Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

No 1. aprīļa reģistrējies dalībai velofestivālā "Velodiena Kuldīgā".

No 1. aprīļa reģistrējies dalībai velofestivālā Velodiena Kuldīgā.

Pirmā aprīlī, no plkst. 10.00 sāksies reģistrācija Latvijā lielākajam nekomerciālajam velofestivālam "Velodiena Kuldīgā", kas notiks 25. maijā. Reģistrēties iespējams interneta vietnē www.velokuldiga.lv.

Reģistrēties var gan dienas, gan nakts braucienam, un līdzīgi kā pērn, pirmie 400 dalībnieki iegūs Velodienas T-kreklus ar pasākuma simboliku. Reģistrēties elektroniski var līdz 23. maijam plkst. 17.00, kā arī pasākuma dienā Kuldīgas Pilsētas estrādē.

25. maijā Kuldīgā jau sesto reizi notiks Velodiena, kuras mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu Latvijā.

Velofestivālu organizē Kuldīgas novada p/i "Kuldīgas tūrisma attīstības centrs" sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība. Sadarbības partneri Kuldīgas novada p/i "Kuldīgas novada sporta skola", SIA "Velokurjers", Kuldīgas novada p/a "Kuldīgas kultūras centrs", Eiropas Parlamenta informācijas birojs u.c..

Velodienai Kuldīgā izvēlēti 4 dažādu garumu maršruti Kuldīgas – Padures virzienā. Katrs pasākuma dalībnieks varēs izvēlēties kādu no piedāvātajiem 4 maršrutiem vai izmantot krustojumu velosistēmu, veidojot savu unikālo maršrutu. Maršrutu garums ieteicamām distancēm ir no 10-52 kilometriem ar pieturas punktiem Kuldīgas un tās apkārtnes gleznainākajās vietās. Junioriem un senioriem būs speciāli veidots ne tikai 10 km garš velomaršruts, bet arī pasākuma izklaides daļa.

Visi maršruti sākas un beidzas Kuldīgas Pilsētas estrādē ar reģistrāciju 25. maijā no plkst. 10.00, plkst. 11.00 notiks Velodienas atklāšana, pēc kuras tiks dots starts velobraucienam – parādei. Pasākumu vadīs LNT raidījumu vadītājs Māris Grigalis.

Pasākuma izklaides programmā, laikā no plkst. 13.00 – 16.30, piedalīsies LNT šova "Zelta talanti" finālisti – ekstrēmās velo komandas "GreenTrials" braucējs Dāvis Dudelis ar komandas biedriem, būs arī koncertprogrammas un dažādas neierastas velo aktivitātes. Pasākuma noslēgums un dalībnieku apbalvošana notiks plkst. 16.30, Pilsētas estrādē. Galveno balvu brauciena dalībniekiem šogad nodrošina www.veloatlaides.lv.

Kā jaunums šogad plānota akcija "Velo šķūnings "Smejritenis"", kuras ietvaros ikviens aicināts ielūkoties savos šķūnīšos, garāžās, noliktavās, "piešķūnēt" tur atrastos velosipēdus, veidojot tos smieklīgus, asprātīgus un izvietojot tos Pilsētas estrādē apskatei un vērtēšanai.

Mazajiem velobraucējiem SIA "MG Factory" šogad piedāvā iespēju piedalīties "Dip Dap" skrejriteņu sacensībās, kuras notiks Pilsētas estrādē.

Jau piekto gadu visiem interesentiem tiek piedāvāts arī atraktīvs nakts velobrauciens pa Kuldīgas apkārtni. Nakts brauciena maršruta garums būs 18 km. Reģistrācija braucienam sāksies plkst. 21.30 un starts braucienam tiks dots plkst. 22.30, Pilsētas estrādē. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta velosipēdu sagatavošanai nakts braucienam. Pilsētas estrādē darbosies radošā darbnīca – nometne "Esi spožs un drošs", kurā visas dienas garumā līdz nakts braucienam, zinošu speciālistu vadībā, varēs aprīkot velosipēdus ar dažādiem atstarojošiem un gaismu radošiem elementiem. Ikviens nakts brauciena dalībnieks aicināts padomāt par savu vizuālo noformējumu, izvēloties spožus un atstarojošus apģērbus. Brauciens noslēgsies Pils ielā, pie Kuldīgas novada muzeja. Pēc nakts brauciena paredzēts brīvdabas kino nakts seanss, kā arī Spožā braucēja apbalvošana.

Pērn Kuldīgā velo pasākumos kopumā piedalījās vairāk nekā 2300 zaļi domājošu cilvēku, viņu vidū arī ministri, ārvalstu vēstnieki, pašvaldību vadītāji, sportisti un uzņēmēji. Šogad plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 2500 dalībnieku.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam, piedaloties braucienā, nepieciešama galvas aizsargķivere un jābūt vecāku uzraudzībā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.