Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sākas "Spēlmaņu nakts" skatītāju balsojums

Sākas Spēlmaņu nakts skatītāju balsojums

Ar Rīgas domes atbalstu Latvijas teātros sācies skatītāju balsojums par trim galvenajām šā gada "Spēlmaņu nakts" nominācijām – Gada dramatiskā teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise.

Līdz pat 21. novembrim par saviem favorītiem būs iespējams nobalsot 11 teātros visā Latvijā – Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras teātrī, Liepājas teātrī, Daugavpils teātrī, Leļļu teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, Dirty Deal Teatro un Ģertrūdes ielas teātrī, kā arī Rīgas domes Klientu apkalpošanas centros, Kungu ielā 7/9 un Brīvības ielā 49/53. Elektroniski nobalsot būs iespējams "Spēlmaņu nakts" oficiālajā interneta vietnē: www.spelmanunakts.lv.

Balsošanai noslēdzoties, tiks izlozētas 40 biļetes uz Latvijas teātru izrādēm, kā arī divi ielūgumi uz "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremoniju.

Nominācijā "Gada dramatiskā teātra izrāde" uz balvu pretendē režisora Valtera Sīļa "Osedžas zeme" un Kirila Serebreņņikova "Voiceks" Latvijas Nacionālajā teātrī, režisora Alvja Hermaņa "Oņegins. Komentāri" un "Oblomovs" Jaunajā Rīgas teātrī, kā arī režisora Vladislavs Nastavševa "Jūlijas jaunkundze" Valmieras teātrī.

Nominācijai "Gada aktieris" izvirzīti Gundars Āboliņš par Oblomova lomu izrādē "Oblomovs" Jaunajā Rīgas teātrī, Ģirts Krūmiņš par Oblomova lomu izrādē "Oblomovs" un Kempa lomu izrādē "Vigīlija. Sapnis par nomodu" Jaunajā Rīgas teātrī, Juris Žagars par Henrija lomu Dailes teātra izrādē "Tas īstais, tā īstā", Kārlis Krūmiņš par lomu izrādē "Leģionāri" Ģertrūdes ielas teātrī un Leonīds Lencs par Indrānu tēva lomu izrādē "Indrāni" Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī.

Uz balvu nominācijā "Gada aktrise" pretendē Elita Kļaviņa par Alīdes Trū lomu izrādē "Muša" Jaunajā Rīgas teātrī, Ieva Puķe par Leidijas Torensas lomu izrādē "Orfejs pazemē" un Larisas lomu izrādē "Līgava bez pūra" Valmieras drāmas teātrī, Ināra Slucka par Vīneblas kundzes lomu izrādē "Pērnvasar negaidot" Latvijas Nacionālajā teātrī, Indra Briķe par Vecāsmātes lomu izrādē "Apglabājiet mani zem grīdas" Dailes teātrī un Lolita Cauka par Violetas Vestones lomu izrādē "Osedžas zeme" Latvijas Nacionālajā teātrī.

Arī šogad "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 23. novembrī – Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, un tā tiks translēta LTV 1 un Latvijas radio 1 tiešraidē no Latvijas Nacionālā teātra.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.