Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

E-Motional Bodies & Cities atkal Rīgā

E-Motional Bodies & Cities atkal Rīgā

No 6.- 21.augustam Rīgā, uz BETANOVUSS dzīvo un strādā īru māksliniece Liadain Herriott. Uz Rīgu viņu atvedis projekts E-Motional Bodies and Cities Rezidences laikā viņa radīs darbu, kas balstīts uz ideju par uztveri. Iedvesmojoties no filosofa un zinātnieka Korsybski (1879-1950) – " Karte nav pati teritorija, ko tā uzrāda, bet, ja tā pareiza, tai ir līdzīga struktūra teritorijai, kas padara to lietderīgu..." Liadain vēlas attīstīt horeogrāfiju, kas balstīta uz izpratni par Rīgu – pilsētu, kurā viņa nekad iepriekš nav bijusi.

Sakausējot kustību ar klusumu un, pētot, kā ārējais satiek iekšējo, Liadain strādā kopā ar vietējo vizuālās mākslas pārstāvi Katrīnu Kalniņu. Darba nosaukums, kas tapis rezidences laikā Rīgā ir " Zem virsējā slāņa" un Jūs to varēsiet redzēt uz galerijas NOASS, 20.augustā plkst 19:00. Vakara gaitā sava radošā procesa rezidences laikā Kiprā rezultātu rādīs arī Kristīne Vismane, kas E-Motional Bodies & Cities ietvaros 1 – 28. jūlijam dzīvoja un strādāja Kiprā.

Korzybski uzskatīja, ka mūsu realitātes, vietas uztvere nav realitāte pati par sevi, bet mūsu versija par to jeb mūsu pašu "karte" - unikāla mūsu acīm un maņām, kas uztver vietu laikā. Novērojot mēs pamanām, ka gan pilsētas, gan ķermeņi ir kustības pilni. Lai vai kā, bieži ir nepieciešams novērtēt iekšējo klusumu, lai nokļūtu tuvāk savai būtībai. Korzybski sauca šo apzināšanos "apziņa caur abstrakciju" un " klusums objektīvos līmeņos".

Par Liadain. Dublinā dzimusī mākslinieces Liadain Herriott dejas izglītības pamatā ir klasiskais balets. Viņa mācījusies pie Marika Besobrasova, L’Acadamie de Danse Classique Monte Karlo un pie Carmen Roche, Joven Ballet Internacional Madridē. Viņa ir piedalījusies kā dejotāja Perdo Almadovara filmā Habla Con Ella. Kopš 2002.gada viņa strādājusi ar tādām dejas kompānijām, kā, piemēram, Cannes Jeune Ballet, Opera Ireland, l’Opera Royal de Wallonie, kā arī piedalījusies vairākos neatkarīgo mākslinieku veidotos projektos. Kopš 2007.gada strādā kā neatkarīgais horeogrāfs un viņas veidotās horeogrāfijas prezentētas tādās pilsētās, kā Dublina, Brisele, Ņujorka un Bangalora.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.