Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Jūrmalā būs ievērojami satiksmes pārkārtojumi velomaratonu laikā 8. – 9. jūnijā

Jūrmalā būs ievērojami satiksmes pārkārtojumi velomaratonu laikā 8. – 9. jūnijā

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību profesionālo velosacensību "Tour of Latvia" un amatieru velosacensību "SMSCredit.lv Jūrmalas velomaratons" laikā, 2013. gada 8. un 9. jūnijā Jūrmalā noteikti satiksmes pārkārtojumi.

Piektdien, 7. jūnijā, no plkst. 18.00 līdz svētdienai 9. jūnijā plkst. 19.00 aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Pērkona ielai, Pērkona ielā no Viestura ielas līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Pērkona ielas līdz Meža prospektam, Meža prospektā no Rīgas ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielas posmā no Meža līdz Dzintaru prospektam, Talsu šosejā, Zemes ielā, Mazās Nometņu ielas posmā no Zemes ielas līdz Talsu šosejai, Asaru prospektā, Mellužu prospektā, Dubultu prospektā, Zigfrīda Meierovica prospektā, Jomas ielā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Lienes ielas posmā no Turaidas ielas līdz Jomas ielai, Kolkas ielā, Brankciema ielā, Jūrmalas apvedceļā, Ventspils šosejā A10.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 8. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 Talsu šosejā, Zemes ielā, Mazās Nometņu ielas posmā no Zemes ielas līdz Talsu šosejai, Asaru, Mellužu un Dubultu prospektā, Zigfrīda Meierovica prospektā, Jomas ielā posmā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Lienes ielas posmā no Turaidas ielas līdz Jomas ielai, Kolkas ielā, Brankciema ielā, Jūrmalas apvedceļā, Ventspils šosejā A10.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 8. jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00 Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Viestura ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Rīgas ielas līdz Dzintaru prospektam.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 9. jūnijā no plkst. 09.00 līdz plkst. 19.00 Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Viestura ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Rīgas ielas līdz Dzintaru prospektam.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 9. jūnijā no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Lienes ielā no Turaidas līdz Jomas ielai, Jomas ielā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Zigfrīda Meierovica, Dubultu, Mellužu un Asaru prospektā, Talsu šosejā no Asaru prospekta līdz Zemes ielai, Zemes ielā.

Sestdien, 8. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 14.00 būs atslēgti luksofori Lienes un Turaidas ielas krustojumā, Lienes un Smilšu ielas krustojumā, Lienes un Omnibusa ielas krustojumā, Jomas un Lienes ielas krustojumā, Jomas un Ērgļu ielas krustojumā, pie Dubultu stacijas, Skautu ielas un Asaru prospekta krustojumā, Talsu šosejas un Mazās Nometņu ielas krustojumā, Skolas ielas un Talsu šosejas krustojumā.

Sestdien, 8. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori un nodrošināta satiksmes regulēšana Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā, Rīgas un K. Barona ielas krustojumā, Pērkona un Dārzkopības ielas krustojumā, Pērkona un Viestura ielas krustojumā,

Svētdien, 9. jūnijā, no plkst. 8.30 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori un nodrošināta satiksmes regulēšana Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā, Rīgas un K. Barona ielas krustojumā, Pērkona un Dārzkopības ielas krustojumā, Pērkona un Viestura ielas krustojumā,

Svētdien, 9. jūnijā, no plkst. 15.00 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori Lienes un Turaidas ielas krustojumā, Lienes un Smilšu ielas krustojumā, Lienes un Omnibusa ielas krustojumā, Jomas un Lienes ielas krustojumā, Jomas un Ērgļu ielas krustojumā, pie Dubultu stacijas, Skautu ielas un Asaru prospekta krustojumā, Talsu šosejas un Mazās Nometņu ielas krustojumā, Skolas ielas un Talsu šosejas krustojumā.

Lai nodrošinātu satiksmi, no sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 būs divvirzienu kustība Jūras ielā posmā no Turaidas ielas līdz Omnibusa ielai.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota no sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 Ikšķiles un Raunas ielās.

No sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 aizliegta transportlīdzekļu stāvēšana autostāvvietā Rembates ielā pie Dzintaru mežaparka un Dzintaru mežaparka autostāvvietās.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.