Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

High Times 2007

High Times 2007

No 13. - 14.jūlijam Gulbenes rajona Tirzas estrādē atkal notiks rock - metal mūzikas festivāls High Times. Atšķirībā no iepriekšējiem festivāliem, šogad tas notiks divas dienas. Pa dienu notiks rajona jauniešu sporta spēles, kurās varēs piedalīties arī festivāla dalībnieki. Viesiem būs pieejami vairāki sporta laukumi, kuros tie sportiskā gaisotnē varēs pakavēt savu laiku.
Festivālā spēlēs Latvijas roka un metāla elites grupas un šogad ir gaidāms īpašs zvaigžņots sastāvs.
Skyforger - Latvijas folk - metal zvaigznes, kas ieguvuši atpazīstamību arī Eiropā. Latvijā atpazīstamākie gabali noteikti ir "Kad Ūsiņš jāj", "Pulkvedis Briedis", "Tumsā un salā" utt. Ievērības cienīga šī uzstāšanās ir arī tāpēc, ka ar "metāla" koncertu vasarā viņi uzstājas vienīgo reizi Latvijā.
Huskvarn - varētu pat teikt, ka tie ir Latvijas trashmetal vectētiņi, ja vien viņi būtu vecāki, bet par trashmetal tēviem noteikti viņus var saukt. Šai grupai pastāvēšanu var iedalīt divos posmos, 1990.gadi un 21.gadsimts. Jaunākais viņu albūms "Sadistika" joprojām apliecina vīru "varēšanu".
Tabestic Enteron paši par sevi nemīl daudz runāt. Vienīgā frāze, ko viņi par sevi pasaka: "Organizēta šizofrēnija no iekšām". Bet viņus noteikti ir vērts redzēt, ja vienreiz būsi redzējis, tad nekad vairs neaizmirsīsi.
Okularis Infernum - faktiski pāris gadu laikā šī grupa ir nokļuvusi un nostabilizējusies Latvijas metāla elitē. Līdz šim brīdim skanējums nav mainījies un grupa spēlē melodic black/death metal. Kas ir viņu panākumu atslēga? Velns viņu zina, bet viens no panākumu kaldinātājiem noteikti ir spēcīgā Kristianas balss. Ir vērts paklausīties.
Damn Vision - tauta runā, ka viņi nāk no Gulbenes, tauta runā, ka daži no viņiem ir šī festivāla aizsācēji, tauta runā, ka viņi ir labi un spēlē metālu. Lai tauta runā, bet Tu labāk atnāc un pārliecinies, vai tiešām tā ir, kā tauta runā.
Bez minētajām grupām festivālā spēlēs: Trendkill Method, Collide, Disease, Frailty, Gatling, Jūdas Graši, Sutas Dampis, Tumors, Ex Animā, 2tie, Side of Pain.
High Times ir ģitārmūzikas festivāls ar vairāku gadu vēsturi. Tā pirmsākumi meklējami gadsimtu mijā, kad divi Gulbenes jaunieši Andris Bite un Aigars Safronovs izdomāja, ka ir nepieciešamība organizēt alternatīvās mūzikas festivālu. Pirmais festivāls notika 1999.gadā Gulbenes kultūras centrā. Uz pasākumu ieradās ap 400 cilvēku, kas bija par iemeslu festivāla turpināšanai nākamajā gadā. 2000.gadā notika otrs pasākums, savukārt pēc tam tika ieturēta pauze līdz 2004.gadam, kad tā rīkošanu uzņēmās trīs puiši - Lauris Šķenders, Jānis Dalders un Mārtiņš Dzendžs. Šogad pasākumu organizē Jauniešu centrs "Bāze", Jauniešu klubs "Dēms", Gulbenes Kultūras centrs un Tirzas Kultūras nams.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.