Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Jūrmalā notiks Eiropas Kūrortu asociācijas kongress

Jūrmalā notiks Eiropas Kūrortu asociācijas kongress

Jūrmalā šā gada 16. – 17. maijā norisināsies 17. Eiropas Kūrortu asociācijas (ESPA) kongress, kurā tiks runāts par veselības tūrisma jautājumiem un aktualitātēm Eiropas veselības kūrortos un ar spa saistītos uzņēmumos. Kongresā tiks apspriesta tūrisma attīstība, ekonomikas aspekti Eiropas kūrortos, kā arī izglītības attīstība, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, standartu ieviešanas virzība, veselības tūrisma marketings un jaunu veselības produktu un terapiju veidošana.

17. Eiropas kūrortu asociācijas kongresā piedalīsies Eiropas nacionālās kūrortu asociācijas, politiķi, veselības tūrisma komersanti un medicīniskās nozares eksperti. Ar lekcijām uzstāsies tādi tūrisma eksperti, kā Eiropas Tūrisma aģentu asociācijas ģenerālsekretārs Mišels de Blusts un Eiropas Savienības Komisijas Tūrisma daļas vadītāja Frančeska Tudini. No Latvijas puses uzstāties uzaicināts viens no pieredzējušākajiem Latvijas kurortologiem, kūrorta rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" dibinātājs un vadītājs Mihails Malkiels.

Kongresa laikā tiks apskatītas arī tādas būtiskas tēmas kā veselības tūrisma politika Eiropas Savienībā, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, vienotu Eiropas kvalitātes standartu ieviešanas virzība, pārrobežas veselības pakalpojumu brīva saņemšana, veselības tūrisma mārketings un medicīnas aspekti veselības aizsardzībā. Kongresa apmeklētājiem būs iespēja iepazīsties ar Jūrmalas veselības tūrisma pakalpojumus sniedzošajām iestādēm, kā arī apmeklēt dažas no tām. Tiks organizētas darba grupas par talassoterapiju, dabīgajiem dziednieciskajiem minerālūdeņiem un peloīdiem.

Eiropas Kūrortu asociācija ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 1995. gadā Briselē un darbojas saskaņā ar Belģijas likumdošanu. Tā apvieno 20 biedrus no 19 dažādām valstīm ar mērķi veicināt kūrortu attīstību un dabisko kūrortu ārstniecisko līdzekļu, tādu kā klimats, minerālūdeņi, dūņas u.c., lietošanu un pieejamību cilvēkiem. Šobrīd Eiropā ir vairāk nekā 1200 dažādu veselības kūrortu, un Eiropas Kūrortu asociācijas mērķis ir veicināt sadarbību starp tiem, ieviest vienotus kvalitātes kritērijus, veicināt pieredzes apmaiņu, stimulēt ar kūrorta ārstniecības līdzekļiem saistītu pētniecību, kā arī radīt pamatu vienotām kūrortu mārketinga iespējām ESPA dalībvalstīs.
Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.