Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Leļļu teātra izrāde "Saulīte un sniega cilvēciņi"

17. decembrī plkst. 18.00 kultūras pils "Ziemeļblāzma Lielajā zālē būs skatāma Latvijas Leļļu teātra izrāde SAULĪTE UN SNIEGA CILVĒCIŅI. Pēc izrādes kopīgas spēles un rotaļas ar Ziemass..

Ziemsvētku laika dievkalpojumi un pasākumi Rīgas Augšāmcelšanās evaņģēliski luteriskajā draudzē Klusajā ielā 2

24.XII - 17.00 ( Ziemsvētku svētvakars ar ceļojumu uz veco guļbaļķu kūtiņu-"Rīgas Bētlemi" draudzes nama pagalmā (Klusā iela 2) svinību turpināšanai). 25.XII - 10.00 (Ziemsvēt..

Jaunais rakstnieks smīdina un šokē

tip3

Septembrī grāmatu veikalos "Jānis Roze" nonāca izdevniecības "Drukātava" izdotā grāmata "#528". Tās autors ir pašmāju rakstnieks Maksims Trivaškevičs, kurš latviešu literatūras pasaulē debit..

Zvaigznes pagrabos nepiedzimst.

Jau 3 gadu biedrība "DAMIF" (The Open Dance and Music International Federation) organizē festivālu "Baltic Stars", kurā piedalās jaunie deju un mūzikas mākslinieki. Lai arī Latvijas vasara i..

Pianista Reiņa Zariņa solokoncerts Ziemeļblāzmā

6. oktobrī plkst. 18.00 notiks pianista Reiņa Zariņa solokoncerts – jaunā Steinway & Sons koncertflīģeļa ieskandināšana. Koncerta programmā — F. Šopēna, K. Debisī, I. Stra..

Rīgā atvērts kristīgo jauniešu centrs

Šī gada 12. septembrī Rīgas centrā tiek atvērts kristīgo jauniešu centrs, kur laipni aicināti visi jaunieši, kuri vēlas papildināt zināšanas par Jēzus Kristus evaņģēliju, apgūt dažādas noder..

Lučano Benetons iegādājas savai kolekcijai Frančeskas Kirkes gleznas

Pasaulslavenās kompānijas Benetton Group dibinātājs un vadītājs Lučāno Benetons ar ģimeni savas vizītes laikā Latvijā Galerijā Bastejs iegādājies četras pazītamās latviešu mākslinieces Franč..

Ziemeļblāzmas DZELTENĀS KRĀSAS KONCERTS

Koncertā muzicēs Normunds Ķietis un Inita Āboliņa no populārās un tautā iemīļotās šlāgergrupas LAUKU MUZIKANTI. Atšķirībā no tradicionālā "Lauku muzikantu" uzstāšanās stila, kas dzird..

Kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA simtgades svinības

Tieši pirms 100 gadiem, 1913. gada 1. septembrī, svinīgi tika atklāta jaunuzceltā Vecmīlgrāvja "pērle" – Kultūras pils "Ziemeļblāzma", ko tās finansētājs un idejas autors, kokrūpnieks un mec..

Lielkoncertā Bruknā muzicēs arī Intars Busulis un Kārlis Lācis

tip3

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas nogalē sestdien, 24. augustā Bruknas muižas dārzā plkst. 19.00 notiks labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu!" lielkoncerts. Ziedojot savu talantu, laik..

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

tip3

19.08.- pl.19:00 Fantāzija 20.08.- pl.19:00 Balle 21.08.- pl.19:00 Traviata 22.08.- pl.19:00 Operas spoks Hermaņa Brauna fonds sāk jaunu, vēl nebijušu..

XI RASA Piena paku laiku regatei rekordliels dalībnieku skaits

tip3

24. augustā Jelgavā notiks ikgadējie XIII Vispārējie Piena, Maizes un Medus svētki Raiņa parkā un XI RASA Piena paku laivu regate Lielupes ūdeņos, kas pulcē lielu skaitu gardēžu un "Jūras vi..

22. augustā radošajā telpā "Ideju bode" uzstāsies Alise Joste

tip3

Citiem liepājniekiem viņa būs pārsteigums, kas neizpratnē liks uzdot jautājumu, kāpēc nekas nav dzirdēts par šo sievišķīgās un šķietami trauslās balss īpašnieci Alisi Josti. Bet citiem tikša..

25. augustā plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē Richard GALLIANO programmā NINO ROTA FOREVER

tip3

Nenogurdināmais Rišārs Galjāno ir dzimis Kannās. Pirmās klavieru un akordeona spēles iemaņas viņš apguva pie sava tēva, bet vēlāk ar izcilību pabeidza Nicas konservatoriju. Jaunībā Galjāno p..

IGO un komponista Valta Pūces jaunais koncertuzvedums "ZEME"

28. augustā plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē ar jauno koncertuzvedumu "ZEME" savus mūzikas cienītājus priecēs Igo. Pirms diviem gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dab..

Ķemeri gatavojas svētkiem 9. – 10. augustā

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū - 9. un 10. augustā - notiks gadskārtējie Ķemeru svētki. Norišu klāsts plānots gana plašs, un ko interesantu sev varēs atrast ikvien..

Seno tradīciju festivāls Tērvetē

tip3

Desmitajā un vienpadsmitajā augustā Tērvetē norisināsies Seno tradīciju festivāls ar koncertiem, senajiem rituāliem, amatnieku prasmju demonstrējumiem, pagānu un bruņinieku turnīriem, senajā..

Piebalgas amatu diena Vēveros 11. augustā

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina iepazīties ar senajām amatu prasmēm, kā arī iesaistīties tautas muzicēšanā un rotaļās, pavadot dienu gleznainajā Piebalgā š. g. 11. augustā mu..

17. augustā notiks festivāls "Saldus Saule"

tip3

Arī šogad Latvijas mzikas cienītājus pulcēs leģendārais mūzikas festivāls "Saldus saule". 17. augustā Saldus Kalnsētas parka estrādē uzstāsies grupas "Pērkons" un "Opus Pro", dziedātāji Dons..

Mūsdienu amatniecības festivāls Brīvdabas muzejā

tip3

Jau šo svētdien, 11. augustā, Brīvdabas muzejā no plkst. 10:00 līdz 17:00 norisināsies Mūsdienu amatniecības festivāls. Festivāla laikā būs iespējams aplūkot un iegādāties ap ..

Aktrise Naomi Votsa vēlas meitu

tip3

Aktrise Naomi Votsa (Naomi Watts), kura filmējusies tādās lentēs kā "Malholandas ceļš", "21 grams", "Karalis Kongs", "Austrumu solījumi", "Neiespējamais" un citās filmās, kā arī saņēmusi div..

Ķemeru svētku ietvaros atklās rekonstruēto Lielā tīreļa laipu

tip3

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū – 9. un 10. augustā - notiks gadskārtējie Ķemeru svētki. Šogad svētki būs pavisam īpaši – to laikā tiks atklāta gan Latvijas, gan ārvalstu iedzīvotā..

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris piedāvā jaunu dziesmu "Par to, kas man ir kabatā"

tip3

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris vasarā velti laiku nav tērējuši. Jau jūnija sākumā klausītāji tika iepazīstināti ar pirmo singlu "Precēties", kas ir no topošā debijas albuma "Notikums"..

RĪGAS SVĒTKU PROGRAMMA 2013 - plašas koncertprogrammas

tip3

Rīgas svētku rīkotāji ir sarūpējuši daudzveidīgu svētku programmu, lai ikviens justos iepriecināts - gan tie, kuri mīl līksmoties lielā ļaužu pulkā, gan tie, kam tīkama mākslas baudīšana int..

Papīra svētki Līgatnē 2013

10. augustā Līgatnē, pilsētā, kura jau teju 200 gadus lepojas ar papīra ražošanas tradīcijām, notiks otrie Latvijas Papīra svētki, piedāvājot kultūras un atpūtas programmu ģimenēm ar bērniem..

Uz ekrāniem iznāk spriedzes komēdija "RED aģenti 2"

tip3

Augusta sākumā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt spriedzes komēdijas "RED aģenti: atvaļināti un sevišķi bīstami" ("RED") turpinājumu. Titullomas filmā izpilda Holivudas zvaigznes un godalg..

Šogad Rīgas svētki noritēs teatrālā gaisotnē

No 16. līdz 18. augustam Rīga pārtaps vērienīgā skatuvē, jo tradicionālie pilsētas svētki šogad norisināsies teatrālā gaisotnē, atceroties skatuves mākslas pirmsākumus Rīgā – ar vācu komponi..

Papīra svētki Līgatnē

10. augustā Līgatnē, pilsētā, kura jau teju 200 gadus lepojas ar papīra ražošanas tradīcijām, notiks otrie Latvijas Papīra svētki, piedāvājot kultūras un atpūtas programmu ģimenēm ar bērniem..

1. oktobrī Rīgā uzstāsies Editors

Trešdien, 7. augustā sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Birmingemas grupas Editors uzstāšanos, kas 1. oktobrī notiks koncertzālē Palladium. Sava jaunākā albuma The Weight Of Y..

Sekojot jaunā albuma "Delta Machine" panākumiem, "Depeche Mode" izziņo koncertu Rīgā

tip3

Pēc jaunā albuma "Delta Machine" iznākšanas, kā arī veiksmīgās stadionu turnejas "Depeche Mode" ir paziņojuši, ka jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros nākamā gada 2. martā uzstāsies ..

Jūrmalā notiks festivāls "Augstā humora nedēļa"

tip3

Kūrorta sezonas vidū no 31. jūlija līdz 4. augustam Jūrmalā notiks festivāls "Augstā humora nedēļa", kas veltīts "Comedy Club" 10 gadu jubilejai. Pasākuma programmā četri unik..

Ziemassvētku ledus šovs Rīgā - "Riekstkodis - XXI gadsimts"

tip3

21. decembrī uz Arēna Rīga ledus notiks fantastiskais Igora Bobrina Ledus miniatūru teātra ledus šovs "Riekstkodis - XXI gadsimts". Jaungada izrāde ar P. Čaikovska mūziku veidota pēc E. Hofm..

Novembrī Rīgā uzstāsies Biffy Clyro

tip3

11. novembrī koncertzālē "Palladium" savas Eiropas koncertturnejas ietvaros uzstāsies viena no mūsdienu alternatīvās rokmūzikas sensācijām, Skotijas grupa Biffy Clyro. Deviņd..

Šonedēļ kinoteātros - komēdija "Ar ko pārgulēt"

tip3

26. jūlijā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju "Ar ko pārgulēt" ("The To Do List") ar aktrisi Obriju Plazu (Aubrey Plaza) titullomā. Jaunā zvaigzne popularitāti ieguvusi pēc lomas s..

1. augustā Daugavas Koncertzālē 15 gadu skatuves jubileju svinēs Jānis Stībelis

tip3

Daugavas Koncertzāle ir koncertzāle, kas gandrīz katru ceturtdienu rīdziniekus un viesus lutina ar labāko latviešu mūziķu koncertiem. 1. augustā koncertzālē uzstāsies Jānis Stībelis, bet šon..

Tautas Dziesmu spēks POKAIŅOS, 27.jūlijā 2013

Pokaiņu Ozolkalnā sestdien, 27.jūlijā, pulksten 13.00 visus tautas dziesmu mīļotājus un mūsu spēka zīmju izzinātājus gaida tikšanās ar kultūrvēsturnieci, dainu krājuma "Dainu dzīvības s..

Latvijas labākie pavārzeļļi spēkiem mērosies Ķīpsalā

5. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē "Riga Food 2013" Ķīpsalā pulcēsies jaunie pavāri no visas Latvijas, lai, liekot lietā savu talantu, zināšanas un prasmes, cīnītos par titulu "La..

27. jūlijā Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā notiks 5. Āraišu svētki

27. jūlijā no plkst. 12.00 Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā norisināsies Āraišu svētki "Āraišu ezerpils izrakumu dalībnieku acīm". Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, stiprinot kul..

2013.gada 11.novembrī Rīgā uzstāsies Biffy Clyro

tip3

11.novembrī koncertzālē "Palladium" savas Eiropas koncertturnejas ietvaros uzstāsies viena no mūsdienu alternatīvās rokmūzikas sensācijām, Skotijas grupa Biffy Clyro. Deviņde..

Jau šo piektdien SAULKRASTU ESTRĀDĒ - jautrības lugas BITĪT ROŽU DĀRZIŅĀ pirmizrāde

tip3

Piektdien, 26. jūlijā 20:00 Saulkrastu estrādē notiks "Muzikālā teātra 7" šī gada brīvdabas iestudējuma "Bitīt rožu dārziņā" pirmizrāde. Pēc Ādolfa Alunāna "Seši mazi bundzinieki" motīviem v..

Riga Food 2013 BT1 Ķīpsalā - Pavārzellis
Vasaras jautrākais piedzīvojums!
Aktieris iegūst lomu žurku slaktēšanas dēļ
Intars Busulis - Koncerts 23.-24.07.2013 - Havana Lounge Club
Līvu svētki Mazirbē 2013
Grupai re:public jauns singls "Burning Fire"
Dziesmu un deju svētku atsvēte Siguldas novadā
Dziesmu un deju svētku programma 2013
Pasaku rīts kultūras pilī "Ziemeļblāzma"
Lauras Bicānes koncerts
Aicinām restorānus un kafejnīcas piedalīties otrajā Gastronomijas festivālā
Jaunlēvenes studentu simfoniskā orķestra koncerts Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma"
26. jūnijā Antra Stafecka prezentēs savas jaunās dziesmas video
6. jūlijā Ventspilī norisināsies Triatel xRace nakts posms
Līgo svētki, Jāņi Cinevillā 2013
Doma laukumā notiks tradicionālais Zāļu tirgus
Rīgā notiks pasākums "Līgosim Krastmalā!" ar Maestro Raimonda Paula koncertu
RICHARD CLAYDERMAN 09.12.2013 - 20:00 - Rīgas Kongresu nams , Latvija
"Origo Summer Stage" Saulgriežos pierībinās Nils Īle un Afroambient
LĪGO KONCERTS UN LUSTĪGA ZAĻUMBALLE LĪGOJAM JĒKABPILĪ! 2013
Jāņu - vasaras saulgriežu svētku ielīgošana Brīvdabas muzejā
Jāņu ielīgošana ar dziesmām, rotaļām, vainagu vīšanu un pirtsslotu siešanu
XII gs. Tērvetes koka pils atklāšana
Šonedēļ kinoteātros - "Krāpšanas ilūzija"
Līgo vakarā vērienīgi svētki Amatas novadā
"Spēlmaņu Nakts 2012/2013" nominantu paziņošana
Zelta laikmets iestājies
Līgo svētkos iedzīvotājus priecēs Maestro Raimonda Paula koncerts 11. novembra krastmalā
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā
Jūlija vidū Igaunijā notiks vērienīgs deju mūzikas festivāls GRIND FEST
Zelta laikmets ir sācies!
No 14. līdz 18. jūnijam Rīgā norisināsies ikgadējais starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls "Laiks dejot"
Daugavas koncertzāle atklāj vasaras sezonu ar grupas Astro`n`out koncertu - "Akvārijs"
Līgatnes kultūrvēsturiskā centra apskatē iekļauts unikāls koncerts
Rīgā tiek atklāta jauna atvērtā tipa koncertzāle
Tuvojas starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2013
Uz lielajiem ekrāniem jūnijā – "Tērauda vīrs" un citi jaunumi
Rīgas Cirkā vasaras sezona
Festivāla Zvērā tradīciju aizsācējs un nu arī turpinātājs – DirtFesto
Kandavas Novada pasākumi jūnijā
Visu paaudžu "Līvi" aicina uz atklāšanas koncertu "Nezāles neiznīkst!"
Svētkos "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" sadziedāsies ar Lauri Reiniku
Intervija ar "Paģiru" triloģijas režisoru Todu Filipsu
Dzintaru koncertzālē uzstāsies Maksims Vengerovs
Nedēļas kino pirmizrāde - "Lielais Getsbijs"
Muzeju nakts koncerts "Vītola skanējums"
Muzeju nakts Brīvdabas muzejā – "Dzīvosim zaļi!"
Muzeju naktī Mežaparkā norisināsies atraktīvi pasākumi
Līgatnes novada svētki no 18. līdz 25. maijam
Muzeju nakts programma 2013 Rīga, Latvija, 18.maijs
Tērvetes dabas parka 55 gadu jubilejas pasākums
Cēsu Fonoklubā uzstāsies Somijas "New Deadline"
Blūza Svētki iesaka: Jimmy Z un Slidin "Slim 10. maijā
Liepājas muzeja dārzu piedziedās dziesminieks Haralds Sīmanis
Mākslinieces Zanes Bluķes personālizstāde "Ideju bodē"
LMT Summer Sound programmu papildina Mika un Aloe Blacc
Tallinā uzstāsies deju trupa "Bad Boys Of Dance" ar šovu "Rock The Ballet"
"Laikmetīgās Dejas dienas 2013"
Lietuvā koncertēs amerikāņi "Agalloch"
Starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija 2013" otro pusfinālu atklās grupa "PeR"
Trīs Rīgas muzeji aicina pastaigā pa gadskārtējo Muzeju šausmu taku
Rīgas Cirkā atzīmēs Pasaules cirka dienu
Fonoklubā Norvēģijas un Igaunijas smagais vakars
Baltic Stars gatavojas pusfinālam
Ar panākumiem Rīgā noslēgušās Cirque du Soleil šova Alegria viesizrādes
Elektroniskās mūzikas festivālā "Shine Cafe 2013" uzstāsies leģendārā Latvijas grupa "Zodiac"
Andrejsalā uzstāsies DJ Krinjah
Coaching week 2013
Jau sestdien Valmierā notiks festivāla Baltic Stars atlase
Sestdien klubā "Sensation" notiks aprīļa grandiozākā ballīte Tukumā
Rīgas skolēnu dāvana Latvijai, 95. gadadienu gaidot
Spēlmaņu nakts laureāts – "Dzejtaurenis"- lido pretī pavasarim
Sākusies pieteikšanās konkursam "Drosmīgu ideju atbalsta programma"
Notikusi Vara Vētras albuma "Viena mirkļa dēļ…" prezentācija
Filmu "Miglā" izrāda kinoteātros visā Latvijā
Šonedēļ uz ekrāniem "Amerikāņu pīrāga" režisora jaunākā filma - komēdija "Uzņemšana"
Bezmaksas online izglītības izstāde
Kultūras katls "Liepā. Jā!"
Ventspilī koncertēs itāļu leģenda Zucchero
Bauskas pilī uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra ansamblis
Saldus novada un Saldumu svētki
Tīna Feja komēdijā "Uzņemšana"
Ar grandiozu kauju par pavasari Rīgā atzīmēs Starptautisko spilvenu kauju dienu
Eiropas Savienības mājā atklās Raivo Freimaņa fotoizstādi "Nekur nav tik labi kā mājās..."
Grupa "Toria" piesaka savu atgriešanos
Enhet gatavojas 12 gadu svinībām un albuma prezentācijai
Pirmais starptautiskais jauniešu mūzikas festivāls "Avanti"
Lieldienu ekskursijas Līgatnē
Šonedēļ uz ekrāniem Odrija Totū filmā "Terēze"
No 30. marta Rīgas Cirkā programmā "Planēta Cirks" - Feijerija ar bīstamiem un plēsīgiem putniem
Par šūpošanās iespējām Kandavas novadā
Spāņu pantomīmas meistars atgriežas Latvijā ar izrādēm un meistarklasi
Lieldienu nedēļā Rīgā gaidāma plaša kultūras pasākumu programma
Odrija Totū izvairās no Holivudas un izvēlas Eiropas kino
26. martā no plkst. 16:00 līdz 18:00 – Laimīgās stundas Liepājas teātra kasēs
Noskaidroti konkursa "Par Latvijas Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu īstenošanu Latvijas reģionos" rezultāti
Saule kāpa augstu kalnu – Lieldienu svētki Turaidā
Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Hurts koncertu
Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti
Novembra sākumā Rīgā uzstāsies Hurts
Uz Robija Viljamsa koncertu Tallinā pieejams speciāls autobuss no Rīgas
Grupa ‘’Re:public’’ piedāvā jaunā albuma tituldziesmu "Pāri Visam"
XII Starptautiskā akordeonistu festivāla noslēguma koncerts
‘’Grammy’’ balvas laureāti – Mihails Pļetņovs un kamerorķestris ‘’Kremerata Baltica’’
Izziņota jau otra Cirque du Soleil šova Alegria papildu izrāde
Pavasarī Rīgā notiks vairāki veselības veicināšanas pasākumi
Laima Vaikule koncertēs Arēnā Rīga
Uz ekrāniem skolēnu brīvdienās – 3D piedzīvojumu filma "Džeks milžu bende"
Nāk klajā "The Sound Poets" pirmais albums
Kannu kinofestivālu atklās ar filmu "Lielais Getsbijs"
152 Latvijas skolas piedalās erudīcijas konkursā "eXperiments"
Datorspēle – cīņa par dzīvokli padomju stilā
Pasniegta Liepājas kultūras balva 2012
Bauskas pilī skanēs sievietēm veltīta agrīnā baroka mūzika
Komēdija "Ko tie vīrieši dara!" ir pirmajā vietā Latvijā
Dalībai Deju kolektīvu konkursa finālā izvirzīti piecpadsmit A grupas kolektīvi
2014. gadā Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegs Rīgā
"Dziesma 2013" fināls
Megijas Reilijas koncerts Starptautiskajā sieviešu dienā
Izziņota Cirque du Soleil šova Alegr?a papildizrāde
Filmas romantiskai nedēļas nogalei: "Daiļās būtnes" un "Trakais pirmais gads"
Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" aicina uz Mocarta mūzikas koncertu
Planēta "Ledus" aktivizējusies
"Čikāgas piecīši" aicina uz koncertu Palladium
Erots 2013 - uzstāsies izaicinošā un seksīgā Larissa Dee
Ledus skulptūras 2013 - Pabeigti jau pirmie ledus darbi Jelgavā!
Kristīne Šomase piedalās Eirovīzijas 2013. dziesmu konkursa Nacionālas atlases pusfinālā
The Velvet Supernova iesildīs Sleša uzstāšanos Kauņā
Aicinām apmeklēt aktieru Teātra dienas koncertu "Aktiera pirksts NR.2703"!
MĪILESTĪBAS PIESKĀRIENS jauna koncertprogramma
Unikāla kaula figūru izstāde Jelgavā
Tuvojas starptautiskā club dance konkursa atlases kārtas Latvijas reģionos
Februārī Rīgā uzstāsies baltkrievu saldie čipendeili
Pasniegtas Zelta Globusu balvas
Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Džeza dienu koncertiem
Ledus skulptūru festivāls 2013 Jelgavā no 8-10.februārim, Planēta LEDUS
"Party Service On Tour" piestās Vecrīgas sirdī
"Erots 2013" uzstāsies ungāru blondā skaistule Yasmine Gold
Emma Stouna paziņos "Oscar" balvu nominācijas
"Laime Pilnīga" gadu sāk ar koncertu un pirmatskaņojumu
Arestēts "Gangsteru mednieku" zvaigzne, aktieris Džošs Brolins
"Go Blonde" festivāls nākamgad notiks Jūrmalā
Zvaigznes diena mūzikā
Ar precīziem sodiņiem līdz jaunam Škoda Rapid
Nedēļas kino pirmizrāde – trilleris "Slazdā"
Zemfira atgriežas Rīgā 1.martā 2013
Uz ekrāniem janvārī - "Gangsteru mednieki", "Apsolītā zeme", Fransuā Ozons un citi jaunumi
Ventspilī krāšņi sagaidīts Jaunais gads
Laimīgu Jaunā gada sagaidīšanu un Jauno 2013.gadu!
Aicina Jauno gadu sagaidīt 11. novembra krastmalā
Sakarā ar Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā
Iespēja laimēt divas biļetes uz filmu "Hobits: Negaidīts ceļojums"
‘’King Charles’’ vecgada koncertu iesildīs enerģiskie ‘’KuchenBeat’’
Festivāls ‘’Pestivals’’ 2013. gadā paliks Mežaparkā
30. decembrī ‘’The Music of ABBA’’ Rīgā
Mežaparkā būs ziemas atrakciju komplekss "Rīgas sniega parks"
Ziemassvētku pasākumi Rīgā 2012.gada nogalē
Ceturtās adventes koncerti un svētku pasākumi Rīgā 2012, pasākumu programma
Kinoteātros nesen iznāca "Hobits: negaidīts ceļojums"
Siguldas slēpošanas trases gatavas uzņemt slēpotājus
Sagaidi 2013. gadu Liepājā!
Muse grandiozais šovs jau šovakar Rīgā 13.12.2012
Trešās Adventes nedēļā Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi
"Muse" atsāk koncertturneju un jau 13. decembrī uzstāsies Rīgā
Atklātas Eirovīzijas Nacionālās atlases pusfinālā iekļuvušās dziesmas
Adventa, Ziemassvētku koncerti un Ziemassvētku pasākumi Rīgā 2012/2013
15. decembrī Rīgā uzstāsies dziedātāja Selah Sue
Elizabete Zagorska un Niks Matvejevs klausītājiem jaunā skanējumā dāvā "Marijas dziesmu"
Rīgas Latviešu biedrībā skanēs koncerts "Lai Priecīgi Ziemassvētki"
Kinoteātros iznāk komēdija "Seksaholiķi" un trilleris "Ar uguni pret uguni"
"Muse" koncerts Rīgā jau nākamo ceturtdien(13.12.2012.)
Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu EROTS 2013
Otrās adventes pasākumi Rīgā 2012, sāksies Ziemassvētku egļu ceļš festivāls
Ziemassvētku pasākumi Jūrmalā 2012
Tuvojas festivāls "Eiropas Ziemassvētki"
"Party Service On Tour" turpina iekarot klubus! Šonedēļ – "Coyote Fly" Liepājā
Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā 2012
JAUNS MĒNESS izziņo papildkoncertu 01.02.2013
Sporta deju festivāls "Baltic Grand Prix 2012"
Adventa un Ziemassvētku koncertu virkne pētēju orķestrim RĪGA
Valentīndienā Kauņā uzstāsies Slešs
Kurzemes Tūrisma asociācija labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem pasniedz balvas "Lielais Jēkabs"
Noslēgusies dziesmu iesniegšana 2013. gada Eirovīzijas Nacionālajai atlasei
Latvijas dievnamos notiks Ziemassvētku koncerti "Es skaistu vietu zinu"
Eiropā milzīgs pieprasījums pēc Robija Viljamsa koncertu biļetēm
Kino jaunumi decembrī
Pirmoreiz erotikas festivālā "Erots 2013" notiks starptautisks club dance konkurss
Ziemassvētku porcelāna darbnīca
Doma laukumā iedegs egli un atklās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu 2012
Pirmās Adventes pasākumi Rīgā 2012
2. decembrī visi aicināti iedegt rotājumus Liepājas Ziemassvētku eglē un piedalīties dažādos pasākumos
Šo sestdien Ogres klubā "Hauze" – "Party Service On Tour" kopā ar [Ex] da Bass
Sāk tirgot biļetes uz filmu "Hobits: negaidīts ceļojums"
Dziedošā Vītolu ģimene un "Opā, opā" aizkustinošā izrādē "Kaķīša dzirnaviņas"
LMFAO šo svētdien (02.12.2012) Arēnā Rīga sola šampanieša dušu
Tallinā uzstāsies Robijs Viljamss ar vienīgo šovu Ziemeļeiropā
"Jūras vārtos" muzicēs somu multimākslinieks Džimijs Tenors un grupa Kabu Kabu
Ārvalstu vēstniecību Ziemassvētku labdarības tirdziņa izsolēs būs pieejami vairāk nekā 100 unikālu piedāvājumu
Kurzemes gada tūrisma balva "Lielais Jēkabs 2012"
Noslēdzies "Spēlmaņu nakts" skatītāju balsojums
Rīgā ierīkos trīs dabīgā ledus slidotavas
Nedēļas kino pirmizrāde - "Mākoņu atlants"
Piektdien Ventspilī – "PARTY SERVICE ON TOUR"
Staro Rīga 2012 apmeklētāju skaits un statistika
Antra Stafecka piedāvā patriotisku videoklipu
Itāļu maestro AL BANO uzstāsies arēnā Rīga
"Brīvās Latvijas Dziesmas" organizatori izsludina papildkoncertu
Šonedēļ uz lielajiem ekrāniem iznāk "Krēslas" sāgas noslēguma filma
Filmai "Mākoņu atlants" grandiozi panākumi starptautiskajā tirgū
Rīgā uzstāsies pasaulē populārākais ABBA šovs
Ar Maestro Raimonda Paula koncertu Maskavā atklās Rīgas dienas
PATRICK WOLF akustiskais koncerts Palladium koncertzālē
Latīņamerikas deju zvaigznes 23.02.2013, 19:00 - Daugavas sporta namā
"Sibyl Vane" sniegs vairākus koncertus Rīgā
RTU studenti 20. novembrī rīkos lielākās telpu orientēšanās sacensības Baltijas valstīs
Nedēļas kino pirmizrāde - Bena Afleka trilleris "Argo"
18.novembris - svētku un pasākumu programma 2012
Zināmi visi Staro Rīga 2012 jauniešu programmas objekti
18. novembrī Gaismas ceļš Jūrmalā
Nedēļas nogalē skatāmas pēdējās Rīgas Cirka programmas "Zvaigžņu salūts" izrādes
Spāņu flamenko ģitārista Vicente Amigo koncerts LNO 26.novembrī
AL BANO Jaungada koncerts Arēnā Rīga 5.janvārī
Lāčplēša dienā Jūrmalā būs tradicionālais lāpu gājiens
Piedalies un kļūsti par gaismas meklētāju STARO RĪGA 2012 gaismas festivāla programmā
Kristīne Opolais galvenajā lomā operā "Bohēma"
Mārtiņdienas svinības Brīvdabas muzejā
Turaidas muzejrezervāts aicina svinēt Mārtiņdienu
"Krēslas" sāgas noslēdzošā filma un citi kino jaunumi novembrī
Jaunās Pasaules dārgumi Eiropā
"Muse" uzsāk Eiropas tūri ar grandiozu skatuves dizainu
Aicinām balsot par veiksmīgākajiem jaunajiem tūrisma produktiem
Starptautiskais friziermākslas festivāls Ķīpsalā
Lāčplēša dienas pasākumi Rīgā 2012, 18.novembrī uguņošana plkst.21:00
IGORS MOISEJEVS - Pasaules tautu Ziemassvētki, 26.decembris, Nacionālā opera
Rīgā koncertēs Valērijs Meladze - 25.novembris 2012, Arēna Rīga
BI 2 Spirit tour - 18.novembrī pirms salūta
Tango Pasion 11.novembrī Kongresu namā
Maskavas Ņikuļina cirks uz ledus 2012
"EHR" radio šova "Party Service" jaunā klubu tūre beidzot viesosies Jelgavā!
6. februārī Palladium Rīga uzstāsies Marina And The Diamonds
Latvijas Fotogrāfijas muzejā būs skatāma Aijas Bley izstāde "Vēlāk"
Vasaras sezonu Turaidā noslēdzot – izšuj kopā ar muižas pārvaldnieci!
Nākamvasar Viļņā uzstāsies "Depeche Mode" ar vienīgo brīvdabas koncertu Baltijā
"Baltic Beauty 2012" norisināsies Ķīpsalā no 2. līdz 4. novembrim
STARO Rīga 2012/2013 pasākumu programma - gaismas festivāls katram!
Sākas "Spēlmaņu nakts" skatītāju balsojums
Eurovision 2013 Latvia - izsludina 2013. gada Eirovīzijas Nacionālo atlasi
Ventspilī notiks Anmary ziemas noskaņas koncerts "Naktī, kad zvaigznes nolaižas pie mums"
Ziemassvētku koncerti Dailes teātrī 2012
LMFAO šovu Arēnā Rīga iesildīs Bermudu Divstūris
Chrysta Bell LIVE! 21.oktobrī, Palladium
El Mars iesildīs publiku pirms Kristas Bellas iznāciena
POSITIVUS FESTIVĀLS 2013 programma no 19-22.07.2013, Salacgrīva, Zvejnieku parks
Kimmo Pohjonen 13.novembrī uzstāsies Palladium
Sunny restorāni svin 6 gadu jubileju.
LEĢIONĀRI. Diskusija ar kaušanos. Rīgā, Sanktpēterburgā, Tartu, Tallinā.
LMFAO Redfoo un Party Rock Crew 2.decembrī Arēnā Rīga
Fotoizstāde "TE IR TAVA DZIMTENE"
Šo piektdien Labvēlīgais Tips spridzinās Arēnā Rīga
"Party Service" klubu tūre pirmo reizi viesosies Jēkabpilī
Eric Clapton Arēnā Rīga - 5.jūnijā
Starptautiskais Koka skulptūru simpozijs Jelgavā
"CanZone": 4 gadalaiki 3 minūtēs
Spāņu flamenko ģitārists Vicente Amigo 26.novembrī Rīgā
Ērika Kleptona koncerta biļetes tagad atklātā pārdošanā
Impossible - aizkustinoša filma kino ekrānos no 26.oktobra
360 - jauna filma kino jau 19.oktobrī
Kinoteātros - To Rome with love
Rīgā viesosies džeza fenomens – KURTS ELINGS
Liepājas teātra piedāvājums novembrī!
Fransuā Ozona jaunā filma triumfē Sansebastianas kinofestivālā
Rudens zelta lapu piedāvājums Turaidā
"Muse" laiž klajā jauno albumu "2nd Law"
Miķeļdienas gadatirgus Doma laukumā
Kinoteātrī Splendid Palace filmas "Kurš tad, ja ne mēs?" pirmizrāde
Balsojumā par labāko LNO jauniestudējumu atzīts balets "Bajadēra"
Lauris Reiniks Ziemassvēktu koncertā Arēnā Rīga, 20.decembrī
Brīvās Latvijas dziesmas koncertprogramma
Tods Filipss sāk filmēt komēdijas "Paģiras" trešo daļu
Skride, Nelsons un Birmingemas simfoniskais orķestris
Gada balva teātrī - Spēlmaņu nakts 2012, 23.novembrī
Sinfonietta Rīga sezonas atklāšanas koncerts
Cirque du Soleil šovs Rīgā 11.-13.aprīlī
BILDES 2012 pasākumu programma, izskanēs astoņi koncerti
Uz lielajiem ekrāniem iznāk komēdija "Kampaņa: vēlēšanu cirks" ("The Campaign")
Hobita nosledzosa dala iznaks 2014.gada vasara
Festivāla "Zelta Maska" izrādes Liepājā
Scissor Sisters koncerts Palladium 16.septembrī
15.septembrī Zigfrīds Muktupāvels un Jānis Lūsēns koncertā "Ar zvaigžņu kluso gaismu"
Play Granade Fest 1" mūzikas klubā "Melnā Piektdiena"
Rīgas Cirka mākslinieki ir devušies uz starptautisku cirka festivālu Kazahstānā
Ar filmām no Čehijas, Somijas un Latvijas sākas kinofestivāls FF Riga.
"Baltā nakts" 2012 programma
Līvu diena Turaidā 8.septembrī
Skaistā Uguns Paparde Valmierā
Latvijas Nacionālajā operā orķestra "Rīga" jubilejas Galā koncerts
IL DIVO un orķestris 3.oktobrī
"Origo Summer Stage" atvadās no vasaras
Sandras Silevičas personālizstāde "Sweet home"
"Ielec šokolādē" 31. augustā "Bermuda Divstūris" koncerts klubā "Šokolādē"!
Jelgava aicina uz gada gardākajiem svētkiem
Raimonda Paula un LSO "Dziesmas bez vārdiem" jau nākamajā sestdienā
Lady Gaga Rīgā sniedza satriecošu šovu
Raimonda Paula koncerts "Dziesmas bez vārdiem" Dzintaru koncertzālē
Jau parīt Rīgā būs skatāms Lady Gaga šovs
Spilvē un virs Daugavas - vēl nebijis aviošovs
Salsas un Mambo deju vakars ar Bačata Tango meistarklasēm
Rīgas svētkos aicina Vecrīgas Hanzas tirgus
Rīgas svētkos Vērmanes dārzā RTU sagādājusi izklaides visai ģimenei
Konstatēti Lady Gaga koncerta biļešu viltojumi
Rīgas svētku noslēgumā - grandiozs koncertuzvedums
Grupas "Mumiy Troll", "Run Run Run" un "Losers" uzstāsies "Arēnā Rīga"
Šonedēļ sāksies Zigmara Liepiņa "Atgriešanās", izsludināti papildkoncerti
Aicinām ikvienu uz Kurzemes dienām Kalnciema kvartālā
E-Motional Bodies & Cities atkal Rīgā
Rīgas svētku ietvaros - Kalēju diena Brīvdabas muzejā
"Rīgas svētki 2012" – ap 60 pasākumu dažādās pilsētas vietās
18. augustā - Dailes teātra diena Siguldā
Rīgas svētkos Vērmanes dārzā uzstāsies ungāru cirks
Rīgas centrā durvis vērusi jauna audio ierakstu studija!
Rīgas svētkos Centrāltirgū Kiviča un Gain Fast koncerts
Pirmo reizi Latvijā atraktīvais duets SPARKS
WE DON’T STOP SHINE CAFE 2012 // PŪT, VĒJIŅI // 18.08.2012 LIEPĀJA
Brīvdabas komēdija "Teic, kur zeme skaistākā..."
Nedēļas nogalē uz Tukumu pēc smukuma
Ritma mūzikas festivāls "Ventspils Groove 2012" Ventspilī
Cēsīs notiks 6. Starptautiskie jauno komponistu meistarkursi
Kino pirmizrādes augustā – "Solis augšup 4" un citi jaunumi
Mērsragā norisināsies tradicionālālais Koka kuģu festivāls
Rīgas svētkos tiks noskaidroti Latvijas piedzīvojumu sacensību čempioni
Nedēļas nogalē Ķemeru svētki
Mūsdienu amatniecības festivāls Brīvdabas muzejā jau 11.augustā
Pildyk draugu festivālā Palangā uzstāsies Hurts, GusGus un labākās lietuviešu grupas
Igatē 17.augustā svinēs ziedu svētkus
MUMIY TROLL un RUN RUN RUN koncerts Arēnā Rīga
Jūrmalā uzstāsies Valērijs Ļeontjevs
Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA
Rīgas svētkos Kalnciema kvartālā – Kurzemes diena!
16. starptautiskais elektroniskās mūzikas vijebass FONTAINE ACROPOLIS Liepājā
Labvēlīgais Tips piedāvā jaunu singlu un izziņo jubilejas koncertsēriju TIKAI 20
Dailes teātris sāk 93. sezonu
Stinga koncertu apmeklē 12000 skatītāji
Latvijas Dabas muzejā Liliju krāšņākā izstāde
Jau 29.jūlijā Arēna Rīga uzstāsies Stings
Atklās izstādi «Pretpolu Teorēma* corrigenda»
Trio Art-i-Shock Mazajā Mežotnes pilī
Turaidas pils diena 5.augustā
"Shine Cafe" piedāvās 34 stundu atpūtu bez pārtraukuma
Duets Viņš un Viņa koncertē Latvijā
BALTCOM CARTOON RALLIJS 2012 Rīgas pilsētas svētkos
Ventspils pilsētas svētki 2012
Ķemeru svētki 2012, 10.-12. augustā
Tuvojas Sabiles Vīna svētki – odziņa Kurzemē!
Līvõd pivād 2012 Līvu svētki Mazirbē 28.jūlijs
"Red Hot Chili Peppers" Tallinā jau 30.jūlijā
Ektroniskās mūzikas festivāls Shine Cafe 2012 Liepājā
Izskanējis Positivus festivāls - uz tikšanos 2013 gadā!
Festivāla "Pestivals" mākslinieku saraksts papildināts
Rīgas svētku programma 2012 noslēgsies ar uguņošanu krastmalā plkst.22:45
Festivāls SUMMERTIME Jūrmalā 17.augustā kopā ar Inesi Galanti
Nacionālā Opera aicina visus uz vasaras izrādēm augustā
Fonofest uzstāda jaunu rekordu
Lauris Reiniks pēc daudziem gadiem prezentē dziesmu "Sirds Sadeg Neparasti" jaunā versijā
Jaunpiebalgā aizvadīti līdz šim vērienīgākie puķu svētki
Latvijas Blūza konkurss uz "Origo Summer Stage" skatuves
Viduslaiku svētki Jaunpils pilī - 11.augustā
Atpūta zirga mugurā
No ceturtdienas POSITIVUS festivāla biļešu cena tiks paaugstināta
Positivus festivāla Dabas skatuves un Nokia Kino telts programma
Sāk tirgot biļetes uz filmu "Tumšais bruņinieks atgriežas" (The Dark Knight Rises)
Mūsdienu amatniecības festivāls Brīvdabas muzejā 11.augustā
Jūras svētki Liepājā 14.jūlijā
14. jūlijā spicākajā Latvijas nostūrī - Kolkā norisināsies tradicionālie Jūras svētki
Visu svētku svētki klāt! Zvejnieksvētki Rojā - 14.jūlijā!
Devilstone – augstākās kvalitātes mūzika uz divām skatuvēm
Zināmi visi Positivus 2012 festivāla mākslinieki un programma
Vācijas smagā metāla grupa Accept 11.novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium
Konkurss par Latvijas ekspozīciju 55. Venēcijas mākslas biennālē
Dirty Deal Audio piedāvā LV Beats pirmo izlasi
Festivālā "Shine Cafe 2012" uzstāsies "Oriola 701" un "Riga Metro"
Liepājā norisināsies 6. Starptautiskais ielu teātru festivāls "Zeme.Debess.Jūra."
Blūza svētki Siguldā 27-28.jūlijā
13. jūlijā Fonofest - Uplandos pie Cēsīm
Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe 2012" nosauc pirmos māksliniekus
6. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā 2012
Mūžīgi roks kino ekrānos jau 29.jūnijā
Summer Sound Liepāja 2012 - Tavs Vasaras Piedzīvojums!
Lustīgākie Jāņu un Līgo pasākumi Latvijā 2012
Izstāde "Virtuālā piemiņas vieta Rīgā, 2012"
Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe 2012" nosauc pirmos māksliniekus
New York Jazz - 13. jūnijā Kongresu Namā
Emīla tirgus ar 17 sieriem un vēžiem Ēdoles pilī
ELIZABETEI ZAGORSKAI jauna koncertprogramma "MĒNESS PAVADĀ"
Reklāmas rīmu nakts 2012
Latvija LĪGO Bauskā 2012 - svini arī tu!
STOP: "Muse" atkal Rīgā 13.decembrī
Latviešu mūzikas vasaras festivāls 2012
Festivāls PĪLĀDZIS 2012 (29.,30.jūnijs)
Līgo ieskaņas 2012 Porcelāna muzeja darbnīcā
Starptautiskais Iluzionistu festivāls 2012
Pūt, vējiņi izrāde Dailes teātrī augustā
Sākusies biļešu tirdzniecība uz gada noslēguma koncertiem Latvijas Nacionālajā operā
Svētki "Atputnieki zaļumos" Turaidā
Fonofest 2012 uz rock skatuves grupas no 7 valstīm
Festivālā SUMMER SOUND LIEPĀJA tiks uzņemti kadri topošajai filmai "Izlaiduma gads"
Rīgas salsas festivāls 2012
Cēsu pilsētas svētkos piedalīsies tradicionālo amatu meistari no Tartu
Dizaina diplomandu dienas "Radars 2012"
Rīgā no 15. – 18. jūnijam - laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2012.
Starptautiskais elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe" Liepājā
1. jūnijā Rīgā viesojas Ceļojošais muzejs AMATNIEKI IELĀS
Daugavpilī Pilsētas svētki
Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki
Vienīgais Vijas Vētras koncerts Latvijā «Dejas sirdspuksti»
"Pelnrušķītes Zelta Keda" 10. jūnijā
1.jūnijā Liepājā, Rožu laukumā notiks bērnu vokālo ansambļu bezmaksas koncerts
Rododendru ziedēšanas laikā aicina uz Zemessardzes orķestra koncertu
"The Straits" koncertēs Ventspilī
Zviedrija uzvar Eirovīzijas (Eurovision) 2012 konkursā (visi finālisti)
Rīgas pilsētas svētkos "Arēna Rīga" uzstāsies "Mumiy Troll"
ZILAIS MŪ... ZEJS Muzeju naktī Rakstniecības un mūzikas muzejā
Dailes teātris piedalīsies MUZEJU naktī
Izdots jauns Raimonda Paula albums "Dai, Bog" ar Krievijas zvaigžņu piedalīšanos
Muzeju nakts Bauskas pilī
Slīteres ceļotāju dienas 2012.gada 2.un 3.jūnijā, Dundagas novadā
Dailes teātrī viesosies "THEATRE DE LA TETE NOIRE" no Francijas
Kandavas novada svētki "Lustīga dzīvošana" 2012. gada tēma: "Tā nav dzīve, tas ir kino"
Šovasar visā Latvijā ieskandinās nākamos Dziesmu un deju svētkus
"Muzeju naktī" savu dalību ir pieteikuši jau 133 muzeji
Biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra dienu Siguldā 18.augustā
Muzeju nakts 2012 Jūrmalā
Izstādē "Medbaltica 2012" no 17-19.maijam
Kinoteātros Tima Bērtona jaunākā filma, gotiska komēdija "Tumšās ēnas" ("Dark Shadows")
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs 9.jūnijā
Muzeju nakts 2012 devīze šogad: Zilā krāsa – jūra
Kandavas novada svētki 2012 no 25. - 27. maijam
Izstāde Ķīpsalā "Bērnu pasaule" (25-27.maijs)
Kinoteātros iznāk filma Tas notika Jemenā (Salmon Fishing in the Yemen)
Labdarības projekts LabieDarbi.lv sadala "Gada Balvas" un atzīmē 2.gadu dzimšanas dienu
Uz kinoekrāniem iznāk Tima Bērtona jaunākā filma "Tumšās ēnas" un divas romantiskas komēdijas
Muzeju nakts 2012 arī Aldarī
Viluzoro gleznu izstāde - Ceļojums Visumā t/c Galleria Riga
"Muzeju nakts 2012" šogad 19.maijā - Piedalies (pasākuma programma)!
Liepājas teātris uzsāk abonementu tirdzniecību jaunās sezonas izrādēm
Kandavas novada pasākumi maijā
Sākas Kurzemes apceļošana 2012
Kriminālmelodrāma MEŽONĪGĀ PILSĒTA Dailes teātrī
Tikai vienu dienu iespēja aplūkot unikālu Jura Alunāna dzeju kladi
Saldus novada un Saldumu svētki Saldū 12.maijā
Mels Gibsons spriedzes filmā "Trakās brīvdienas" (How I spent my summer vacation)
No šodienas līdz 29.aprīlim izstādes durvis ver "AUTO 2012" Ķīpsalā
Pasniedz Latvijas Literatūras gada balvu 2011
Šonedēļ uz ekrāniem parādās romantiska filma Talismans
Kultūras ministre: pašvaldības krīzes gados pamatīgi balstījušas kultūru
Pirmoreiz Rīgā uzstāsies pasaulslavenā deju grupa "Legion X"
Dailes teātrī jauniestudējums "Mana lēdija Nikotīna"
Turaidā viss sākas - pasākums ģimenēm 1.maijā!
Siguldā viesosies Latvijas Leļļu teātris ar izrādi "Rumpel...Rūķis"
Biļetes uz Lady Gaga koncertu sāks pārdot 30. aprīlī
Tomijs Emanuels šodien 24.aprīlī Kongresu namā
Kora "Latvija" jubilejā – "Carmina Burana"
Amatiermakslas kolektivu koncerts un Pavasara balle Siguldā
19.maijs - gadskartējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram
Iznāk jauna šausmu filma "Būda mežā" (Cabin In The Woods)
Pasaules cirka diena Rīgas cirkā 21.aprīlī
Bērnu un jauniešu popmūzikas festivāls "Gaujas Atbalss" 12.maijā
Bungu un dūdu mūzikas grupas "Auļi" koncerttūre Čehijā un Polijā
Mākoņu pastaiga Siguldā 2012
Fotoizstāde "Pavasara terapija" 20.apīlī Siguldā
Izveido savu stabuli 22.aprīli (stabuļu meistardarbnīcā)
Zivis lido Kuldīgā
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 9. līdz 22. aprīlim
Popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē 27.04.2012
Kino festivāla "Lielais Kristaps" filmu skates Siguldā
"Muzeju nakts - 2012" Turaidā
Sigulda Jazz festivāls 02.06.2012
Muzikālās brokastis Siguldas pils dārzā
Latvijas Stādu parāde
Siguldas novada svētki 25.-27. maijs
IX KREMERATA BALTICA festivāls
III Blūza Svētki un nacionālais blūza konkurss
The Prodigy - 25.maijā sniegs vienīgo koncertu Baltijā – Žalgira arēnā, Kauņā.
Turaidas muzejrezervātā pirmdien, 9. aprīlī Lieldienu svētki "Kas to Lieldienu iešūpināja?"
Kino festivāla "Lielais Kristaps" filmu skates Siguldā
Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos melodrāma "Sods un noziegums"
Uz ekrāniem iznāk 3D piedzīvojumu filma "Titānu dusmas" ("Wrath of the Titans").
3.aprīlī notiks "Joseph Willow’s Jazz Club" džeza vakars
Izstādē "Motocikls 2012" eksprezidentes vārdā nosaukts motocikls "Vaira"
Olga Rajecka aicina uz grāmatas "Man svētku diena" atvēršanu
Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012" – pasākums visai ģimenei Lieldienu noskaņās
Satiec savu meistaru Siguldā "Eiropas amatu prasmju dienas 2012" ietvaros, pasākuma programma
Aicināti bundzinieki pieteikties konkursam "Drumday 2012"
Satiec savu meistaru amatnieku dienās no 30.03-01.04 visā Latvijā
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 26. marta līdz 8. aprīlim
Elīna Bukša (vijole) un Dana Protopopesku (klavieres) 30.martā Melngalvju namā
Kinoteātros sāks rādīt filmu "Bīstamā metode" (A Dangerous Method)
Motormuzejā – pirmo reizi Latvijā izstāde "Amerikāņu muskuļauto skaistums"
Mastodon uzstāsies Palladium Rīga 20.06.2012
20. Opermūzikas svētki Siguldā no 03.08-05.08.2012
Raimonda Paula dziesmu programma "Miers un bērziņš!", pirmizrāde 27.martā
Latvijas kinoteātros iznāk piedzīvojumu komēdija "Viens darbiņš par naudu" (One for the money)
Braiens Adamss koncerts Arēnā Rīga 02.07.2012
Čīčas koncertu Siguldā filmēs Šlāgeraptauja
Mocīši, laivas un viss atpūtai izstādē Ķīpsalā 2012
Rīgas Motormuzejā apskatāma Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu zīmējumu izstāde "Plenērs Motormuzejā"
Jūrmalas kūrortpilsēta piedalās tūrisma gadatirgū "TUR 2012" Zviedrijā
Valsts Akadēmiskajam korim ‘Latvija’ – 70, koncertu programma 2012.gadam
Radošais projekts "...Zilā zeme..." Naivās mākslas muzejā Muzeju nakts 2012 ietvaros
Grupa "Labvēlīgais Tips" šonedēļ dodas uz Angliju
Atvērta galerija mazpazīstamiem māksliniekiem
[Ex] da Bass radio šova "Party Service" Latvijas klubu tūre noslēgsies Valmierā
Neparastākie deju priekšnesumi un sabiedrībā pazīstami mākslinieki uz vienas skatuves – "Magic Dance Expo 2012" galā koncertā
Olga Rajecka izziņo jubilejas viesus
LMA Studentu kluba 23. dzimšanas dienā uzstāsies grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi"
Divās skanīgās dienās Valmierā tiksies pūtēju orķestri no visas Baltijas
LMA Studentu klubā notiks "Joseph Willow's Jazz Club" džeza vakars
Bauskas pils muzejā uzstāsies burvju mākslinieki Pecolli (Pezzoli)
TOP IZRĀDE "APGLABĀJIET MANI ZEM GRĪDAS"
ROLANDS ATKOČŪNS IESTUDĒ BLAUMAŅA KOMĒDIJU "TRĪNES GRĒKI"
Pirmizrāde filmai – "Projekts X: ballīte bez bremzēm" ("Project X")
Uz ekrāniem iznāk romantiska lente no Francijas - "Maigās jūtas" ("La Delicatese")
"Zebra Island" debitēs bārā "I Love You"
14. MARTĀ Dailes teātra Kamerzālē notiks jauniestudējuma 12. DIENA pirmizrāde
Sākusies biļešu pārdošana uz Stinga koncertu Latvijā
LMA Studentu klubā akustisko koncertu sniegs grupa "Gaujarts"
Grupa "Mona De Bo" uzaicināta piedalīties konferencē "Tallinn Music Week"
3.maijā Arēnā Rīga uzstāsies dziedātāja Irina Alegrova
GOROD 312 koncerts 10. martā Rīgā
Latvijas mūzikas ierakstu gada balva 28.februārī
Arēnā Rīgā 29.jūlijā uzstāsies Stings
Vudijs Alens saņem ASV Scenāristu ģildes balvu
Meteņi Turaidā – atvadas no ziemas
Šonedēļ uz ekrāniem iznāk filma "Dzelzs lēdija" ("The Iron Lady")
Ziemas festivāls Siguldā
LMA Studentu klubā uzstāsies grupa "Astro’n’out
Merila Strīpa saņem BAFTA godalgu par lomu filmā "Dzelzs lēdija"
LMA Studentu klubā uzstāsies grupas "IndyGo", "Marmori" un DJ meitenes Dubsisters
Zucchero - 12. aprīlis Arēna Rīga!
Kurzeme piesaistīs tūristus ar KURZEMES ROMANTISKO VĪNA TŪRI
Modernā baleta viencēlienu vakars "Diptihs"
Liepājas teātrī savu dzīvi sāks Runcis zābakos
"Rammstein" koncertu Rīgā izpārdotā arēnā noskatās 12 000 skatītāju
Liepājas teātris viesosies Valmierā!
Šonedēļ uz ekrāniem iznāk 3D piedzīvojumu filma "Journey to the Center of the Earth"
Piektdien Ogrē viesosies dīdžejs [Ex] da Bass un viņa "PARTY SERVICE TOUR"!
"Rammstein" koncerts ir izpārdots!
"Ewert and The Two Dragons" albums vinila platē
LMA Studentu klubā notiks improvizācijas teātra "Improvīns" izrāde.
Atis un Jānis Auzāni koncertprogrammā "Rokasspiediena attālumā..."
Mazais orķestris PINK MARTINI pirmo reizi Baltijā 17.maijā Rīgas Kongresu namā
14. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls 2012, Jelgava, 10-12.februāris
RAMMSTEIN. Made In Germany 1995 – 2011 Greatest Hits Tour
Erots 2012 pasākuma ietvaros Samanta Tīna Ķīpsalā dejos striptīzu
CHAI VDVOEM, 17.02.2012, 22:00, Concert Hall «Studio69»
Eirovīzijas Nacionālā atlase Eirodziesma 2012 (Latvija)
Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt lietuviešu kases grāvēju "Tads Blinda: leģendas sākums"
Latvijas izcilākā koklētāja koncertēs Bauskas pilī 11.02.2012
Notikušajā koncertuzvedumā "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" fonda turpmākajai darbībai iegūti 22 774,66 Ls
Olgas Rajeckas jubilejas gada radošo vakaru ietvarā akustiskais koncerts kopā ar Vari Vētru "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos…….."
Jūrmalu Lielbritānijā ierindo pasaules labāko pludmaļu desmitniekā
Rīgas Kongresu namā Pasaulslavenais Glena Millera orķestris 24.februārī!
Kas būtu Sniegbaltīte, ja viņa dzīvotu mūsdienās?
Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks sarīkojums Viņa – Velta Toma!
Sāk demonstrēt 3 Oskara balvām nominēto filmu "Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs"
"Rammstein" koncertu "Arēnā Rīga" 7. februārī iesildīs grupa "Deathstars" no Zviedrijas
RĪGAS RITMI 2012 pavasara sērija
27. janvārī plkst. 19.00 Lielajā Ģildē "Krievu mūzikas pērles" koncerts
"MUZIKĀLĀS BANKAS 2011" uzvarētāji - AIJA ANDREJEVA un OTRA PUSE
Madonā notiks kluba "PANDAS" svinīgā atklāšana!
14.februārī Arēnā Rīga, Sanktpēterburgas Valsts ledus balets Gulbju ezers
Uz ekrāniem iznāk Džordža Klūnija filma "The Ides Of March"
Tautas deju horeogrāfi sacentīsies par labāko deju
Siguldas slēpošanas trases atklāj sezonu un prezentē ziemas karti
Sestdien, 2012. gada 4. februārī pl. 19.00, Lielajā Ģildē uzstājas Aleksandrs Meļņikovs (klavieres, Krievija)
Ir paziņotas Britu kino un TV akadēmijas jeb BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) nominācijas
Dzejtaurenis mostas februārī!
NORVĒĢIJAS KARALISTES VĒSTNIECĪBA AICINA UZ EDVARDA GRĪGA MŪZIKAS VAKARU LATVIJAS NACIONĀLAJĀ OPERĀ
Ginesa rekorda uzstādīšanā Ventspilī piedalījušies turpat 6000 cilvēki
Vasaras saulgriežu laiks Turaidas muzejrezervātā
Pasākumi Siguldā no 14.-20.jūnijam
Jāņu ielīgošanas koncerts, Ugunis kalnos, Dobelē
12.jūlijā Dzintaru koncertzālē koncertēs grupa A Studio
Rīgas Cirka mākslinieki
Erots 2010 - Ungāru asais pipariņš Adriana Russo
Pirmajā Adventē Rīgā paredzētie pasākumi
"Erots 2010" piedalīsies šokolādes krāsas Bārbija
Jaunā 2010.gada sagaidīšana kokteiļbārā "Star Lounge"
AR DIVIEM KONCERTIEM UZ 360 GRĀDU SKATUVES RĪGĀ UZSTĀSIES "METALLICA"
Festivālā "Staro Rīga" 2009 būs aptuveni 50 gaismas objektu
23. oktobrī "www.ticketpro.lv" sāks pārdot biļetes uz "U2" papildkoncertu Helsinkos
Gulbenes – Alūksnes bānītis vizinās Mārtiņus par brīvu
DJ ZINT!S B-DAY BASH 24.oktobrī Lizumos
RAMMSTEIN koncertēs Rīgā
Rīgā notiks putu ballīte ar īpašām muzikālām performancēm
"D-Night" Club Tour 2009 Daugavpilī kopā ar [Ex] da Bass un DJ Saint!
ROBIJS VILJAMSS ELEKTRIZĒS LATVIJAS PUBLIKU JAU 20.OKTOBRĪ
BILETES UZ ALEKSANDRA RIBAKA KONCERTU TIKAI PAR 5 LVL
Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums
Balsojums par Latvijas labākajiem DJiem ir sācies!
The songs of Christmas – ielūdz Ivars Pētersons


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.