Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Uz lielajiem ekrāniem jūnijā – "Tērauda vīrs" un citi jaunumi

Uz lielajiem ekrāniem jūnijā – Tērauda vīrs un citi jaunumi

Latvijas kinoteātros jūnijā iznāk vairākas filmas, kuru vidū ir "Tērauda vīrs" - jaunākā kino versija par visu laiku populārāko un spēcīgāko supervaroni, aizraujoša piedzīvojumu filma ar izcilu aktieru ansambli "Krāpšanas ilūzija" un romantiska filma "Pirms pusnakts".

14. jūnijā uz lielajiem ekrāniem iznāk piedzīvojumu trilleris "Krāpšanas ilūzija" ("Now You See Me"). Galvenās lomas filmā par iluzionistu komandu, kas ar galvu reibinošu triku palīdzību aplaupa bankas, izpilda tādas zvaigznes kā Džese Aizenbergs ("Sociālais tīkls"), Vudijs Harelsons ("Dzimuši slepkavas"), Aisla Fišere ("Lielais Getsbijs"), Deivs Franko ("Džampstrīta 21"), Marks Rufalo ("Atriebēji"), kā arī kino leģendas Morgans Frīmens un Maikls Keins. Filmu uzņēmis grāvēju "Kurjers" un "Titānu cīņa" režisors Luiss Leterjē, un tā nupat ir startējusi ASV kinoteātros, kur tā uzrādījusi lieliskus kases ieņēmumu rezultātus, pārsniedzot ekspertu prognozes un apsteidzot Vila Smita jaunāko filmu.

28. jūnijā Latvijas pirmizrādi piedzīvo filma "Tērauda vīrs" ("Man Of Steel"), kas ir studijas "Warner Bros." jaunākā un vērienīgākā kinolente par visu laiku spēcīgāko un populārāko supervaroni - Supermenu. Filmu producējis Kristofers Nolans ("Tumšā bruņinieka" triloģija, "Pirmsākums"), un tās režisors ir Zaks Snaiders, kurš veidojis tādas filmas kā "300: Termopilu kauja" un "Sargi". Supermena lomu izpilda britu izcelsmes aktieris Henrijs Kavils ("Nemirstīgie", "Gaišā dienas laikā"), bet viņam līdzās spēlē tādas zvaigznes kā Rasels Krovs, Kevins Kostners, Eimija Adamsa un citi. Ar stāstu par Supermena izcelsmi un pirmajiem varoņdarbiem uz Zemes, tiek atšķirta jauna lapaspuse studijas "Warner Bros." un izdevniecības "DC Comics" varoņu pasaulē. Plānots, ka šī filma tiks sasaistīta ar citiem "DC Comics" supervaroņu stāstiem, līdzīgi kā to veiksmīgi ir īstenojusi "Disney" studija ar "Marvel" zīmola filmām par "Dzelzs vīru" un "Atriebējiem". Filmai "Tērauda vīrs" tiks organizēts pirmizrādes pasākums sadarbībā ar Latvijas kino blogeriem, kā arī tiks piedāvāti īpašie ziņkārīgo seansi pirms regulārajiem seansiem - informācija sekos.

28. jūnijā uz ekrāniem iznāk filma "Pirms pusnakts" ("Before Midnight") - noslēdzošā daļa režisora Ričarda Linkleitera romantiskajai triloģijai. Pirmās divas daļas ("Pirms saullēkta", 1995. gads un "Pirms saulrieta", 2004. gads), ir kļuvušas par neatkarīgā kino klasiku. Arī jaunajā filmā titullomas izpilda Ītens Houkss un Džūlija Delpi. Ir pagājuši divdesmit gadi kopš abu mīlnieku liktenīgās satikšanās Vīnes ekspresī, un pa šo laiku abu dzīvēs ir bijuši dažādi pavērsieni. Jaunajā filmā Džesijs un Selīna dodas atvaļinājumā uz gleznaino Grieķiju, kur viņi centīsies atrast atbildi uz jautājumu par to, vai īsta mīlestība ir spējīga izturēt laika pārbaudījumu.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.