Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Līgo vakara Jāņi dzied Aizkrauklē grandiozākā sadziedāšanās

Līgo vakara Jāņi dzied Aizkrauklē grandiozākā sadziedāšanās

Brīnišķīgām emocijām bagātu un tradīcijām atbilstošu Līgo vakaru varēsit baudīt Aizkrauklē, Daugavas krastā, "Kalna Ziedos", kur notiks Latvijas Radio rīkotā tautas sadziedāšanās "Jāņi dzied 2008". Gleznainā likteņupes ieleja Jāņu vakarā tiks pārvērsta iespaidīgās uguns, ūdens un ziedu spēlēs. Sens ticējums vēsta, ka Daugavai Jāņu naktī piemīt brīnumaina vara – ugunskuru iemirdzēti un skanīgu dziesmu apdziedāti, Daugavas ūdeņi, saulei rietot, dzelmē ierauj sliktās domas un neveiksmes, un, jaunai dienai austot, atnes spēku un cerību. Tautisko ticējumu noskaņā, bet tai pat laikā mūsdienīgā skatījumā Daugavas krastā Līgo naktī šogad pulcēsies vairāk nekā 50 Latvijā pazīstamu Jāņu un Līgu, Bruņoto spēku orķestris, pūtēju orķestris "Madliena", tautas deju ansambļi "Līgo" un "Latve", Aigars Grāvers ar domubiedriem, kā arī Aizkraukles pašdarbības kolektīvi un viesi no Ungārijas. Pēc koncerta līdz 5-iem rītā sekos lustīga Līgonakts balle ar grupām "Tumsa", "6. jūdze" un DJ Aivi.

Koncertā izdziedāties un izdejoties varēs jebkurš tā skatītājs, jo blakus skatuvei novietotajos videoekrānos būs redzami visu dziesmu vārdi, tādā veidā iesaistot arī publiku dziedāt līdzi..
Vērienīgo pasākumu tiešraidē translēs Latvijas Radio 1. programmā un LTV 1. Tiešraides sākums plkst. 21:00.
Lai nenokavēto koncerta dalībnieku iespaidīgo ierašanos "Kalna ziedos" ar plostiem pa Daugavu, kā arī septiņu ugunskuru iedegšanu gan pļavā, gan likteņupes ūdeņos, visi līgotāji tiek laipni gaidīti jau no pulksten 19:00, kad, pūtēju orķestru mūzikas pavadīti un apvienoto koru dziesmu iedvesmoti, pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties dažādās spēlēs un atrakcijās, par ko gadās Daugavas plostnieks ar saviem palīgiem un Bruņotie spēki. Savukārt, muzejā "Kalna ziedi" būs aplūkojama "Jāņi dzied" dalībnieka - mākslinieka Jāņa Anmaņa gleznu izstāde.
Pasākuma organizatori vēlas atgādināt, ka koncerta teritorijā nedrīkst ienest alkoholiskos dzērienus un pārtiku, izņemot pašu gatavotās tradicionālās Jāņu uzkodas – sieru, pīrāgus un plātsmaizes. Skatītāju ērtībai Daugavas krastā visu nakti darbosies bufetes ar bagātīgu ēdienu un dzērienu izvēli.
Lai ietaupītu naudu un izvairītos no liekas drūzmēšanās pie ieejas koncerta dienā, jau šobrīd Biļešu Paradīze kasēs un Aizkraukles pilsētas kultūras namā iespējams iegādāties biļetes uz pasākumu "Jāņi Dzied 2008". Biļešu cenas iepriekšpārdošanā pieaugušajiem – 3,00 Ls, skolēniem un pensionāriem (uzrādot apliecību) – 2,00 Ls. Koncerta dienā biļetes būs par latu dārgākas. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja – bez maksas.
Visi Jāņu bērni, kuri, dodoties uz Aizkraukli, līdzi vēlas ņemt savas teltis, droši var zvanīt uz Aizkraukles vēstures un mākslas muzeju "Kalna ziedi", kura teritorijā tiks iekārtota telšu pilsētiņa. Tālrunis 65123351.

Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.