Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Kino jaunumi decembrī

Kino jaunumi decembrī

7.decembrī uz Latvijas kino ekrāniem iznāk divas filmas – komēdija "Seksaholķi" ("Les Infideles") un asa sižeta lente "Ar uguni pret uguni" ("Fire With Fire"). Savukārt, 14.decembrī kinoteātros iznāk šī gada vērienīgākā filma – "Hobits: negaidīts ceļojums" ("The Hobbit: An Unexpected Journey").

"Seksaholiķi" ir stāstu krājums par vienu tēmu – vīriešu uzticību/neuzticību. Cik vēl ilgi labākie draugi Freds un Gregs savu sievu priekšā piesegs viens otru pēc kārtējām nakts dēkām? Kādēļ kārtīgam ģimenes cilvēkam Lorānam, aizbraucot uz semināru, obligāti jāatrod vienas nakts izprieca? Kas gan ir iemesls tam, ka Ēriks- precēts vīrietis gados, meklē sakaru ar 19-gadīgo studenti? Uz visiem šiem, ka arī daudziem citiem jautājumiem mēģinās atbildēt filmas "Seksaholiķi" varoņi. Galvenajā lomā – godalgotās filmas "Mākslinieks" zvaigzne Žans Dižerdēns.


"Ar uguni pret uguni" ir elpu aizraujošs trilleris ar Brūsu Vilisu, Džošu Duhamelu un Rozario Dousoni galvenajās lomās. Kļuvis par nežēlīgas slepkavības liecinieku, jauns ugunsdzēsējs Džeremijs knapi izglābjas pats. Viņš ir spiests liecināt pret noziedzīgās bandas bosu un uzreiz pēc tam iestāties liecinieku aizsardzības programmā, nomainot savu vārdu. Taču drīz Džeremija identitātes noslēpums ir atklāts, un viņam neatliek nekas cits, kā vienam pašam iestāties par taisnīgumu, lai izglābtu gan savu, gan savas mīļotās dzīvību...


14.decembrī kinoteātros iznāk šī gada vērienīgākā filma – "Hobits: negaidīts ceļojums" ("The Hobbit: An Unexpected Journey"). Ilgi gaidītās episkās pasakas notikumi risinās pirms "Gredzenu pavēlnieka" triloģijas, kad hobits Bilbo Baginss kopā ar burvi Gendalfu un trīspadsmit rūķiem dodas negaidītā un neticamiem piedzīvojumiem piesātinātā ceļojumā. Režisora Pītera Džeksona filmā uz ekrāniem redzēsim gan jaunus varoņus, gan arī iemīļotos "Gredzenu pavēlnieka" triloģijas dalībniekus. Filma uzņemta 3D formātā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Filmu izrādīs Rīgas lielākajos kinoteātros – "Kino Citadele", "Cinamon" un "Multikino", kā arī Liepājā, Valmierā, Siguldā un Daugavpilī.


28.decembrī viens no Krievijas veiksmīgākajiem producentiem Timurs Bekmambetovs piedāvā padomju kulta komēdijas "Fortūnas džentlmeņi" mūsdienu versiju. Ļošam Trjoškinam totāli nav paveicies — viņš mats matā ir līdzīgs ļoti bīstamam noziedzniekam ar iesauku Smailiks (tā viņu sauc kāda ieraduma dēļ, proti, smaidīt pirms nogalināšanas), kurš nozadzis ļoti vērtīgu mākslas darbu no Sanktpēterburgas muzeja. Jaunā un pavedinošā policiste Irina Slavina noķer Ļošu un pierunā palīdzēt izmeklēšanā, liekot iefiltrēties zagļu vidē un cītīgi tēlot dubultnieku, kā arī atrast nolaupīto mākslas darbu. Tā Trjoškins nokļūst Ēģiptē, kur cietumā sēž Smailika līdzdalībnieki... Un piedzīvojumi var sākties!Avots: KN3


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.