Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Jaunups: LBL stūrakmenim jābūt Latvijas pilsētu komandām

Jaunups: LBL stūrakmenim jābūt Latvijas pilsētu komandām

Sestdien, 24. novembrī plkst. 17 Saldū Latvijas čempionvienība basketbolā "VEF Rīga" aizvadīs Latvijas Baskebtola līgas (LBL) I divīzijas spēli pret basketbola klubu "Ventspils". Čempionvienības padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups ir gandarīts par Latvijas reģionu pilsētu atsaucību, uzņemot vefiešus un uzskata, ka LBL jākļūst par kvalitatīvu un aizraujošu turnīru tieši starppilsētu aspektā, komandās galveno lomu spēlējot jaunajiem basketbolistiem. Savukārt Latvijas vadošajam klubam jākoncentrējas uz panākumiem starptautiskajos turnīros, savā vietā LBL atstājot meistarīgu jauniešu komandu.

E. Jaunups: "Latvijas pilsētās ir jābūt komandām un tām savā starpā ir jāspēlē Latvijas čempionātā. Tad augs jaunie talanti, kas nokļūs arvien stiprākās komandās. Profesionālajām komandām ir citi mērķi un uzdevumi, kā tos sasniegt. Tām savukārt ir jāspēlē savā starpā un ilgtermiņā nav jāpiedalās nacionālajos čempionātos. Tas, ka "VEF" ir spiests spēlēt ar desmit un vairāk reizes mazāka budžeta komandām tikai tāpēc, ka mums ir Latvijas čempionāts, ir nesaprātīgi. Taču resursi ir jāizmanto racionāli un saprātīgi. Mūsu mērķis ir ierindoties starp Eiropas labākajām komandām, kas panākams, krājot pieredzi spēlēs pret līdzvērtīgiem un pagaidām pat pārākiem pretiniekiem.

Vienlaikus par savu pienākumu uzskatām audzināt jaunos talantus un brīdī, kad "VEF Rīga" nespēlēs regulārājā nacionālajā čempionātā, savā vietā LBL nodrošināt meistarīgu un konkurētspējīgu jauniešu komandu, jo par LBL pamatelementu jākļūst jaunajiem latviešu spēlētājiem, tādiem kā, piemēram, Jānis Bērziņš "Valmierā", Jānis Timma "Ventspilī" u.c. Turklāt esmu gandarīts, ka joprojām LBL ir spēkā tāds vietējo talantu protekcionisms kā viesspēlētāju kvotas, ko ieviesu, būdams Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs.

Svarīgi arī, lai LBL attīstītos kopsolī, nevis atrauti no Baltijas Basketbola līgas, nodrošinot kvalitatīvus turnīrus visos līmeņos.

LBL direktora apstiprināšana vieš pārliecību par līgas attīstības prioritāšu izvirzīšanu un līdzsvarotu tās attīstību, ievērojot klubu, skatītāju un sponsoru intereses."

Basketbola klubs "VEF Rīga" 2012./2013. gada sezonā piedalās ULEB Eiropas kausā, VTB Vienotajā līgā un Latvijas Basketbola līgā. Klubs par savu mērķi izvirzījis starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, kā vienu no mērķa sasniegšanas uzdevumiem ilgtermiņā definējot jauno spēlētāju audzināšanu "VEF skolā".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.