DELL portatīvie datori, atlaides, akcijas, DELL veikals

Jaunumi un pasākumi

Latvijas kausa otrajā posmā "Ziemeļu divdienas" uzvar Baltacis un Rebane

Latvijas kausa otrajā posmā Ziemeļu divdienas uzvar Baltacis un Rebane

Pagājušajā nedēļas nogalē Garciema un Carnikavas kāpās 450 orientieristi piedalījās 2. Latvijas Kausa posmā "Ziemeļu divdienas". Pirmo LK uzvaru elitē izcīnīja Kārlis Baltacis (OK "Kāpa"), bet sieviešu elitē uzvarēja Kirti Rebane no Igaunijas kluba "Tammed"

Pirmajā dienā vidējās distances veda pa Garciema kāpām, kurās joprojām bija saglabājies sniegs 10-30 cm biezumā. Tas netraucēja Latvijas un ārzemju orientieristiem izbaudīt sarežģīto, bet ātro piejūras apvidu. Otrajā dienā saīsinātas garās distances veda pa mežu pie Carnikavas un garākajām distancēm bija iespēja arī izbaudīt apvidu pie Gaujas ietekas jūrā. Šajā distancē daudziem skrējējiem sarežģītus uzdevumus piedāvāja purvainā meža daļa, kurā bija viegli zaudēt virzienu.

Par uzvarētājiem kļuva tie, kuri spēja distancēties no "sniega problēmām" un veikt distanci precīzi.

Vīriešu elitē savu pirmo LK uzvaru izcīnīja Kārlis Baltacis, demonstrējot teicamu skriešanas ātrumu. Otro vietu ieņēma pieredzējušais lietuvietis Modestas Bačis, bet trešais finišēja Atis Rešķis no OK "Saldus".

Sieviešu elitē pārliecinoši uzvarēja igauniete Kirti Rebane ("Tammed"), otrajā vietā atstājot vēl vienu igaunieti Viivi-Anne Soots ("Saue Tammed SK"), kura otrajā dienā spēja apsteigt Lauru Vīķi (OK "Kāpa").

Latvijas Kausa izcīņa turpināsies nākamajā nedēļas nogalē ar starptautiskajām sacensībām "Rīgas Kausi" Rīgā, Buļļu salā.