Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Karaliskā improvizācijas teātra aktieri izspēlēs darba intervijas

Karaliskā improvizācijas teātra aktieri izspēlēs darba intervijas

Lai palīdzētu saprast, kā izturēties darba intervijā, kādas kļūdas nepieļaut un kā pārliecināt darba devēju par savas kandidatūras piemērotību, izstādē "Darbs EXPO 2012" varēs vērot aizraujošu un pamācošu šovu – improvizētas "Darba intervijas" ar reālu darba devēju un Karaliskā improvizācijas teātra aktieru piedalīšanos.

8. decembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 izglītojošajās intervijās darba meklētāju lomās iejutīsies aktieri Jānis Skutelis, Varis Klausītājs un Ģirts Runātājs. Savukārt darba devēju lomās iejutīsies Latvijas lielāko uzņēmumu pārstāvji.

"Daudzi darba meklētāji ir saskārušies ar situāciju, kad pēc intervijas nav saņemts darba piedāvājums. Bieži vien cilvēki pēc tam aizdomājas, ka kaut kas tiek darīts nepareizi. Lai labāk izprastu, kādas ir darba devēja prasības, kādas kļūdas nepieļaut un kā labāk rīkoties, lai iegūtu kāroto darbu, izstādes apmeklētāji varēs vērot improvizētās darba intervijas," stāsta "CV-Online Latvia" biznesa attīstības vadītājs Aivis Brodiņš.

"Improvizētās darba intervijas var salīdzināt ar preces instrukciju. Izlasot preces instrukciju mēs zinām, kā to pareizi lietot. Izstādes apmeklētāji uz tik ierasti stresa pilnajām pārrunām varēs paskatīties no malas, turklāt ar zināmu devu groteskas. Cilvēki varēs izvērtēt intervijā pieļautās kļūdas un izveidot paši savu instrukciju veiksmīgai darba intervijai. Tas būs patīkams un lietderīgs pavadīšanas laiks!" uzsver Karaliskā improvizācijas teātra aktieris Varis Klausītājs.

Pēc katras improvizētās intervijas darba devēji un "CV-Online" eksperts Kaspars Kotāns analizēs darba meklētāja stiprās un vājās puses, informēs par darba meklētāju pieļautajām kļūdām intervijās, par īpašībām, kuru dēļ pretendents varētu būt interesantāks par citiem pretendentiem. Profesionāļi sniegs arī savus ieteikumus!

Starp citu, darba meklētāja lomā varēs iejusties un par savas kandidatūras piemērotību amatam varēs pārliecināt arī kāds no izstādes apmeklētājiem! Ikviens varēs uzdot sev interesējošos jautājumus darba devējiem par personāla atlasi savos uzņēmumos. Pagājušo gadu šim eksperimentam piekrita jaunietis no Liepājas, kurš sevi prezentēja tik pārliecinoši, ka "Maxima" Personāla atlases daļas vadītāja Kaiva Desmitniece viņam uzreiz piedāvāja darbu – kļūt par elektropreču pārdevēju veikalā "Maxima".

"Darba intervijas" organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar "CV-Online Latvia".

Kā zināms, izstāde "Darbs EXPO 2012" notiks 7. un 8. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un darba ņēmēji tajā varēs noskaidrot, kur un kā labāk atrast informāciju par sev atbilstošām vakancēm, kā atbilstoši potenciālo darba devēju prasībām un vakanču specifikai noformēt CV un motivācijas vēstuli, kādi ir veiksmīgas darba intervijas priekšnoteikumi. Darba devēji izstādē varēs gūt atbildes uz daudziem jautājumiem, lai veiksmīgāk konkurētu darba tirgū, lai paaugstinātu sava un personāla kvalifikāciju, kā arī veidotu veiksmīgu personālvadību savā uzņēmumā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.