Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Rīgā pirmoreiz notiks Ģimenes veselības dienas

Rīgā pirmoreiz notiks Ģimenes veselības dienas

Šogad no 11. līdz 15. maijam Rīgā norisināsies "Ģimenes veselības dienas", uz kurām ir aicināti visu paaudžu iedzīvotāji, lai uzzinātu daudz jauna par savu un apkārtējās vides veselību, par veselīgu dzīvesveidu, kā arī par pašvaldības pakalpojumiem rīdziniekiem. Šis pasākums tiek organizēts pirmoreiz un notiek Rīgas domes sabiedrības veselības stratēģijas "Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā" un koncepcijas "Ģimenei draudzīga Rīga" ietvaros.

"Ģimenes veselības dienu" ietvaros Rīgas pilsētas iedzīvotāji varēs uzzināt vairāk par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, par dzīvnieku veselību un izturēšanos pret tiem, par apkārtējās vides drošību, kārtību un tīrību. Pasākumu laikā varēs pilnveidot un attīstīt savas sportiskās prasmes un iemaņas, piedaloties sacensībās, trenēt prātu, izspēlēt sen aizmirstas un jaunas spēles.

"Ģimenes veselības dienas" tiks atklātas 11. maijā plkst. 12.00 Purvciemā, Rīgas 80.vidusskolas teritorijā, Andromedas gatvē 11, un turpināsies līdz plkst. 18.00. Svētdien, 12.maijā "Ģimenes veselības dienas" pārceļosies uz Bolderāju - Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas teritoriju (Parādes ielā 5), kur pasākumi notiks no plkst. 12.00 – 18.00. Pirmdien, 13. maijā pasākumi notiks Iļģuciemā – Rīgas 71.vidusskolas teritorijā (Iļģuciema ielā 6). Otrdien 14. maijā "Ģimenes veselības dienas" norisināsies Teikā, Rīgas Teikas vidusskolas teritorijā (Aizkraukles ielā 14), un noslēgsies trešdien, 15. maijā Juglā, Rīgas Juglas vidusskolas teritorijā (Kvēles iela 64). Darbadienās, no 13. līdz 15. maijam aktivitātes plānotas no plkst. 14.00-20.00.

Katru dienu iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties Rīgas Zoodārza izbraukuma lekcijā "Raibais ducis", gatavot veselīgas sviestmaizes kopā ar sertificētu uztura speciālistu un uzdot tam savus jautājumus, atsvaidzināt atmiņu par dažādām bērnības un skolas laika spēlēm, rotaļām, pārbaudīt atmiņu un loģisko domāšanu atjautības un kustību koordinācijas uzdevumos. Rūpējoties par apkārtējo vidi, būs iespēja nodot nevajadzīgos medikamentus un dzīvsudraba termometrus, pretī saņemot kuponu par bezmaksas redzes pārbaudi. Pasākumos piedalīsies gan "Māmiņu klubs", kurš apvieno vecākus ar vēlmi darboties un veidot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu savā ģimenē, gan Rīgas aktīvo senioru alianse. Bet Latvijas tautas sporta asociācijas trenera vadībā, pasākuma pirmajā stundā varēs nūjot. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Rīgas Pašvaldības policija palīdzēs uzzināt vairāk par savu ikdienas darbu, iejusties policista vai ugunsdzēsēja ādā. Pie Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes "Ulubele" telts būs iespēja uzzināt par iespējām palīdzēt dzīvniekiem, kuri ir zaudējuši savas mājas.

Rīgas pašvaldības organizētajās Ģimenes veselības dienās piedalīsies RD Labklājības departaments, RD Izglītības, kultūras un sporta departaments, RD Satiksmes departaments, RD Mājokļu un vides departaments, Rīgas Pašvaldības Policija, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, SIA "Euroaptieka", SIA "Oda optika", Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme "Ulubele", Latvijas Sarkanais Krusts, Māmiņu klubs, Rīgas aktīvo senioru alianse – biedrība "Rasa", Rīgas Zooloģiskais dārzs, Latvijas Tautas sporta asociācija, restorāns "Armēnija", u.c.

Visi pasākumi apmeklētājiem pieejami bez maksas.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.