Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Dizaina diplomandu dienas "Radars 2012"

Dizaina diplomandu dienas "Radars 2012"

No 2012. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies Dizaina diplomandu dienas "Radars 2012", kuru ietvaros būs skatāma jauno dizaineru izstāde, kā arī notiks seminārs un dizaina diplomandu prezentācijas, uz kurām aicināti visi interesenti. Dizaina diplomandu dienās piedalās Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Vides mākslas dizaina, Metāla dizaina un Modes mākslas apakšnozaru diplomandi. Visi laipni gaidīti Dizaina diplomandu dienu izstādes atklāšanā Latvijas Mākslas akadēmijā piektdien, 1. jūnijā, plkst. 18:00!

Izstāde "Radars" apmeklētājus aicina atklāt Dizaina nodaļas studentu ideju radošumu, trajektoriju un to rezonansi. Izstādes ekspozīcijā tverts viss jaunais, tā signalizē par pārmaiņām savā teritorijā un reģionā, kā arī sniedz impulsus svaigām un neredzētām idejām. Uztveram un radām!

Šogad Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļu absolvē četrdesmit jauni dizaineri, kuri ir gatavi dalīties ar saviem diplomdarbiem, lai plašākam nozares speciālistu un interesentu lokam darītu zināmus savus tuvākos mērķus un noteiktu attālumu un virzienu uz dizaina nākotnes tendencēm.

Uz izstādi "Radars" tiek aicināti uzņēmēji, industriju un dažādu nozaru pārstāvji, lai, klātesot visām iesaistītajām pusēm, diskutētu par nozīmīgākajiem faktoriem un aktualitātēm jaunu produktu izstrādē. Ikgadējo Dizaina diplomandu dienu laikā būs iespējams aplūkot gan diplomdarbu izstādi, gan apmeklēt semināru un studentu prezentācijas.

Dizaina diplomandu dienu ietvaros notiekošais seminārs norisināsies š.g. 1. jūnijā no plkst. 13:00 līdz 17:00 Latvijas Mākslas akadēmijas 10. auditorijā (semināra programmu skat. zemāk). Seminārā piedalīsies Latvijas un Dānijas eksperti, kuru mērķis ir diskutēt par aktuālajām norisēm un attīstības scenārijiem dizaina nozarē. Savukārt š.g. 6. jūnijā plkst. 10:00 izstādē "Radars" notiks Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas maģistrantūras studentu diplomdarbu aizstāvēšana, kas atvērta ikvienam ieinteresētam klausītājam.

Dizaina diplomandu dienu satelītpasākumu programmu noslēgs diplomandu prezentāciju diena, kas notiks izstādē "Radars" š.g. 14. jūnijā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Pasākums tiek veidots dizaina meses formātā, un to apmeklēt aicināti interesenti no uzņēmējdarbības vides, industrijām, citām augstskolām, žurnālisti un dizaina studiju reflektanti. Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra programmu diplomandi strādās katrs savā stendā un atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem.

Ikgadējo Dizaina diplomandu dienu mērķis ir veidot dialogu ar uzņēmējiem un žurnālistiem un attīstīt sadarbību ar citu augstskolu studentiem un mācībspēkiem jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē. Vienlaikus Dizaina diplomandu dienas ir unikāla iespēja dizaina studiju reflektantiem un citiem apmeklētājiem uzzināt vairāk par Dizaina nodaļas apakšnozaru – funkcionālā dizaina, vides mākslas, metāla dizaina un modes mākslas – piedāvātajām studiju programmām, to līdzšinējiem sasniegumiem un nākotnes iecerēm.

Mākslas akadēmijas Dizaina diplomandu dienas 2012 ir iespēja iepazīties un sākt sadarbību jaunajiem Latvijas dizaineriem, radošiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem. Izstādes mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar jaunākās Latvijas dizaineru paaudzes veikumu, veicināt izpratni par dizaina procesiem, pielietojumu, metodēm un kontekstu.

Izstāde katram apmeklētajam atgādinās par dizainera spēju atklāt cilvēka vajadzības, vizualizēt nākotni un mainīt to, kā mēs dzīvojam un strādājam. Šogad izstādē būs skatāma arī kino hronika, kas stāstīs par Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas vēsturi un par Latvijas dizaina attīstību 20. gadsimtā.

Izstādes darba laiki:
Otrdien, trešdien, piektdien, sestdien: 11:00 - 18:00
Ceturtdien: 11:00 - 19:00
Pārtraukums: 14:30 - 15:00
Izstāde slēgta svētdienās un pirmdienās, kā arī š.g. 25. jūnijā.

Ieeja bez maksas.

Izstādes "Radars" norises vieta:
Latvijas Mākslas akadēmijas Sporta zāle
Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Avots: Latvijas Mākslas Akadēmija
Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.