Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Kartingists Konstantīns Calko otrajā vietā pasaules Rotax finālā 72 dalībnieku konkurencē

Kartingists Konstantīns Calko otrajā vietā pasaules Rotax finālā 72 dalībnieku konkurencē

Izcilu sasniegumu nedēļas nogalē guvis Latvijas kartinga braucējs Konstantīns Calko, kurš Rotax Max Challenge Grand Finals sacīkstē Portugālē sasniedza otro vietu DD2 klasē 72 dalībnieku konkurencē. Lieliski Algarves trasē startējuši arī citi Latvijas pārstāvji.

Konstantīnam Calko nedēļa DD2 klasē bija sarežģīta, jo pēc kvalifikācijas braucieniem daugavpilietis bija 26. pozīcijā, kas nesolīja grandiozus rezultātus. Tomēr izšķirošajos braucienos – priekšfinālā un finālā – Calko ievērojami uzlaboja pozīcijas. Priekšfinālu Konstantīns noslēdza septītajā vietā, bet visu izšķirošajā finālā Calko nonāca līderu trijniekā. Latvijas sportists uz brīdi pat atradās sacīkstes vadībā, tomēr sarežģītajā konkurencē prata nosargāt otro vietu.

DD2 klasē, kurā uz starta stājās 72 pasaules spēcīgākie Rotax sportisti, spēkojās arī Haralds Garkaklis, Mārtiņš Steinerts un Mārtiņš Lapiņš. Arī Garkaklis un Lapiņš guva vietas finālbraucienos. Kvalifikāciju Haralds noslēdza lieliskā devītajā vietā, tālu nebija arī Lapiņš, kvalificējoties fināliem 12. vietā. Steinerta cīņa šoreiz nebija veiksmīga – viņam pēc kvalifikācijas 63. vieta, kas nedeva iespēju startēt finālos.
Priekšfinālā Garkaklis un Lapiņš bija spiesti atdot lieliskās kvalifikācijas pozīcijas – Haralds noslīdēja uz 17. vietu, bet Mārtiņš – uz 29. pozīciju. Izšķirošajā finālbraucienā Latvijas sportisti nedaudz uzlaboja sacīkstes beigu rezultātus: Garkaklim lieliska 15. vieta, bet Lapiņam 26. pozīcija, kas lielajā konkurencē ir atzīstams sniegums.

Divi Latvijas sportisti Anrijs Lembergs un Normunds Staņēvičs startēja arī DD2 Masters klasē. 61 dalībnieka konkurencē šajā klasē Lembergs pēc kvalifikācijas guva 29. vietu, bet Staņēvičs – 40. pozīciju.

Rotax Max Challenge Grand Finals ir Rotax kartu ražotāja ikgadējs pasaules fināls, kurā pulcējas visu pasaules valstu, kurās tiek izmantota Rotax tehnika, labākie braucēji. Šonedēļ Algarvē aizvadītajā sacīkstē startēja 53 valstu sportisti. Nāciju vērtējumā Latvija sasniegusi 24. pozīciju. Calko rezultāts ir Latvijas sportistu augstākais panākums Rotax Max Challenge vēsturē, lai arī Latvijas sportisti ik gadu ir atsevišķi klašu finālbraucienos.

Konstantīns Calko ir šā brīža Latvijas kartinga un autošosejas daudzsološākais jaunais sportists. Šosezon daugavpilietis kļuva arī par uzvarētāju Eiropas Radical Masters Euroseries seriālā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.