Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
DELL portatīvie datori, atlaides, akcijas, DELL veikals

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Vidzemes novada bērnu un jauniešu teātra svētki 1.jūnijā

Vidzemes novada bērnu un jauniešu teātra svētki 1.jūnijā

12:00 – 18:30 izrādes kultūras centra lielajā, foajē zālēs, vestibilā un teātra pagrabiņā.
13:00 izrādes uz āra skatuves skvērā pretim kultūras centram; Stāķu pamatskolā.
13:30 izrādes pie Gulbenes 2.vidusskolas
15:00 izrādes Gulbenes pirmsskolas izglītības iestādēs „Rūķītis” un „Auseklītis”; jauniešu centrā „Bāze”.
18:00 Baltās pils un muzeja apmeklējums.
18:30 Svētku gājiens no jauniešu centra „Bāze” (Brīvības iela- Rīgas iela- Ābeļu iela- skvērs pie kultūras centra)
19:00 Skvērā pie kultūras centra gājiena noslēgums „Lidosim!”. Piedalās grupa „Dzen laiviņu”;
20:00 – 22:00 Diskotēka kultūras centrā.

Izrāžu programma:

Gulbenes kultūras centra lielā skatuve
12:00 V.Belševica „Papīra zirdziņš” Staru kluba bērnu dramatiskais kolektīvs „Kumēdiņi” (Režisore Inese Stalidzāne).
13:05 „Princese un cūkgans” Gaujienas vidusskolas „Magnolijas teātris” (Režisore Ingrīda Tārauda).
14:35 A.Brigadere „Sprīdītis” Ramatas sākumskolas teātra pulciņš „Pasaciņa” (Režisore Baiba Zilpauša).
15:40 „Teātris” Gaujienas vidusskolas „Magnolijas teātris” (Režisore Ingrīda Tārauda).
17:10 „Trīs musketieri” Valmieras 5.vidusskolas teātris (Režisores Silvija Adamoviča un Līga Kliesmete).
Gulbenes Kultūras centra foajē zāle
12:45 „Ūsainītis” pēc A.Bagdaja stāsta motīviem Barkavas pamatskolas leļļu teātris „Delveri” (Režisore Dace Caune).
14:10 „Svešiniece puķu dobē” Daukstes pamatskolas 1.-4.klašu teātra pulciņš (Režisore Mārīte Kārkliņa).
15:20 „Sarunas bērnu istabā” Stāķu pamatskolas 1.klases teātra grupa (Režisore Sarmīte Stupāne).
16:30 „Uz laukiem” Stradu pamatskolas dramatiskais kolektīvs „Zīļuks” (Režisore Iveta Jugāne).
Teātra pagrabiņā
14:30 „Paputējusī karaļvalsts” pēc J.Lādas pasakas motīviem Gulbenes kultūras centra jauniešu teātra studija (Režisore Edīte Siļķēna).
Gulbenes kultūras centra vestibilā
17:15 „Čaukstenes” pēc A.Brigaderes lugas motīviem Gulbenes ģimnāzijas teātra studija (Režisore Anita Birzniece).
Āra skatuve /skvērā pie Gulbenes kultūras centra/
13:00 Dz. Ceriņa „Piecelieties – tiesa nāk!” Tirzas pamatskolas dramatiskais kolektīvs (Režisore Dzidra Ceriņa).
13:45 I.Krustkalne „Ragana mežā” Siltāju pamatskolas teātra grupa (Režisore Biruta Tropa).
14:15 M.Timma „Aizmirstītes valsts” Valkas rajona bērnu un jauniešu interešu centra teātra pulciņš un vokālais ansamblis „Brīnums” (Režisores Vita Kalvāne un Inese Leimane).
15:00 „Sarunas pagalmā” Stāķu pamatskolas 5.klases teātra grupa (Režisore Sarmīte Stupāne).
15:30 H.Paukšs „Uzmanību, cūka!” Daukstes pamatskolas 5.-9 klašu teātra pulciņš (Režisors Guntis Princovs).
Gulbenes 2.pirmaskolas izglītības iestāde „Rūķītis”
15:00 Latviešu tautas pasaka „Kā zvēriņi saulīti meklēja” Stāķu pamatskolas leļļu teātris (Režisore Anita Zadiņa).
15:30 „Pelnrušķīte” Rankas pirmskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupa „Ābolītis” (Režisore Vizma Petrova).
16:00 „Svešiniece puķu dobē” Lizuma vidusskolas sākumskolas teātra pulciņš (Režisore Iveta Gjača).
Gulbenes 3.pirmskolas izglītības iestāde „Auseklītis”
15:00 „Mazā raganiņa” Galgauskas pamatskolas teātra pulciņš (Režisore Valentīna Sārna).
15:30 S.Vensko „Mušmirēns” Valmieras Pārgaujas pamatskolas 2.klašu teātra pulciņš (Režisore Anita Vējkrīgere).
16:00 „Brēmenes muzikanti” pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem Valmieras Pārgaujas pamatskolas 4.klašu teātra pulciņš (Režisore Baiba Šterna).
Pie Gulbenes 2.vidusskolas
13:30 I.Krustkalne „Ragana mežā”Ozolkalna pamatskolas teātra un radošo darbu pulciņš (Režisore Biruta Rukmane).
14:00 A.Auziņš „Slidenais ceļš” Vijciema tautas nama bērnu teātris (Režisore Gita Dudele).
14:40 Gulbenes Bērzu pamatskolas dramatiskais kolektīvs (Režisore Arnita Zipova).
Jauniešu centrs „Bāze”
15:00 A.Lindgrēna „Pepija dodas uz skolu” Gulbenes 2.vidusskolas 5.-6.klašu dramatiskais kolektīvs (Režisores Vita Medniece un Anna Rancāne).
15:40 M.Cielēna „Baltā pasaule” Valmieras jaunatnes iniciatīvu centra „Vinda” teātra studija (Režisore Rita Meirāne).
16:10 H.Paukšs „Lidojošie pīrādziņi” Smiltenes ģimnāzijas teātra studija (Režisore Ruta Madarāja).
16:40 „Savādā iela” Valmieras jaunatnes iniciatīvu centra „Vinda” kustību teātris (Režisore Ruta Madarāja).
Stāķu pamatskola
13:00 U.Auseklis „Raiba, raiba Latvija – Mīļā mārīte mana” Sarkaņu pamatskolas teātra grupa „Piņģerotiņš” (Režisore Gunta Apele).
13:30 „Runcis Francis un Parīzes dancis” Naukšēnu vidusskolas teātra grupa (Režisore Agita Bērzupe).
14:10 L.Paegle „Kādas mazas meitiņas piedzīvojumi” Jeru pamatskolas dramatiskais pulciņš (Režisore Dace Ķīkule).

Twitter Facebook Draugiem Piedalies favorite



Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.