprasījums pēc Lieldienu precēm un suvenīriem ir pieaudzis attiecīgi par 225% un 189%. Redzam, ka cilvēki šogad martā ir vēlējušies vairāk dāvināt - pieaudzis nopirkto apsveikuma kartīšu, elektronisko spēļu (163%) bērnu un zīdaiņu rotaļlietu (107%), grāmatu (58%) un gatavo dāvanu komplektu (62%) skaits".

Elvi pirktāko preču sarakstā nepilnas trīs reizes ir pieaudzis putnu un grauzēju barības apjoms (283%), kas varētu nozīmēt to, ka pavasarim iestājoties, vairākās ģimenēs ir pieņemts lēmums par jauna mīluļa iegādi.

"Ilgas pēc saules un pavasara redzam pieaugošajā pieprasījumā pēc telpaugiem, dārza piederumiem, instrumentiem, puķu podiem un vasaras atpūtai paredzētajām precēm - to pieprasījums ir audzis gandrīz 3 reizes, " turpina L. Vārtukapteine.

Vēl no pārtikas segmenta marta pieprasītāko produktu augšgalā ir saldētie jūras produkti - tos ir pirkuši četras reizes vairāk, putnu gaļa (84%) un tās izstrādājumi (32%), kā arī nedaudz ir palielinājies pieprasījums pēc svaigajiem gurķiem (20%).

Kopējais Elvi apgrozījums martā ir bijis 5,14 miljoni latu, salīdzinot ar 4,85 miljoniem pērn un 4,62 miljoniem šā gada februārī.

Latvijas nacionālā mazumtirgotāja Elvi prioritāte ir vietējais cilvēks, viņa ikdienas vajadzības, dzīves kvalitāte, vieta, kurā viņš dzīvo. Mūsu uzdevums ir nodrošināt pircējus ar svaigu piedāvājumu un būt par draudzīgu, viņiem saprotamā valodā runājošu dzīves sastāvdaļu. SIA "Pārtikas tirdzniecības apvienība" ir zīmola Elvi turētājs un franšīzes devējs, kas nodrošina veikalu sekmīgu darbību, garantē mārketinga atbalstu, vienotu iepirkumu, IT nodrošinājumu, tirdzniecības atbalstu veikala iekārtošanas laikā un ikdienas darbā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.