Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Publicēts oficiālais dalībnieku saraksts FIA Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posmam

Publicēts oficiālais dalībnieku saraksts FIA Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posmam

FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajam posmam, kas norisināsies 25. un 26. maijā sporta kompleksā Mūsa, pieteikušies 92 sportisti. Tas kļuvis zināms pēc oficiālā dalībnieku saraksta publicēšanas. Līdzjutējiem būs iespēja tikties ar Latvijas sportistiem jau šonedēļ – ceturtdien, 16. maijā laikā no 12:00 līdz 17:00 notiks sportistu treniņi un tikšanās ar līdzjutējiem un mediju pārstāvjiem.

Oficiālā pieteikšanās FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajam posmam noslēdzās svētdien, 12. maijā. Buggy 1600 klasē uz starta gatavojas iziet 28 sportisti, SuperBuggy – 25 dalībnieki, TouringAutocross salonautomašīnu klasē – 16 sportisti, bet Junior Buggy cīņā – 13 pieteikumu. Vismaz desmit sportisti gatavojas cīņai arī nacionālajā satelītklasē B600, kurai Mūsā būs arī Latvijas čempionāta ieskaite.

Nav izslēgts, ka atlikušajās nedēļās līdz sacīkstei sportistu skaits var palielināties, jo pieteikumi tiek pieņemti arī pēc oficiālā termiņa, tiesa, ar papildu nosacījumiem sportistiem. Oficiālais dalībnieku saraksts šeit: http://musa.lv/app/webroot/images/pdfs/EC13/ec_entry_list.pdf

Latviju Eiropas čempionāta Mūsas posmā pārstāvēs astoņi sportisti. SuperBuggy klasē uz starta stāsies Jānis Boks, Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis. Buggy 1600 klasē startam gatavojas Andris Kuļikovskis, Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Ronalds Baldiņš. Savukārt TouringAutocross klasē uz starta stāsies Agris Brediks.

Mūsu sportisti aizvadījuši dažādas treniņsacīkstes. Grencis, kurš šogad pārgājis no Buggy 1600 klases uz jaudīgāko SuperBuggy, nedēļas nogalē veiksmīgi debitējis Čehijas čempionātā. Novapakas trasē savā pirmajā sacīkstē ar jauno bagiju Ervins guva piekto vietu 22 dalībnieku konkurencē.

Latvijas sportisti nedēļas nogalē startēja arī Baltijas un NEZ kausa posmā Lietuvā. Tiesa, treniņš nebija veiksmīgs: Māris Līcis izstājās finālbraucienā no līderpozīcijas, Jānis Ščerbickis piedzīvoja tehnikas defektus, bet Agris Brediks ar savu Mitsubishi Lancer Evo VIII apmeta kūleņus. Taču visi ir gatavi ņemt vērā šīs treniņsacīkstes sūro pieredzi, lai veiksmīgi startētu Eiropas čempionāta posmā Mūsā.

Skatītāji un mediju pārstāvji aicināti bez maksas apmeklēt FIA Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posma treniņu dienu, kas norisināsies ceturtdien, 16. maijā. Laikā no 12:00 līdz 17:00 trase būs atvērta sportistiem testu veikšanai. Šo treniņu starplaikos gaidāmās cīņas dalībnieki būs gatavi atbildēt uz mediju pārstāvju un līdzjutēju jautājumiem. Laipni aicināti!

Atgādinām, ka turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz 25. un 26. maija sacensībām sporta kompleksā Mūsa.

Par iespējām iegādāties biļetes informācija šeit: http://www.musa.lv/app/webroot/images/pdfs/EC13/ec13_biletes_bilesuserviss.jpg


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.