Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Nordea Rīgas maratons atver Skriešanas skolu

Nordea Rīgas maratons atver Skriešanas skolu

Līdz Nordea Rīgas maratonam atlikušas vēl 19 nedēļas, tādēļ aicinām visus garo distanču skrējējus sākt gatavoties un plānot savus treniņu grafikus. Lai sniegtu konsultatīvo atbalstu un atvieglotu gatavošanos, Nordea Rīgas maratona organizatori sadarbībā ar partneriem atvērs Skriešanas skolu.

Nordea Rīgas maratona Skriešanas skola – aktivitātes skolā plānotas vismaz reizi mēnesī, skrējējiem klātienē "Skriešanas Darbnīcās" tiekoties ar treneriem, ekspertiem un konsultantiem, kā arī publicējot visus "Skriešanas darbnīcu" materiālus oficiālajā Nordea Rīgas maratona mājas lapā. Skriešanas skolas mērķis ir atvieglot visu distanču skrējējiem sagatavoties startam 19. maijā, un tā būs domāta visplašākajai auditorijai – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem skrējējiem.

Nordea Rīgas maratona skriešanas darbnīcu norises plānotie datumi:
16. janvāris;
6. februāris;
13. marts;
17. aprīlis;
8. maijs.

Īpaši aicināti piedalīties visi reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Dalība "Skriešanas darbnīcās" ir bez maksas, taču, paredzot lielu dalībnieku atsaucību, nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās pa e-pastu – marathon@necom.lv.

Nordea Rīgas maratona Skriešanas skola tiek veidota sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona partneriem – Ironman.lv, Adidas, veikalu "Maratons" un citiem Nordea Rīgas maratona oficiālajiem partneriem. Skriešanas treniņu konsultatīvo darbību pārraudzīs pieredzējušais Ironman.lv treneris Romāns Melderis.

"Katru gadu pavasarī tuvojoties Nordea Rīgas maratonam, esam rīkojuši kopīgus treniņus Mežaparkā. Klausoties skrējēju jautājumos un diskusijās, kā arī no savas personīgās pieredzes zinām, ka daudziem maratonistiem un pusmaratonistiem ir virkne neatbildētu jautājumu par to, kā pareizi trenēties un kādu stratēģiju izvēlēties. Tādēļ esam radījuši Nordea Rīgas maratona Skriešanas Skolu, lai radītu interaktīvu vidi, kur saņemt atbildes uz saviem jautājumiem un dalīties savā pieredzē," par skriešanas skolas izveides ideju skaidro Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

Nordea Rīgas maratona Skriešanas Skolas 1. Darbnīca "Kā sākt skriet?" notiks 16. janvārī no plkst. 18:30 – 20:00 kinoteātra "Forum Cinemas" 8. auditorijā. Skriešanas darbnīcas ietvaros tiks prezentēti treniņu pamatprincipi un aplūkota dažādu treniņu plānu izstrāde (42K, 21K, 10K), kas būtu piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem skrējējiem. 16.janvāra darbnīcā tiks sniegti ieteikumi arī par skriešanas apavu un inventāra izvēli. Darbnīcā uzstāsies un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs Ironman.lv treneris Romāns Melderis, veikala "Maratons" skriešanas kategorijas eksperts Raimonds Soopargs un Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.