Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Latvijas izlase gatava PČ orientēšanās ar slēpēm Kazahstānā

Latvijas izlase gatava PČ orientēšanās ar slēpēm Kazahstānā

Latvijas izlase trīs cilvēku sastāvā ir ieradusies Kazahstānas pilsētā Riderā, kur no 5. līdz 10. martam notiks Pasaules čempionāts orientēšanās ar slēpēm. Sacensības sāksies ar sprinta distanci 5. martā. Latviju pārstāvēs Andris un Raivo Kivlenieki un Edgars Bričonoks.

Šoziem Latvijā notika Eiropas Čempionāts orientēšanās ar slēpēm, kurā Andris Kivlenieks izcīnīja augsto 16. vietu sprintā, savukārt stafetē tika iegūta 6.vieta, kas ar cerībām ļauj skatīties Pasaules čempionāta virzienā. Tomēr sezonas svarīgākās sacensības tiks aizvadītas tālu no mājām, Kazahstānā, kurā mūsu sportisti ieradās jau vakar.
Čempionāts sāksies ar sprinta distanci 5.martā, turpināsies ar vidējo distanci 6. martā, 7. martā tiks aizvadīta jauktā sprinta stafete, kurā Latvija netiks pārstāvēta. 8. martā būs vēl viena atpūtas diena, bet čempionāta beigās, 9. un 10. martā, medaļas tiks sadalītas stafetē un garajā distancē ar kopējo startu.
Protams, lielākās cerības Latvijas izlases līdzjutēji var saistīt ar Latvijas izlases līderi Andri Kivlenieku, kurš EČ uzrādīja visu laiku labāko Latvijas sportistu rezultātu EČ un PČ vēsturē - 16. vietu sprintā. Andris Kivlenieks pats atzīst, ka lielākās cerības saista ar īsākajām distancēm - sprintu un vidējo, - bet, protams, netaupīsies arī stafetē un garajā distancē, kas ir čempionāta pēdējā dienā un tādējādi nevar atņemt spēkus citām distancēm. Raivo Kivlenieks šajā sezonā nav demonstrējis tehnisko stabilitāti, bet var palīdzēt komandai stafetē, visticamāk, pirmajā etapā un uzrādīt labu rezultātu garajā distancē, kurā visizteiktāk izpaužas sportistu izturība. Edgars Bričonoks EČ Madonā bija spiests pamest slimības dēļ un joprojām nav pilnībā pēc tās atguvies, bet izteic cerības, ka būs gatavs uz čempionāta beigām - stafeti un garo distanci.
Tomēr jāatceras, ka mūsu izlase saskaras ar vairākiem šķēršļiem, kas var traucēt sasniegt labus rezultātus. Ceļā uz tālo čempionāta norises vietu ir pavadītas vairāk nekā 2 diennaktis, tostarp ar pārlaistu nakti autobusā. Andris Kivlenieks pašreizējās sajūtas raksturo kā līdzīgas nogurumam pēc vairāku dienu sacensībām. Pārējie komandas dalībnieki komentē, ka vajadzētu gulēt un atjaunoties pirms pirmā starta sprinta distancē, bet vēl pēc atklāšanas ceremonijas būs jāsagatavo slēpes un doties pie miera agri nesanāks. Izlasei nav devies līdzi neviens oficiālais pārstāvis.
Čempionātā pavisam būs pārstāvētas 19 valstis un par medaļām sacentīsies 100 sportisti.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.