Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Svētdien Mežaparkā Nordea Rīgas maratona sagatavošanās treniņš ar "Krastmalas sajūtu"

Svētdien Mežaparkā Nordea Rīgas maratona sagatavošanās treniņš ar Krastmalas sajūtu

Šo svētdien, 12. maijā, Nordea Rīgas maratona organizatori aicina uz Mežaparka īpašo sagatavošanās treniņu "ar Krastmalas sajūtu". Līdz pasākumam atlikusi tikai nedēļa, tādēļ svarīgi domāt ne tikai par fizisko sagatavošanos, bet arī svētku sajūtas radīšanu. Kā katru svētdienu, arī šoreiz maratona treniņš sāksies plkst. 10:00 netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Treniņā var piedalīties ikviens, bet īpaši aicināti visi reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Svētdienās notiekošo treniņu formāts pastāvīgajiem dalībniekiem ir jau ierasts – ikviens dalībnieks saņem Mežaparka karti ar ieteicamām skriešanas trasēm dažādā garumā – sākot ar 2,5 km, 5 km vai garākām. Tādejādi katrs dalībnieks savu maršrutu var izvēlēties atbilstoši savam garastāvoklim un treniņu grafikam. Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama. Iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem nodrošina sporta ārsti un treneri no "Sporta Laboratorijas".

Labsajūtas radīšanai par muzikālo fonu gādās Dj Toms Grēviņš, kurš arī Nordea Rīgas maratona starta dienā būs oficiālais Dj, savukārt, Nordea Rīgas maratona sponsori un partneri treniņa dalībniekiem būs sarūpējuši virkni pārsteigumu, lai atsauktu atmiņā to sajūtu, kas visus pārņem maratona rītā 11. novembra krastmalā.

Šajā treniņā ikvienam līdzjutējam vai pašam skrējējam būs iespēja ierakstīt un augšupielādēt video vai foto sveicienu interneta vietnē www.uzmundrini.lv, lai atbalstītu savu skrējēju 19. maijā trasē. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad Nordea Rīgas maratona 42 km, 21 km un 10 km skrējējiem, atrodoties trasē būs iespēja vērot tieši sev domātus līdzjutēju sveicienus, kas tiks projicēti uz ekrāniem trases malā. Lai atvieglotu sveicienu sagatavošanu Nordea Rīgas maratona tehnoloģiju partneris Lattelecom radis papildus iespēju nofilmēt un sagatavot savu uzmundrinājumu vai video-sveicienu tieši 12. maija Mežaparka treniņa laikā.

Domājot par skrējēju spēku un enerģijas atjaunošanu, pēc treniņa ikviens dalībnieks varēs baudīt Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavāra Normunda Baranovska sarūpētos ogļhidrātiem bagātos pastas salātus, savukārt, veldzēt slāpes pēc treniņa varēs ar Vichy ūdeni vai Vichy Viva Sport dzērienu.

Lai izvērtētu, cik atbilstoši ir jūsu skriešanas apavi, Nordea Rīgas maratona sponsors adidas sadarbībā ar veikalu "Maratons" piedāvās ekspertu konsultācijas par atbilstošāko skriešanas apavu izvēli, piedāvājot arī savu skriešanas soli analizēt uz speciāli šim nolūkam radīta skriešanas celiņa, t.s. footscan.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.