Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Augustā jau trešo reizi norisināsies "LU un LMT Datorzinātņu dienas"

Augustā jau trešo reizi norisināsies LU un LMT Datorzinātņu dienas

Šogad no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā "Ratnieki", Līgatnes novadā, Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) jau trešo reizi rīko konferenci "LU un LMT Datorzinātņu dienas". Konferences mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studentu un pasniedzēju savstarpēju zināšanu, pieredzes un ideju apmaiņu.

Pirmajās "LU un LMT Datorzinātņu dienās" 2011. gadā piedalījās 65 dalībnieki no dažādām Latvijas un arī ārvalstu augstskolām, šogad konferencē iespēja piedalīties būs 100 dalībniekiem. Konferencē tiks pārrunātas aktuālākās datorzinātņu tēmas un jaunākie pētījumi.

LU Datorikas fakultātes profesors Andris Ambainis: "Pirmās divas Datorzinātņu dienu konferences bija ļoti veiksmīgas un noveda pie interesantas ideju apmaiņas starp dažādu Latvijas augstskolu pasniedzējiem un studentiem. Tāpēc šogad turpināsim šo pasākumu un ceram uz vēl plašāku dalībnieku loku. Konferences mērķis ir iepazīties ar mūsu augstskolu studentu un pasniedzēju pētnieciskā darba un eksperimentu rezultātiem. Studentiem šī ir laba iespēja popularizēt savu pētījumu rezultātus un gūt praktisku uzstāšanās pieredzi. Tāpēc aicinu visu Latvijas augstskolu studentus, mācībspēkus un pētniekus pieteikt referātus un piedalīties!"

Latvijas Mobilā Telefona prezidents, Dr.oec., Dr.h.c. Juris Binde: "Daži domā, ka neiespējamo darbu robeža beidzas tur, kur sniedzas mūsu acu skats. Taču īsti atklājumi rodas tieši aiz šīs robežas. LMT un tā klienti strādā Latvijas teritorijā, bet mūsu domāšanas horizonts ir visa pasaule. Viens no pasaules ātrākajiem interneta tīkliem un labākie to risinājumi, izcili informācijas tehnoloģiju speciālisti un radoši prāti – tie ir priekšnoteikumi, lai radītu arvien vairāk inovatīvu produktu, kas konkurē pasaules līmenī. Pasaules līmeņa inovatīvus produktus. Novēlam konferences "LU un LMT Datorzinātņu dienas" dalībniekiem domāt plaši un neapstāties pie šķietami neiespējamā."

Reģistrēties "LU un LMT Datorzinātņu dienu" konferencei būs iespējams no 20. maija līdz 17. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu konferences mājas lapā www.datorzinatnudienas.lu.lv. Iesūtītos pieteikumus izvērtēs programmas komiteja. Priekšroka tiks dota tiem, kuri pieteiksies pirmie.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.