Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ar kultūras un sporta pasākumiem atzīmēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

Ar kultūras un sporta pasākumiem atzīmēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, mazajiem rīdziniekiem, pusaudžiem, kā arī pilsētas viesiem sarūpēta plaša kultūras un sporta programma. Tajā ikviens varēs atrast sev interesējošu pasākumu, gan vērojot koncertuzvedumus, gan darbojoties radošajās darbnīcās, gan iesaistoties sportiskās aktivitātēs, gan piedaloties "Pasaku rītā". Pasākumi notiks pilsētas centrā, kā arī tās apkaimēs.

Jau 31. maijā Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums "Jūras māte man vaicāja" no plkst. 14.00 līdz 17.00 notiks Vērmanes dārzā, kur koncertuzvedumā uzstāsies Rīgas interešu izglītības iestāžu kolektīvi, kā arī to uzaicinātie vieskolektīvi. Parka teritorijā darbosies radošās, atraktīvās un izzinošās darbnīcas: zīmēšana kopā ar mākslinieku Jāni Anmani, drošības jautājumi kopā ar Latvijas Sarkano krustu, erudīcijas spēles kopā ar Latvijas Dabas muzeju u.c.

1. jūnijā plašs pasākums ar kultūras programmu un tirdziņu gaidāms Kalnciema kvartālā, kurā koncertēs Latvijas Nacionālā teātra aktieri, būs klausāms "Pārdaugavas Priekšālasītāju" sniegums, vērojama multiplikāciju filmu programma. Kalnciema kvartālā būs radošās darbnīcas, varēs piedalīties dārgumu meklēšanas spēlē un iepirkties tirdziņā.

Šajā pašā dienā bērni gaidīti Rīgas muzejos. Mazie rīdzinieki aicināti uz Rīgas porcelāna muzeju, kur notiks "Bērnu svētki porcelānijā". Tajā būs iespēja iesaistīties Porcelāna veidošanas darbnīcā, kā arī skatīties leļļu izrādes. Rīgas Jūgendstila muzejā 1. jūnijā "Pasaku rītā" bērni varēs tikties ar runci Albertu.

Īpaši interesants pasākums pilsētas bērniem varētu būt makšķerēšanas svētki "Jaunais makšķernieks", kas risināsies Lucavsalā, Bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" airēšanas bāzē. Pasākumā bērni un pusaudži kopā ar vecākiem varēs piedalīties makšķerēšanas sacensībās, kā arī zivju pazīšanas un zīmēšanas konkursā. Sacensību nolikums un pieteikšanās kārtība interneta vietnē www.sports.riga.lv.

Sportisks pasākums "Iebrauc vasarā kopā ar Getto Games" 1. jūnijā notiks arī laukumā pie Rīgas Kongresu nama, kur risināsies dažādi turnīri, būs skatāms ielu vingrotāju sniegums un labāko ielu deju grupu šovi. Pasākuma dalībnieku sportisko noskaņojumu uzturēs pasākuma vadītājs Renārs Zeltiņš un dīdžeju mūzika.

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas svinības turpināsies arī 2. jūnijā. Plašs pasākums "Gaismas pilij 100!" gaidāms atjaunotajā Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā. Tajā apmeklētāji varēs iejusties pagājušā gadsimta gaisotnē, tikties ar vēsturiskiem personāžiem, kā arī izmēģināt savas prasmes dažādās interaktīvās darbnīcās un baudīt svētku koncertu.

2. jūnijā sportiski aktīvs pasākums notiks Mežaparka Zaļajā teātrī, kur apmeklētāji varēs līdzdarboties "Mazā stiprinieka pasakainajos piedzīvojumos": radošajās darbnīcās, atrakcijās, sportiskās sacensībās un ģimeņu spēlēs. Būs arī muzikāli priekšnesumi, piepūšamās atrakcijas un lielās lelles.

Bērniem svētkus sarūpējusi arī vokālā grupa "Kolibri", kas 2. jūnijā Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā ģilde" dziedās koncertā "Smieklu lietus".

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome, organizē Izglītības, kultūras un sporta departaments. Informācija par pasākumu norises vietu un laiku pieejama interneta vietnē www.kultura.riga.lv.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.