Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

"VEF Rīga": zelts Latvijā, TOP8 Eiropā un izslēgšanas spēles VTB Vienotajā līgā

VEF Rīga: zelts Latvijā, TOP8 Eiropā un izslēgšanas spēles VTB Vienotajā līgā

Latvijas čempionvienība "VEF Rīga" publiskoja kluba mērķus 2012./13.gada sezonā, par prioritāti nosaucot dalību starptautiskajos turnīros.

"VEF Rīga" prezidents Māris Martinsons klātesošos sveica ar jauno basketbola sezonu. "2012./13.gada sezonai esam izvirzījuši agresīvus mērķus – iekļūt TOP 8 Eiropas kausā, bet VTB Vienotajā līgā – izslēgšanas spēlēs. Mērķis Latvijas Basketbola līgā saglabājas līdzšinējais – izcīnīt zeltu", paziņoja M.Martinsons, kurš arī informēja, ka Vefiņš vairs nespēlēs Baltijas Basketbola līgā.

Kluba vadība arī akcentēja, ka spēlēšana Eiropas kausā un VTB Vieotajā līgā nozīmē iespēju ne tikai pārstāvēt Rīgu un Latviju augstā basketbola līmenī, bet arī nodrošināt labu basketbolu Latvijas skatītājiem. Piemēram, šosezon līdz ar mums jau ierasto Kauņas "Žalgiri" Arēnā Rīga redzēsim arī Eiroas superklubu Maskavas CSKA. Visas starptautisko turnīru spēles "VEF Rīga" aizvadīs Arēnā Rīga, ar ko klubam izveidojusies ļoti laba sadarbība, tās (gan mājasī, gan izbraukuma) translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls. Savukārt Latvijas Baskebtola līgā klubs turpinās pērn labi iesākto praksi spēlēt Latvijas reģionu pilsētās, kur ir laba basketbola infrastruktūra, bet nav savas augstākajā līmenī spēlējošas komandas. Pirmais mačs jau trešdien, 3.oktobrī, plkst.18:30 pret "Latvijas Universitātes" komandu notiks Madonā.

Kluba galvenais treneris Ramunas Butautas informēja par "VEF Rīga" komplektāciju, paužot gandarījumu par saglabāto komandas kodolu un piesaistītajiem spēlētājiem saspēles vadītāja pozīcijā, īpaši uzsverot E.J.Rowland, kurš pērno sezonu aizvadīja Spānijas "Unicaja" komandā. Butauts arī uzsvēra, ka mērķi komandai ir izvirzīti augsti un tiks pieliktas visas pūles to īstenošanai.

"VEF Rīga" kapteinis Kristaps Janičenoks akcentēja labo mikroklimatu komandā. "Ļoti pozitīvi vērtēju, ka pirmssezonas sagatavošanās posmā piedalījās visi leģionāri, bieži tā nenotiek. Savukārt Latvijas vasltsvienības spēlētāji Dairis Bertāns un Kaspars Bērziņš, kas pievienojās komandai vēlāk, ir ļoti labā formā. Mēs esam gatavi sezonai, ar nepacietību gaidām tās sākumu."

"VEF Rīga" padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups informēja, ka kluba budžets 2012./13.gada sezonai būs nepilni trīs miljoni eiro, kā arī pateicās "VEF Rīga" sponsoriem, kas visi turpina sadarbību ar Latvijas čempionvienību. Tāpat E.Jaunups informēja, ka "VEF Rīga" arī nākamajā sezonā turpinās ieguldīt ievērojamus finanšu līdzekļus jaunatnes basketbolā, līdzfinansējot gan U18, gan "VEF skolas" komandas, rīkojot "VEF Rīgas skolu superlīgu" u.tt..


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.