Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Latvijā pirmajā XBox snovborda čempionātā sacentīsies arī Haralds un Nellija Šlēgelmilhi

Latvijā pirmajā XBox snovborda čempionātā sacentīsies arī Haralds un Nellija Šlēgelmilhi

Pilsētnieku vidū būtiski pieaugusi interese par sportiskām aktivitātēm un ziemas sporta veidiem, liecina tirdzniecības centra (t/c) Mols apkopotie dati par ziemas sporta inventāra pārdošanas apjomu pieaugumu. Sekojot šai tendencei, tirdzniecības centrs sagādājis saviem apmeklētājiem iespēju izbaudīt ziemas sporta veidu sacensību garu iekštelpās.

Šajā nedēļas nogalē t/c Mols norisināsies pasākums "Ziemas sports Molā", kura kulminācijā svētdien, 3. februārī norisināsies Latvijā pirmais xBox snovborda čempionāts. Tā ietvaros dalībniekiem būs iespēja ne tikai laimēt vērtīgas balvas, bet arī sacensties ar autosportistu Haraldu Šlēgelmilhu un ūdens motosportisti Nelliju Šlēgelmilhu. Pasākumu vadīs aktieris Andris Bulis, mazajiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ziemas sportu zīmēšanas darbnīcā kopā ar mākslinieku Jāni Anmani.

Pilsētnieku iecienītākais ziemas sporta veids – distanču slēpošana. Kā liecina t/c Mols nomnieka Sportland dati, par iecienītāko ziemas sporta veidu kļuvusi distanču slēpošana. Uzņēmuma pārdošanas dati liecina, ka slēpošanas ekipējuma pārdošanas apjomi pieauguši par 10%, salīdzinot ar aizvadīto gadu. Šādu tendenci uzņēmums skaidro ar distanču slēpošanas popularitāti mediju vidū, kā arī faktu, ka, ar šo sportisko aktivitāti svaigā gaisā var nodarboties visa ģimene, tai nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, turklāt distanču slēpošana ir mazāk traumatiska, salīdzinot ar sporta veidiem uz kalna, piemēram, snovbordu.

Alternatīva aizņemtiem pilsētniekiem – ziemas sportu nedēļas nogale telpās "Sportošana pilsētnieku vidū kļūst arvien iecienītāka, un šajā laikā jo sevišķi aktuāli ir ziemas sporta veidi. Tomēr doties ārpus pilsētas uz kalnu ne vienmēr ir iespējams gan laika trūkuma, gan finansiālu apsvērumu dēļ. Tādēļ radās ideja ziemas sportu padarīt viegli pieejamu visiem, organizējot nedēļas nogali "Ziemas sports Molā"," par ieceri stāsta t/c Mols vadītāja Liene Apine.

Pasākuma kulminācija paredzēta svētdien, 3.februārī, kad norisināsies Latvijā pirmais xBox snovborda čempionāts, kura uzvarētājs savā īpašumā iegūs xBox spēļu konsoli no t/c "Mols". Čempionāta atklāšanā plkst. 13.00 piedalīsies arī autosportists Haralds Šlēgelmilhs un ūdens motosportiste Nellija Šlēgelmilha, ar kuriem arī varēs sacensties pirmie čempionāta dalībnieki. Turklāt trenēties dalībai čempionātā un pieteikties tam būs iespējams gan piektdienas pēcpusdienā, gan sestdien.

Vēl nedēļas nogalē apmeklētājiem būs iespēja piedalīties Sportland hokeja "bullīšu" jeb soda metienu disciplīnā, sacensties Annels iekštelpu slēpošanas stafetē, uzzināt visu par sportu un uzturu Veselības Pasaules veselības stūrīti, kā arī mazajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties ziemas sportu zīmēšanas darbnīcā kopā ar mākslinieku Jāni Anmani. Pasākumu vadīs aktieris Andris Bulis.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.