Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Uz ekrāniem janvārī - "Gangsteru mednieki", "Apsolītā zeme", Fransuā Ozons un citi jaunumi

Uz ekrāniem janvārī - Gangsteru mednieki, Apsolītā zeme, Fransuā Ozons un citi jaunumi

2013. gada janvārī Latvijas kinoteātros iznāk vairākas filmas – tostarp godalgotā režisora Fransuā Ozona jaunākais darbs "Mājā", kriminālfilma ar spilgtu aktieru ansambli "Gangsteru mednieki, trilleris "Slazdā", komēdija "Dublieris", Arnolda Švarcenegera atgriešanās uz lielajiem ekrāniem asa sižeta filmā "Pēdējā sadursme", kā arī izcilā režisora Gasa Van Santa filma "Apsolītā zeme".

Filma "Slazdā".

4. janvārī Latvijas pirmizrādi piedzīvo trilleris "Slazdā" ("Deadfall"), kurā titullomas izpilda aktieri Eriks Bana, Olīvija Vailda un citi. Olīvija Vailda popularitāti ieguvusi ar lomām filmās "Trons: Mantojums", "Laikā", "Aizbēgt trīs dienās", bet Eriks Bana ir filmu "Halks", "Minhene" un "Troja" zvaigzne. "Slazdā" ir negaidītiem sižeta pavērsieniem piesātināts stāsts par māsu un brāli, kuri pēc kazino aplaupīšanas bēg no policijas - viņu mērķis ir šķērsot Kanādas robežu. Autoavārijas dēļ viņiem nākas šķirties un turpināt ceļu atsevišķi, bet policija uzsāk dramatisku abu bēgļu vajāšanu. Notikumi izvēršas asiņainā vajāšanā, tomēr Līza un Edisons ir gatavi uz visu, lai izkļūtu no slazda...

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/fVwPrczlIiA

Filma "Gangsteru mednieki".

11. janvārī vienlaikus ar pirmizrādi ASV un citviet pasaulē uz Latvijas ekrāniem iznāk ilgi gaidītais krimināltrilleris "Gangsteru mednieki" ("Gangster Squad"). Filmas iznākšana bija paredzēta pagājušā gada rudenī, taču traģisko notikumu dēļ ASV no filmas tika izņemtas ainas ar apšaudi kinoteātrī, tās tika pārfilmētas, un pirmizrāde tika pārcelta uz janvāri.

Filmas darbība risinās 1949. gada Losandželosā. Mafijas boss Mikijs Koens kontrolē visas kriminālās aktivitātes pilsētā - viņš vada gan narkotiku un prostitūtu, gan arī ieroču un azartspēļu biznesus. To viņš paveic ar savu rokaspuišu palīdzību, kā arī pateicoties korumpētai policijai un politiķiem. Kad Losandželosas slepenpolicijas virsnieks Džons O"Mara ar saviem uzticamākajiem kolēģiem uzdrošinās stāties pretī un cenšas notvert vienu no visu laiku bīstamākajiem noziedzniekiem, sākas nežēlīgs karš pret gangsteriem.

Filmā redzēsim izcilu aktieru ansambli – Šons Pens, Raiens Goslings, Džošs Brolins, Emma Stouna un citi.

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/bRVvEHk7xOs

Filma "Mājā".

11. janvārī pirmizrāde godalgotā franču režisora Fransuā Ozona jaunākajai filmai ar nosaukumu "Mājā" ("Dans La Maison"). Fransuā Ozons, kurš ir uzņēmis tādas filmas kā "8 sievietes", "5x2", "Sieva uz pilnu slodzi" un citas, triumfēja Sansebastianas kinofestivālā, par filmu "Mājā" saņemot festivāla galveno balvu. Filma tika godalgota arī labākā scenārija kategorijā, savukārt kritiķi filmu ir nodēvējuši par vienu no Ozona labākajiem darbiem. Galvenās lomas trillerī atveido izcilā britu aktrise Kristīne Skota Tomasa, franču kino zvaigznes Fabriss Lučini, Emanuēla Seņjē un citi.

Filma "Mājā" ir stāsts par 16 gadus vecu jaunekli, kurš izmantojot sava klasesbiedra uzticību, apraksta viņa mājā notiekošo esejās, ko iesniedz literatūras pasniedzējam. Apdāvinātā un neprastā audzēkņa talants aizrauj skolotāju, bet puiša iejaukšanās svešā mājā izraisa nekontrolējamu notikumu virkni...

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/lnDyu-6B5ks

Filma "Dublieris".

18. janvārī kinoteātros iznāk "Dublieris" ("??????") - komēdija no Krievijas ar vienu no humora šova "Comedy Club" zvaigznēm Aleksandru Revu galvenajā lomā (precīzāk – vairākās lomās). Skaistumkopšanas salona masieris Seva dzīvo mierīgu dzīvi un pat nenojauš, ka ir ļoti līdzīgs šovbiznesa zvaigznei Igoram Uspenskim. Uspenskim ir savādāka dzīve - filmēšanas, koncerti, prezentācijas un tusiņi. Ar to visu viņš nebūt netiek galā! Taču negaidīti uzzinot par Sevu, Uspenskis nolemj piedāvāt Sevam kļūt par viņa dublieri. Tā Seva nokļūst šovbiznesa pasaulē, kur viņu gaida neaizmirstami piedzīvojumi.

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/gAZPYyiWC1w

Filma "Pēdējā sadursme".

25. janvārī Latvijas pirmizrāde asa sižeta filmai "Pēdējā sadursme" ("The Last Stand"), kas ir žanra leģendas un bijušā ASV gubernatora Arnolda Švarcenegera atgriešanās uz lielajiem ekrāniem! Pēc izjukušas operācijas policists Ovenss (Švarcenegers) ir pārcēlies uz pierobežas pilsētu un kļuvis par provinces šerifu. Dzīve rāmi plūst, taču kādu dienu tā mainās līdz nepazīšanai, jo pilsētā ierodas narkobarons... Neskatoties uz to, ka viņam pa pēdām dzenas FIB aģenti, tieši Ovensam nāksies iesaistīties pēdējā sadursmē ar noziedznieku.

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/UIersyq-Gt8

Filma "Apsolītā zeme".

25. janvārī uz ekrāniem iznāk izcilā režisora Gasa Van Santa jaunākā filma "Apsolītā zeme" ("Promised Land"), kurā titullomas izpilda Mets Deimons, Džons Krasinskis, Fransisa Makdormanda. Holivudas zvaigzne Mets Deimons ir arī šīs filmas scenārija līdzautors. "Apsolītā zeme" attēlo kādas ASV pilsētas iedzīvotāju cīņu pret gāzes korporācijas centieniem nopirkt viņu dzīves vietas. Filma jau saņēmusi ASV kritiķu asociācijas godalgu (National Board of Review, USA), un tai paredz panākumus arī citās balvu sadalēs.

Filmas reklāmas rullītis: http://youtu.be/AHQt1NAkhIo


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.