Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Šonedēļ kinoteātros - komēdija "Ar ko pārgulēt"

Šonedēļ kinoteātros - komēdija Ar ko pārgulēt

26. jūlijā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju "Ar ko pārgulēt" ("The To Do List") ar aktrisi Obriju Plazu (Aubrey Plaza) titullomā. Jaunā zvaigzne popularitāti ieguvusi pēc lomas seriālā "Parks And Recreation" ("Emmy" un Zelta globusu godalgas), kinofilmas "Skots Pilgrims pret pasauli" un citiem darbiem.

"Ar ko pārgulēt" ir stāsts par apzinīgu skolnieci Brendiju, kura ballīšu vietā dod priekšroku mācību grāmatām. Tuvojoties izlaidumam un gatavojoties studijām koledžā, viņa aptver, ka tur neklāsies viegli. jo meitenei, kura pat nav skūpstījusies ar puisi, kur nu vēl uzsākusi seksuālas attiecības, būs ļoti grūti adaptēties studentu dzīvē. Un tad Brendija nolemj apgūt iekavēto attiecību un seksa jomā. Viņa rūpīgi izveido sarakstu ar seksa uzdevumiem, kuri jāapgūst. Komēdijas vecuma cenzs ir 16+ (filma paredzēta personai, kas sasniegusi vismaz 16 gadu vecumu). Filmas Latvijas pirmizrāde notiek vienlaikus ar tās iznākšanu ASV.

Lai arī komēdijas par pirmo seksuālo pieredzi tiek uzņemtas regulāri, piemēram, "Amerikāņu pīrāga" franšīze, jaunā filma izceļas ar to, ka stāsta galvenais varonis nav puisis, bet gan meitene. Režisore Megija Kerija (Maggie Carey) stāsta par filmas tapšanu un to, ar ko šī komēdija ir īpaša:

Vai Obrijas Plazas (titullomas atveidotāja) varone tika radīta, izmantojot jūsu pieredzi?

Arī es vidusskolā biju ļoti aktīva un vienmēr centos sevi apliecināt un pierādīt savas spējas. Jā, mūs vieno vairākas rakstura īpašības, kas man piemita, kad pati biju tīņa vecumā, tomēr Obrija pati veidoja šo varoni. Viņai ir talants un lieliska humora izjūta.

Ir nepierasti, ka komēdija par seksu tiek veidota no sievietes perspektīvas. Vai apzināti tika veidota "Amerikāņu pīrāga" meiteņu versija?

Lai arī filmu var raksturot kā seksa komēdiju, galvenais, ko vēlējos panākt, ir atklātība un godīgums. Tādu šo darbu arī veidoju. Iespējams, ka esmu uzņēmusi "visneseksīgākās" seksa ainas kino vēsturē. Tomēr tās ir uzjautrinošas.

Vai tas, ka esat sieviete, mainīja to, kā tika veidotas seksa ainas?

Grūti pateikt. Es centos nevienam neko neuzspiest, nevienam neliku iet "pārāk tālu". Es ļoti labi pazīstu Obriju, un starp mums valda uzticība. Viņa zināja, ka es nelikšu kameras priekšā darīt neko tādu, kas liktu viņai justies neērti. Svarīgi bija arī tas, ka viņa pati radīja visas visas šīs seksa ainas, viņas varone to kontrolēja, un tieši tas bija komiski.

Filmas darbība risinās deviņdesmitajos gados, VHS laikmetā un vēl pirms īsziņām un visām mūsdienu saziņas iespējām. Kāpēc?

Tāpēc, ka es pati zinu, kāda bija dzīve 1993. gadā, un tas ir fascinējoši, kā ir mainījušās iespējas, tehnoloģijas un tas, kā jaunieši sazinājās, ko un kā viņi runāja par seksu un ko par to zināja. Mūsu varonei nav pieejams internets, lai uzzinātu visu par seksu – viņai nākas izmantot citus līdzekļus, un tieši tas ir interesanti!


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.