Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Festivāls brīvā dabā High Times 2007, 13/14 jūlijs, 19:00, Gulbenes rajona Tirzas estrādē

Festivāls brīvā dabā High Times 2007, 13/14 jūlijs, 19:00, Gulbenes rajona Tirzas estrādē

„High Times” ir ģitārmūzikas festivāls ar vairāku gadu vēsturi. Tā pirmsākumi meklējami gadsimtu mijā, kad divi Gulbenes jaunieši Andris Bite un Aigars Safronovs izdomāja, ka ir nepieciešamība organizēt alternatīvās mūzikas festivālu. Pirmais festivāls notika 1999. gadā Gulbenes kultūras centrā. Uz pasākumu ieradās ap 400 cilvēku, kas bija par iemeslu festivāla turpināšanai nākamajā gadā. 2000. gadā notika otrs pasākums, savukārt pēc tam tika ieturēta pauze līdz 2004. gadam, kad tā rīkošanu uzņēmās trīs puiši – Lauris Šķenders, Jānis Dalders un Mārtiņš Dzendžs. Pirmais festivāls ko šie puiši organizēja notika Gulbenes Kultūras Centrā, nākamajos gados festivāli notika zem klajas debess. Šogad pasākumu organizē Jauniešu centrs „BĀZE”, „Jauniešu klubs „Dēms””, Gulbenes Kultūras centrs un Tirzas Kultūras nams.

Ceturto gadu pēc kārtas un sesto kopumā - notiek rock & metal mūzikas festivāls „High Times”. Iepriekšējo gadu festivāli tika labi apmeklēti, tāpēc šogad pirmo gadu notiks divu dienu festivāls. Tas notiks 13. – 14. jūlijā, vasaras karstākajā laikā, Gulbenes rajona Tirzas estrādē. Pasākumā būs pieejami atspirdzinoši dzērieni un sātīgi ēdieni. Festivāla dalībnieki varēs piedalīties rajona jauniešu sporta spēlēs, kuras notiks 14. jūlijā. Viesiem būs pieejami vairāki sporta laukumi, kuros tie varēs pavadīt laikā sportiskā gaisotnē. Sakarsušie prāti varēs atvēsināties upē, kas atrodas netālu no pasākuma norises vietas.

Esam priecīgi paziņot, ka festivālā spēlēs labākās Latvijas roka un metāla grupas. Tātad - šogad festivālā ir gaidāms īpaši zvaigžņots sastāvs:
Skyforger – pirmo reizi festivālā piedalīsies Latvijas folk/pagan metālisti , kas ieguvuši atpazīstamību arī Eiropas mērogā. Latvijā viņu zināmākās dziesmas noteikti ir ‘Kad Ūsiņš Jāj’, ‘Pulkvedis Briedis’, ‘Tumsā un salā’, ‘Migla Migla Rasa Rasa’ utt. Ievērību rosina fakts, ka šovasar šī būs vienīgā grupas Open Air uzstāšanās Latvijā.
Huskvarn – varētu pat teikt, ka tie ir Latvijas trash metal vectētiņi, ja vien viņi būtu vecāki, bet par trash tēviem noteikti viņus var saukt. Šīs grupas pastāvēšanu var iedalīt divos posmos: 1990-1995. gadi un atdzimšana 21. gadsimtā. Svaigākais mini albums ‘Sadistika’ joprojām apliecina šo vīru varēšanu.
Rūsa – Šī ir noteikti senākā no visām festivālā spēlējošajām grupām. Dibināta 1987. gadā pārdzīvojusi vairākas sastāva maiņas tomēr joprojām turpina priecēt savus klausītājus. Grupā mūžīgi ir bijis Viesturs Polikarps, kas ir visu dziesmu vārdu autors un grupas pulss.
Trendkill Method – viena no Latvijas labākajām modern metal grupām. Grupas pirmsākumi meklējami 1990. gadu beigās. Šo gadu laikā grupa ir izcīnījusi sev stabilu vietu uz Latvijas metal skatuves.
Tabestic Enteron - paši par sevi nemīl daudz runāt, bet droši var saukt viņus par Latvijas grind karaļiem. Vienīgā frāze, ko viņi par sevi pasaka: ‘Organizēta šizofrēnija no iekšām”.
Ocularis Infernum – Faktiski pāris gadu laikā šī grupa ir nostabilizējusies kā viena no labākajām jaunajām grupām un ieguvusi plašu fanu loku. Līdz šim brīdim skanējums nav mainījies un grupa spēlē melodic black/death metal. Kas ir viņu panākumu atslēga, neviens nezina, bet viens no panākumu kaldinātājiem noteikti ir spēcīgā Kristiānas balss. Ir vērts paklausīties.
Damn Vision – tauta runā, ka viņi nāk no Gulbenes; tauta runā, ka daži no viņiem ir šī festivāla aizsācēji; tauta runā, ka viņi ir labi un spēlē metālu. Lai tauta runā, bet Tu labāk atnāc un pārliecinies, vai tiešām tā ir kā tauta runā.
Bez pieminētajām grupām festivālā spēlēs arī tādas atpazīstamas rock & metal grupas kā Collide, Disease, Frailty, Gatling, Jūdas Graši, Sutas Dampis, Tumors, Ex Animā, 2tie, Side of Pain, Motorium u.c. grupas

Ieejas biļetes nopērkamas ReklaMarket un Bilešu Serviss kasēs no 1. maija un pasākuma norises vietā. To cena iepriekšpārdošanā ir 5 Ls uz abām dienām.

Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.