Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sirmais. KULTA ĒDIENI

Sirmais. KULTA ĒDIENI

Sirmais. KULTA ĒDIENI.

2013.gada 11.janvārī Rīgā

Mārtiņš Sirmais atgriežas televīzijā. Viņš atgriežas ar vērienu un kulta garšām no visas pasaules!
Pavārs Mārtiņš Sirmais atgriežas televīzijā, lai kopā ar skatītāju iepazītu pasaules kulināro mantojumu raidījumā "Sirmais. Kulta ēdieni", kurš jau šajā pavasarī būs skatāms LTV1. Sešos stundu garos, krāsainos un aizraujošu piedzīvojumu pilnos raidījumos Mārtiņš apceļos pasauli, sadraudzēsies ar cilvēkiem Itālijā, Beļģijā, Spānijā, Francijā, Amerikā un Meksikā, iedziļināsies ēdienos, kurus šie cilvēki ēd un mīl un kuri ir pazīstami visā pasaulē, un nesīs šīs zināšanas uz savām mājām, pie skatītājiem Latvijā.
"Sirmais. Kulta ēdieni" ir pirmais vērienīgais televīzijas projekts, kur galvenajā lomā ir ēdiens. Raidījuma veidotāju neremdināmā zinātkāre par ēdienu izcelsmi un drosmīgā ambīcija iepazīt pasaules kulta ēdienus tuvplānā ir vainagojusies spilgtos stāstos ne tikai par kulināriju, bet arī par cilvēkiem. "Es to daru tāpēc, ka es gribu zināt. Gribu iepazīt pasauli un cilvēkus. Lai galva paliek plašāka! Piemēram, tagad es zinu, ka garneli var izzvejot ar mailīšu tīklu. Ka Normandijā garneļu zvejošana ir tas pats, kas Latvijā sēņošana. Ka tas nav ekskluzīvi un tikai miljonāruēdienkartē, bet, ka tā ir īstā dzīve lielai daļai burvīgu, vienkāršu cilvēku," par gūtajiem iespaidiem stāsta Mārtiņš Sirmais.
Producente Ilze Lasmane-Brože atklāj, ka šoreiz būtiski licies turpināt attīstīties, pētīt, izzināt un iet tālāk. "Vairāku gadu garumā Mārtiņš ir veicis skaistu un vienlaikus arī sarežģītu darbu – apceļojis un iepazinis Latviju, tās cilvēkus un ēdienus. Tagad viņš savās mīļajās mājās ienesīs pasaules elpu. Mēs redzam Latviju kā pasaules daļu. Mēs šajos ceļojumos dzīvojam kopā ar vietējiem, kopā ēdam, sarunājamies, smejamies, dalāmies savās domās, mēs iefiltrējamies viņu dzīvēs un saprotam, ka pasaule ir viens kopīgs veselums, bet ēdiens ir viena no tās būtiskākajām identitāti un kultūru raksturojošajām lietām. Kā teicis pasaules slavenais Brijā-Savarēns: "Pasaki man, ko tu ēd, un es pateikšu tev, kas tu esi." Ēdiens jau sen vairs nav tikai izdzīvošanas līdzeklis. Ēdiens mūsdienās ir sociāla parādība. Tā pagatavošana, pasniegšana un lietošana bieži vien ir ritualizēta - gan apzināti, gan neapzināti. Un labs ēdiens ir kļuvis par pielūgsmes un apbrīnas objektu. Tas ir kopīgs visām tautām un kultūrām. Tas vieno latviešus un meksikāņus."
Arī pavārs Mārtiņš Sirmais uzsver, ka šoreiz tas stāsts nebūšot tikai par receptēm. Mārtiņš mācīsies kopā ar skatītāju, un mācību procesā ne vienmēr viss izdodas ar pirmo reizi. "Tā iespēja, būt uz visiem simts procentiem iekšā tajā brīdī un ēdienā no visiem aspektiem, kad nekā cita nav, ir unikāla! Tu cep, tu ēd, tu saproti un tu atklāj noslēpumu."


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.