Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Filmu "Miglā" izrāda kinoteātros visā Latvijā

Filmu Miglā izrāda kinoteātros visā Latvijā

No 5. aprīļa Latvijas kinoteātru repertuārā skatāma spēlfilma "Miglā" (režisors Sergejs Lozņica) – spilgts cilvēka morāles atspoguļojums uz kara darbības fona. Filma skatāma Forum Cinemas, Splendid Palace, Cinamon Alfa, Multikino, Kino Bize, Silver Screen (Daugavpils), Gaisma (Valmiera), kino Lora (Sigulda), no 26. aprīļa kino Balle (Liepāja), no 3. maija kinoteātrī Auseklis (Talsi), no 10. maija kinoteātrī Vidzeme (Madona).

Filmas notikumi risinās kara laikā, taču priekšplānā ir mūžam aktuāli morālas dabas jautājumi. Vai sadarboties ar okupācijas varu vai doties nāvē? Kā nezaudēt cilvēcību apstākļos, kas izdzīvošanas vārdā vedina rīkoties necilvēcīgi?

Filma pērn tika iekļauta Kannu kino festivāla oficiālajā programmā un saņēma Starptautiskās kino kritiķu apvienības "Fipresci" balvu. Līdz šim filma saņēmusi pavisam septiņas balvas starptautiskos festivālos Francijā, Vācijā, Krievijā, Armēnijā, Polijā un Baltkrievijā.

Spēlfilma "Miglā" pilnībā uzņemta Daugavpils apkārtnē divos filmēšanas posmos kopā 27 dienu laikā, starptautiskajā komandā iesaistot piecu valstu - Latvijas, Krievijas, Vācijas, Polijas, Baltkrievijas un Nīderlandes - kino profesionāļus. Filmas režisors Sergejs Lozņicas atpazīstamību starptautiskajā kino vidē guvis jau ar iepriekšējiem saviem darbiem. Režisora pirmā spēlfilma "Mana laime" 2010. gadā pretendēja uz Zelta palmas zaru Kannu kinofestivālā. "Miglā" filmējušies profesionāli aktieri no Krievijas un Vācijas. Galveno varoni Suščeņu atveido jaunais baltkrievu aktieris Vladimirs Svirskis, kuram tā ir pirmā kino loma. Suščeņas dēlu atveido puika no Kombuļiem – Ņikita Peremotovs.

No Latvijas puses filmas uzņemšanā piedalījās filmas mākslinieks Juris Žukovskis, režisora asistente Madara Dišlere, militārais konsultants Ziedonis Ločmelis, kā arī daudzi citi Latvijas kino cilvēki. Pavisam filmas uzņemšanā bija iesaistīti 292 Latvijas iedzīvotāji un 183 uzņēmumi.

Filmu latviski ierunājuši pazīstami latviešu aktieri. Galvenās lomas ierunājuši Egils Melbārdis (Suščeņja), Andris Keišs (Burovs) un Edgars Lipors (Voitiks).


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.