Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sandis Valters pievienojas BK "Ventspils"

Sandis Valters pievienojas BK Ventspils

Sandis Valters ir oficiāli pievienojies Basketbola klubam "Ventspils", parakstot sadarbības līgumu uz diviem gadiem. Sandis Valters BK "Ventspils" sastāvā laukumā dosies šīs nedēļas nogalē pārbaudes spēlēs Liepājā, kur norisināsies "Liepājas Olimpiskā centra kauss".

Basketbola kluba "Ventspils" prezidents Aivars Lembergs: "Pirmssezonas sagatavošanās posmu kopā ar "Basketbola Klubu "Ventspils"" trenējās basketbolisti Sandis un Kristaps Valteri. Sākumā teicu, ka neplānojam viņu piesaistīšanu mūsu klubam, jo man likās, ka viņu cena būs tik liela, un tas neiekļausies mūsu kluba budžetā. Pagājušajā reizē arī teicu, ka, ja tiks atrasts kopsaucējs izmaksu ziņā, tad par Sandi Valteru varētu būt runa, jo mums ir ļoti jauna komanda un, protams, tāds pieredzējis spēlētājs, aizsargs, kā Sandis Valters mums noderētu. Sarunas starp Sandi Valteru un klubu šobrīd ir beigušās ar to, ka ir noslēgts līgums uz diviem gadiem un Sandis Valters spēlēs "Basketbola klubā "Ventspils"". Tā kā mans sākotnējais paziņojums izrādījās neprecīzs, mēs spējām vienoties par cenu. Savukārt Kristaps Valters ir ļoti labs saspēles vadītājs, bet viņa cena vairāk velk uz Spānijas augstāko līgu, vai Itālijas augstāko līgu, vai arī Krievijas, bet ne Latvijas un ne "Ventspils" kluba."

Sandis Valters savu profesionālā basketbolista karjeru uzsāka 1994. gadā, kad pievienojās "SWH/Brocēni Rīga" komandai. Šajā laikā Sandis Valters piecas reizes kļūst par Latvijas čempionu. No 2001.- 2003. gada ir BK "Skonto " spēlētājs, bet 2004. gadā dodas uz Vāciju un pievienojas "TBB Trier" komandai. 2004. Gada sezonu uzsāk citā Vācijas komandā "TSK Wuerzburg", bet 2005. gada sākumā pievienojas Ukrainas klubam "Azovmash Mariupol" . Nākamajā sezonā Sandis atgriežas Latvijā un vienu sezonu aizvada BK "Rīga" sastāvā, bet no 2007. – 2009. gadam pārstāv "ASK Rīga" komandu, vienu reizi kļūstot par Latvijas čempionu. 2009. gadā pievienojas basketbola klubam "VEF Rīga", kurā spēlēja līdz šim brīdim un vēl divas reizes kļuva par Latvijas čempionu.

Basketbola kluba "Ventspils" spēlētājs Sandis Valters: "Ļoti priecājos, ka varu pievienoties Basketbola klubam "Ventspils". Jau gandrīz mēnesi esmu trenējies ar ventspilniekiem un pārliecinājos, ka man būs liels prieks kopā spēlēt ar savu jauno komandu. Centīšos palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras un ceru, ka kopā sasniegsim augstus sportiskos rezultātus."

Pagājušā sezonā Sandis Valters, pārstāvot BK "VEF Rīga" komandu, aizvadīja 12 Eirokausa spēles, vidēji katrā spēlē gūstot 9,3 punktus, Baltijas Basketbola līgā aizvadīja 5 spēles (vidēji 12 punkti), savukārt Latvijas Basketbola līgā 20 spēlēs (vidēji 10,3 punkti), bet VTB līgā aizvadīja 16 spēles (vidēji 10,5 punkti).

Sandis Valters kopā ar savu brāli Kristapu Valteru aizvadīja pirmssezonas treniņus kopā ar Basketbola klubu "Ventspils", uzskatot Ventspils pilsētu un komandu par lielisku vietu, lai sagatavotos jaunajai sezonai. Šobrīd Sandis Valters ir kļuvis par BK "Ventspils" komandas spēlētāju, bet Kristaps Valters devies uz Vācijas klubu Artlandes "Dragons".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.