Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Leļļu teātra izrāde "Saulīte un sniega cilvēciņi"

17. decembrī plkst. 18.00 kultūras pils "Ziemeļblāzma Lielajā zālē būs skatāma Latvijas Leļļu teātra izrāde SAULĪTE UN SNIEGA CILVĒCIŅI. Pēc izrādes kopīgas spēles un rotaļas ar Ziemass..

Ziemassvētku ledus šovs Rīgā - "Riekstkodis - XXI gadsimts"

tip3

21. decembrī uz Arēna Rīga ledus notiks fantastiskais Igora Bobrina Ledus miniatūru teātra ledus šovs "Riekstkodis - XXI gadsimts". Jaungada izrāde ar P. Čaikovska mūziku veidota pēc E. Hofm..

Jau šo piektdien SAULKRASTU ESTRĀDĒ - jautrības lugas BITĪT ROŽU DĀRZIŅĀ pirmizrāde

tip3

Piektdien, 26. jūlijā 20:00 Saulkrastu estrādē notiks "Muzikālā teātra 7" šī gada brīvdabas iestudējuma "Bitīt rožu dārziņā" pirmizrāde. Pēc Ādolfa Alunāna "Seši mazi bundzinieki" motīviem v..

26. martā no plkst. 16:00 līdz 18:00 – Laimīgās stundas Liepājas teātra kasēs

Laimīgo stundu piedāvājums: 20% atlaide biļetēm uz Teātra dienas koncertiem 26., 27. un 28. martā; Tikai viena cena – Ls 3,50 – biļetēm uz izrādi "Gogolmogols" 23. aprīlī;

Kristīne Opolais galvenajā lomā operā "Bohēma"

tip3

Piektdien, 16. novembrī, Latvijas Nacionālajā operā šogad vienīgo reizi būs iespējams baudīt izcilās operdziedātājas Kristīnes Opolais sniegumu. Viņa atveidos galveno lomu Džakomo Pučīni ope..

IGORS MOISEJEVS - Pasaules tautu Ziemassvētki, 26.decembris, Nacionālā opera

2012. gada 26. decembrī uz Latvijas Nacionālās operas skatuves Igora Moisejeva Krievijas valsts akadēmiskais tautas dejas ansamblis piedāvās unikālu projektu "Pasaules tautu Ziemassvētki". S..

Sākas "Spēlmaņu nakts" skatītāju balsojums

tip3

Ar Rīgas domes atbalstu Latvijas teātros sācies skatītāju balsojums par trim galvenajām šā gada "Spēlmaņu nakts" nominācijām – Gada dramatiskā teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise.

LEĢIONĀRI. Diskusija ar kaušanos. Rīgā, Sanktpēterburgā, Tartu, Tallinā.

tip3

10.oktobrī Rīgā, 13.oktobrī Sanktpēterburgā, 18., 19., 20. novembrī Rīgā, 5.decembrī Tartu, 6.decembrī Tallinā. Līdzsvara meklējumi mūžīgajai dilemmai starp indivīda un sabied..

Liepājas teātra piedāvājums novembrī!

tip3

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra iestudējumiem novembrī! Novembrī Liepājas teātrī debitēs režisors Regnārs Vaivars, kā arī gaidāmi vairāki iestudējumi, kas ilgāku laiku..

Balsojumā par labāko LNO jauniestudējumu atzīts balets "Bajadēra"

tip3

"Latvijas Gāzes" gada balvas operai publikas balsojumā par labāko pagājušās sezonas LNO jauniestudējumu skatītāji atzinuši Ludviga Minkusa baleta "Bajadēra" iestudējumu. To ve..

Gada balva teātrī - Spēlmaņu nakts 2012, 23.novembrī

tip3

Jaunā Teātra sezona tikko kā sākusies, taču aiz kalniem nav arī kārtējā "Spēlmaņu nakts", kad Jura Gagaiņa veidotās Skatuves naglas tiks pasniegtas aizvadītās, 2011./2012. gada sezonas spilg..

Festivāla "Zelta Maska" izrādes Liepājā

tip3

No 29. septembra līdz 9. oktobrim Latvijā notiks teātra festivāls "Zelta Maska". Festivāla organizētāju kompānijas "Art Forte" atvestās izrādes izgājušas profesionālas žū..

18. augustā - Dailes teātra diena Siguldā

tip3

Turpinot tradīciju, arī šajā vasarā Dailes teātris viesosies Siguldā, šoreiz uz Dailes teātra dienu aicinot 18. augustā un izrāžu piedāvājumu balstot latviešu dramaturģijā. Pl..

Brīvdabas komēdija "Teic, kur zeme skaistākā..."

tip3

Vasarai ritot uz otru pusi, noslēgumam tuvojas "Muzikālā teātra 7" brīvdabas komēdijas –"TEIC, KUR ZEME SKAISTĀKĀ..." vasaras tūre. Vēl šonedēļ Bauskā (10.08.) un Saldū (11.08.), bet nākamne..

Dailes teātris sāk 93. sezonu

tip3

1. augustā sākas Dailes teātra jaunā sezona - turpinās jau iesāktais darbs pie sezonas jauniestudējumiem un gatavošanās pirmajām jaunās sezonas izrādēm. 10. augustā gaidāmas v..

Nacionālā Opera aicina visus uz vasaras izrādēm augustā

tip3

No 8. līdz 17. augustam Latvijas Nacionālā opera aicina uz vasaras izrādēm, tostarp arī pagājušās sezonas publikas mīlētākajiem jauniestudējumiem – Gaetāno Doniceti operu "Lucia di Lammermoo..

Pūt, vējiņi izrāde Dailes teātrī augustā

No 16. līdz 19. augustam Rīgā, Dailes teātrī, būs iespējams noskatīties Liepājas teātra šīs sezonas grandiozāko, spilgtāko, novērtētāko un iemīļotāko iestudējumu – Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga ..

Sākusies biļešu tirdzniecība uz gada noslēguma koncertiem Latvijas Nacionālajā operā

Jaunā sezona sāksies 7. septembrī ar Andra Dzenīša operas "Dauka" pasaules pirmatskaņojumu. Muzikālā vadītāja un diriģenta Aigara Meri vadībā dziedās LNO solisti Armands Siliņš, Ieva Parša, ..

Dailes teātrī viesosies "THEATRE DE LA TETE NOIRE" no Francijas

Hirosima, 1957. gada augusts. Jauna aktrise uzņem filmu par mieru … Pēdējā vakarā pirms atgriešanās Francijā viņa satiek kādu japāni un uzsāk ar viņu īsu mīlas romānu. Vienīgais, kas varētu ..

Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos melodrāma "Sods un noziegums"

5. aprīlī Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos melodrāma "Sods un noziegums" (krievu dramaturga Leonīda Andrejeva luga "Katrīna Ivanovna") Dž.Dž. Džilindžera režijā. Lug..

Modernā baleta viencēlienu vakars "Diptihs"

3. martā plkst. 19.00 Siguldas pilsētas kultūras namā viesosies vienīgais modernā baleta teātris Latvijā - Indras Reinholdes kamerbalets. Spilgtā un savdabīgā horeogrāfija, kā arī emocionāli..

Liepājas teātrī savu dzīvi sāks Runcis zābakos

9. februārī Liepājas teātrī savu dzīvi sāks Runcis zābakos - muzikāla izrāde bērniem, kas tapusi, dramaturgam Andrim Kalnozolam pārstrādājot Š. Pero pasaku. Ar šo izrādi Liepājas teātrī debi..

Liepājas teātris viesosies Valmierā!

Marta vidū Liepājas teātris dosies savās ikgadējās viesizrādēs uz Valmieru un piedāvās noskatīties izrādes "Runcis zābakos", "Ragana" un "Šikās kāzas". Liepājnieki Valmierā viesosies no 9. l..

LMA Studentu klubā notiks improvizācijas teātra "Improvīns" izrāde.

Otrdien, 14. februārī, plkst. 20:00 LMA Studentu klubā notiks improvizācijas teātra "Improvīns" izrāde. "Improvīns" aicina ņemt aiz rokas savu meiteni/puisi un izbaudīt visu mīlētāju ..

“BT 1 Music” producēs mūziklu “Nožēlojamie” un izsludina lomu izpildītāju atlasi

Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 muzikālo projektu grupa “BT 1 Music” producēs pasaulslavenā mūzikla “Nožēlojamie” (Les Misérables) izrādes latviešu valodā, kas skatītāju vērtē..

Muzeju nakts 2007, 19.maijs (programma)

Muzeju nakts – tāds nosaukums tagad dots tradicionālajai Eiropas muzeju akcijai, kuru līdz šim pazinām kā Muzeju pavasari. Akcijas būtība un mērķis - popularizēt kultūras mantojumu. <..

Vidzemes novada bērnu un jauniešu teātra svētki 1.jūnijā

12:00 – 18:30 izrādes kultūras centra lielajā, foajē zālēs, vestibilā un teātra pagrabiņā. 13:00 izrādes uz āra skatuves skvērā pretim kultūras centram; Stāķu pamatskolā. 13:30..

AMATNIEKU SVĒTKI GULBENĒ - 16. JŪNIJĀ

Norises vieta: pilsētas Centrālais skvērs un kultūras centra priekša. Piedalās: pašmāju un kaimiņu novada amatnieki; folkloras grupas no Madonas un Alūksnes raj..

Šī gada 17. jūnijā pulksten 10.00 ar elegantu tvaika svilpienu

Programmā: 10.00 - 12.00 Gulbenes dzelzceļa stacijas telpās modes tērpu parāde, kur Bānīša bērnu AA modes studijas modeļu demonstrējumi mīsies ar skanīgām dziesmām un jautrām dejām.

GULBENES RAJONA TAUTAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SVĒTKI „KRĀSAINU PASAULI VAINAGĀ SIEN”

2007.gada 30.jūnijā Gulbenes stadionā notiks rajona Tautas mākslas un mūzikas svētki, kuriem dots nosaukums „Krāsainu pasauli vainagā sien”. Dalībnieki: Gulbenes rajon..

High Times 2007

No 13. - 14.jūlijam Gulbenes rajona Tirzas estrādē atkal notiks rock - metal mūzikas festivāls High Times. Atšķirībā no iepriekšējiem festivāliem, šogad tas notiks divas dienas. Pa dienu not..

Starptautisks amatierteātru festivāls „Hepenings 2007” 15.,16.jūnijā Gulbenē

15.jūnijs 15:00 Kultūras centrā Gulbenes lietišķās mākslas izstādes „Pūralāde” atklāšana. 16:00 Baltās pils drupās Rokišku (Lietuva) Tautas teātris R.Granauskas „Rožes pražyd..

Gulbenes kultūras pasākumu kalendārs jūnijā

Kultūras centrā 01. 06. 12:00 Vidzemes novada skolu teātru svētki. 02. 06. 22:00 Diskotēka DJ Ģirts. 08. 06. 22:00 Diskotēka DJ Ģirts. 09. 06. Gulbenes vidusskola..

Jūnijā aicinām uz Alūksni!

Alūksnes tautas namā un Pilssalas estrādē 1. jūnijā pulksten 19 Alūksnes tautas namā S. Paruļska komēdija “Alu sieviete”. 2. jūnijā pulksten 11 Pilssalas tilta svinīga..

Nīderlandes ceļojošā izstāde Olimpiskajā centrā „Ventspils”

No 5.jūnija Olimpiskā centra „Ventspils” Basketbola halles foajē apskatāma ceļojošā izstāde „Beyond Traditional Boders. Nīderlande un Latvija: sadarbības partneri pagātnē un mūsdienās”, ko ..

Festivāls brīvā dabā High Times 2007, 13/14 jūlijs, 19:00, Gulbenes rajona Tirzas estrādē

„High Times” ir ģitārmūzikas festivāls ar vairāku gadu vēsturi. Tā pirmsākumi meklējami gadsimtu mijā, kad divi Gulbenes jaunieši Andris Bite un Aigars Safronovs izdomāja, ka ir nepieciešamī..

Hansalīzings spēkavīru čempionāta otrajā posmā Jūrmalā uzvaru izcīna Lietuvas atlēts Vidas Blekaitis

Otrā posma sacensības Hansalīzings atklātajā spēkavīru čempionātā notika svētdien 10. jūnijā Jūrmalā, pludmalē pie Dzintaru koncertzāles. Cīņā par uzvaru devās gan stiprākie Latvijas spēkavī..

Alūksnes pilsētas svētki 3. – 5. augusts

Jau tradicionāli Alūksnes pilsēta bijušos alūksniešus un viesus no tuvienes un tālienes ciemos aicina uz pilsētas svētkiem, kas šogad notiks no 3. līdz 5. augustam. Trīs dienās Alūks..

Jomas ielas svētki 2007

Jomas ielas svētki šogad Jūs aicina izstaigāt Jūrmalu ne tikai telpā, bet arī laikā, atceroties un no jauna iepazīstot gan slavenus jūrmalniekus, gan pilsētai svarīgus notikumus. Turklāt pil..

Festivāls Vidzemes vasaras mūzika notiks no 2007.gada 4. -14. augustam!

Pagājušā gadā aizsāktā festivāla VVM panākumi un klausītāju lielā atsaucība, ir labākais iemesls, lai arī šogad organizētu festivālu vēl plašākā ģeogrāfijā, dubultojot koncertu skaitu un pie..

2008. gada mūzikas ierakstu vērtēšana ir sākusies!
Rīgas kamerkoris "Muklājs" izcīna pirmo vietu koru konkursā Itālijā
Publicists un žurnālists Guntis Bojārs izdevis grāmatu Zīda čūska
Režisore Anita Sproģe debitē Dailes teātrī
Fotogrāfiju izstāde "Cerību laiks"
Populārs cilvēks bibliotēkā
Dailes teātra aktualitātes oktobrī
Tomasa Kleina un Aivara Brīzes grupas "Leģions" albums jau septembrī
Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu "Welcome To The Club"
Dailes teātra kolektīvs tiekas 89. sezonā
Latvijā tiek prezentēta lietuviešu fotogrāfa unikālā grāmata "Neredzētā Lietuva"
MANU SIEVU SAUC MORISS
LR1 translēs dabas koncertu 1.augustā
"G-Unit" izdod otro albumu
"Laime Pilnīga" nāk klajā ar jaunu ierakstu "We are Prayin’"
DJmag’s Top 100 DJs 2008
Biļešu cenas uz "R.E.M." koncertu Latvijā
Grupas "a-ha" solists Mortens Harkets atgriežas ar jaunu albumu
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 28. jūnija līdz 13.jūlijam
Startē "Dižā Baltijas apceļošana"
Pasākumi Liepājā 30.06. - 06.07.
Kultūras un atpūtas pasākumi Alūksnē jūlijā un augustā
Alūksnes pilsētas svētki 1.-3. augusts
Albumus izdod Ashanti, Lil Wayne un N.E.R.D.
Mākslinieka Jāņa Lekuža personālizstādes atklāšana
Līgo, Jāņi 2008 - svētku pasākumi 23. un 24.jūnijā
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 16. līdz 29. jūnijam
Dutchman Fedde le Grand remixes Madonna
Ivo Fomins izdos labāko dziesmu izlasi
Pasākumi Liepājā 16.-22.06.
Vācu rokgrupa "Audiosmog" ieraksta duetu ar Ellu
Līgo vakara Jāņi dzied Aizkrauklē grandiozākā sadziedāšanās
Klajā nāk filmas "Sekss un lielpilsēta" dziesmu izlase
Lienei Šomasei jauns singls un dubultais CD un DVD albums
Rīga ielīgos jau no 15.jūnija
Galma dzīres Jelgavā 2008 - Kazanova atgriežas
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 9. līdz 22. jūnijam
Roberta Lejasmeijera remiksu albums jau 9.jūnijā!
Dailes teātra Vasaras festivāls Siguldā 2008. gada 21. jūnijā
Alanis Morissette piedāvā jaunu albumu
Pirmatskaņojums Lindas Leen jaunā albuma CHAMELEON singlam!
Grupa Vaidava pēc 15 gadu pārtraukuma atgriezusies ierakstu studijā!
Kultūras un atpūtas pasākumi Alūksnē jūnijā
Latvijas Mākslas akadēmijas skates dalibnieki
Andra Ērgļa albums "Sirdspuksti" saņems Platīna disku!
Noskaties Lienes Šomases videoklipu "Jauna diena"
Programma Duende jūlijā skanēs koncertos
Latvijas stends Pasaules mūzikas gadatirgū WOMEX 2008
Biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm septembrī
Bērnu festivālā Arēnā Rīga – programma ar vairāk nekā 100 dalībniekiem un 40 aktivitātēm!
Dzintaru koncertzālē 1.jūnijā būs skatāms komedijmūzikls "Mūsdienu Pasaka par Pelnrušķīti"
Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncerti Dzintaru koncertzālē
Dailes teātra aktualitātes jūnijā
Dzintaru koncertzāle atklāj sezonu
Prāta Vētra izdod albumu "Tur kaut kam ir jābūt"
Madonna izdod savu garšīgāko albumu
R.A.P. Studentu klubā būs redzami jaunā sastāvā
Aisha dalīs CD bez maksas un piedāvā novērtēt konkursa dziesmas jauno ierakstu
Liepājas simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerti
Muzeju nakts 2008, 17.maijā (programma)
Koncertšovs "La Fleur DĪVU nakts" 29.maijā Dzintaru koncertzālē plkst.20:00
Hip –hop izpildītājs ArtRo aicina uz sava debijas albuma "Pēc no – pelniem" prezentāciju
No 13. Līdz 16.jūnijam "BĒRNU FESTIVĀLS 2008" Arēnā Rīga
Bjork nebeidz pārsteigt – koncertā Rīgā tiks izmantots jauno tehnoloģiju brīnums Reactable
Dāvids Gērings un Īans Fauntins 15.maijā pl.19.00 Mazajā Ģildē
Ielādē Ellas singla remiksu bez maksas
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 28. aprīļa līdz 18. maijam
Kultūras un atpūtas pasākumi Alūksnē maijā
Robina Moema "Kalpotājs" tiks spēlēts pēdējo reizi
29.aprīlī sāksies biļešu tirdzniecība uz Sīla koncertu Rīgā
Šodien sākas "LINKIN PARK" biļešu tirdzniecība
"The Chemical Brothers" koncerts Rīgā 7.jūlijā - biļešu iepriekšpārdošana
Radošās inteliģences tikšanās ar Laurie Anderson
Uz POSITIVUS AB festivālu tiek organizēti speciāli autobusu reisi
Prāta Vētras koncerttūres "Tur kaut kam ir jābūt" biļešu tirdzniecība
"Mofo" 25.aprīlī uzstāsies Studentu klubā
4. jūnijā Tallinas "Saku" hallē uzstāsies Bobs Dilans
Pieejama "Grupas biļete" uz POSITIVUS AB festivālu
"Linkin Park" 11. jūnijā sniegs koncertu Latvijā "Arēnā Rīga"
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 21. aprīļa līdz 4. maijam
FLAMENCO PASSION 6.maijā pl.19.00 Lielajā Ģildē
Dailes teātra Vasaras festivālu Siguldā, kas notiks 21. jūnijā
Labdarības koncertos "Ar dziesmiņu ciemos eju" skanēs Arvīda Žilinska dziesmas
Sīls (Seal) 29.jūnijā pirmo reizi koncertēs Latvijā (Arēna Rīga)
24.aprīlī Laurie Anderson Eiropas koncerttūri iesāk Rīgā
Lū Rīda (Lou Reed) koncerts Latvijā 12. jūlijā "Arēnā Rīga" - sākas biļešu pārdošana!
BJORK dziesmai WANDERLUST unikāls 3D video
Mofo jaunā dziesma "Mīnu lauks" no šodienas dzirdama publiski
"Gada balva mākslā 2007" laureāti
Prāta Vētra maijā izdos jaunu albumu un vasarā dosies koncertūrē pa Latviju
Grupa "Ēnas" prezentēs albumu Studentu klubaa
Gnarls Barkley izdod otro albumu
Debijas albumu izdod Skārleta Johansone
Meraijas Kerijas uzvaras formula
Dafijas debijas albums tagad arī Latvijā
Dž.Dž.Džilindžers iestudē kases grāvēju "Lodes pār Brodveju"
Ella pabeidz albumu un piedāvā jaunu singlu "Shine Like Superstar"
Pieteikšanās mūzikas meistarklasēm "Red Bull Music Academy" rit pilnā sparā
Koncertā prezentēs Jāņa Ivanova un Romualda Kalsona instrumentālo CD
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 14. līdz 30. aprīlim
Makoto Ueno (klavieres, Japāna) 16.aprīlī Melngalvju namā
Lū Rīda (Lou Reed) koncerts Arēnā Rīga 12.jūlijā
Tuvojas komēdijas "Dzīvīte, dzīvīte... Otrā sērija" pirmizrāde Dailes teātrī
I’M FROM BARCELONA spēlēs POSITIVUS AB festivālā
Šogad Cēsīs gaidāma vasarīgi dzīvespriecīga Disko nakts 2008
"Hospitāļu iela" un "Baložu pilni pagalmi" vienā vakarā Studentu klubā
"Black & Yellow label" piedāvā "Your Music Is Killing Me" pasākumu sēriju
I.Ulmanis un A.Voitišķis pirmo reizi uzstājas ar īpašu akustisko programmu
Izdota aktuālāko latviešu hitu izlase "Doremi.lv Hiti 2008"
Ciklā Pasaules zvaigznes Liepājā viesos diriģents Liors Šambadāls
Andra Ērgļa lielkoncerts – jau šonedēļ
Grupa FINX iepriecina krievvalodīgos
Detlef Zoo dodas jaunā albuma koncerttūrē
Aisha startē ar jaunu dziesmu pustumsā
"R.E.M." atgriežas ar albumu "Accelerate"
Roberts Lejasmeijers un Reverss "restaurē" vecu grupas Vaidava hitu!
Izdota CD izlase "Populārākās latviešu kino dziesmas un melodijas"
8th Tele2 Baltic Beach party 2008 Liepājā
Backstreet boys Rīgā, 17.maijā (BSB World Tour 2008)
Busta Rhymes 17.maijā Rīgā, Sapņu fabrikā (Urbania Group)
"The Chemical Brothers" Rīgā 7.jūlijā
The International Holland musical sessions
Gary Moore koncerts Arēnā Rīga 21. aprīlī
Notiks labdarības koncerti „Ar dziesmiņu ciemos eju”
Sākas biļešu pārdošana uz „KISS” vienīgo koncertu Baltijā
Positivus AB festivālā spēlēs Travis un Manic Street Preachers
„Massive Attack” 9.jūnijā Tallinas „Saku” hallē
Rêvolution modernā baleta hip hop uzvedums Solo (Soli) 9.maijā
Bryan Adams atgriežas ar albumu „11”
Vienīgais „KISS” koncerts Baltijā notiks Rīgā 22.maijā!
Andrea Bočelli (Andrea Bocelli) Viļņā, 31.jūlijā
Aisha paziņo dziesmu autoru konkursa rezultātus
Sezārijas Evoras koncertam Rīgā, 10.aprīlī papildu biļetes
Biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm maijā un jūnijā
Slayer koncertu Tallinā 1.jūlijā
Iešūposim pavasara saulgriežus Jūrmalā
Laurie Anderson Rīgā 24.aprīlī
30 000 biļetes uz "METALLICA" izpirktas 90 minūtēs!
Noslēdzies 16.starptautiskais pianisma zvaigžņu festivāls Liepājā
Riana šovakar uzstāsies Latvijā!
Klāt publiskā biļešu tirdzniecība uz „METALLICA” vienīgo koncertu Baltijā!
Dziedātājas Rianas koncerts jau nākamo pirmdien!
Sākas biļešu tirdzniecība uz Bjorkas koncertu Rīgā, 16.jūlijā
Dailes teātra 9. studijas – Latvijas Kultūras akadēmijas III aktieru kursa izrāde „Kāzas”
Neparastā, ekstravagantā BJORKA 16.jūlijā, Rīgā
“Autobuss debesīs” piedāvā Antihitu koncertu
Ellas jaunais video ekskluzīvi MTV
Klajā nāk Lūcijas Garūtas un Andreja Eglīša kantātes „Dievs, Tava zeme deg!” DVD
FINX ieņem Daugavas stadionu
Pēc mēneša notiks mūzikla „Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis” pirmizrāde
Makdonas traģikomēdiju „Līnenas skaistumkaraliene” Dailes teātris rādīs Jelgavā
Avrilas Lavinjas (Avril Lavigne) koncerts Rīgā 2. jūlijā
Lenijs Kravics (Lenny Kravitz) Latvijā 21. jūnijā „Arēnā Rīga”
10.martā Rīgā koncertēs Ričards Klaidermans (Richard Clayderman)
The Cardigans izdod labākās dziesmas
Valentīndienā Sapņu fabrikā norisināsies Rock‘n Roll balle NO VISAS SIRDS
Jubilejas izstāde 'Balttour 2008' šogad gaida apmeklētājus jau divās hallēs
La Petite Bande Rīgas debija, 3.februārī
I Virtuosi Italiani Rīgas debija 31.janvārī
Liepājas simfonsikā orķestra koncertā nezināmais taps zināms
Kluba Depo afiša, tuvākie pasākumi no 25.janvāra
”Dirty Deal Cafe” atsāk regulāru darbību
Sergeja Jēgera balss skan Latvijā un pasaulē
13.martā Rīgā koncertēs dziedātājs Filips Kirkorovs
Grigorijs Ļepss uzstāsies Rīgā 21.februārī
Zucchero apkopo savas labākās dziesmas
Sezārija Evora Rīgā, 10.aprīlī
Aktualitātes Dailes teātrī martā, jaunas izrādes
Džeinas Birkinas koncertu 26. janvārī Nacionālajā teātrī apmeklēs arī vairāki Latvijā pazīstami cilvēki
Ņūmetāla spīdekļi „Korn” Rīgā 11.februārī pirms tam baudīs masāžu un labu vīnu
28.februārī Rīgā viesosies „Lord of the Dance”
DIMA BILAN Rīgā 16.februārī „Number one Fan” ietvaros
Harijs Spanovskis jubileju svinēs ar koncertu Dailes teātrī
Miris slavenais operdziedātājs, tenors Sergejs Larins
Labdarības koncertu sērija „Palīdzēsim Patrikam”
Viesturs Kairišs iestudē Tomasa Bernharda drāmu „Varoņu laukums”
“Led Zeppelin” atgriežas ar labāko dziesmu izlasi “Mothership”
5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivāls „Sintētiskā Sircapziņa 2008”
Pasākumi Liepājā no 31.decembra
Noslēgusies aptauja Metaxa teātra zvaigzne
Jaunā 2008.gada sagaidīšana Bastejkalnā
MakSim koncerts Rīgā 20.decembrī
Kailija Minoga / Kylie Minogue 2008.gada 20.jūnijā Rīgā uzstāsies ar vienīgo šovu Baltijas valstīs
Labākā Ziemassvētku dāvana - koncerts.
2007.gada Ziemassvētku un Jaunā gada koncerti Dailes teātrī
Kriss de Burgs Rīgā (Arēna Rīga) 2008.gada 11.martā
Šīs nedēļas Ziemassvētku, Jaunā gada un citu pasākuma programma Liepājā
Jaungada pasākums „Grand New Year’s Night” Andrejsalā
Igora Bobrina ledus teātra izrāžu programmā notikušas izmaiņas
Koncerts "Dievišķais sievietē"
Diones Vorvikas koncerts iespējams notiks nākošā gada martā.
„Rīgas sargi” Ziemassvētku brīvdienās tiks demonstrēti Jūrmalā
Merilina Mensona koncerta Tallinā iesildītāji - somu rokgrupa „Lapko”
“Sniega Karaliene” kompaktdisks šogad noslēdz pasaku lādes sēriju
Latvijas Nacionālā teātrī pirmizrāde „Princis un ubaga zēns”
Ziemassvētkus Jūrmalā ieskandinās ar Gaismas svētkiem Jomas ielā
Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu „Skaistākais Ziemassvētku noformējums”
Ziemas Saulgriežu sarīkojums „ Atīt svātki dancodami”
Svētku pasākumi Liepājā
AIESEC projekta "Ethnical Diversity" noslēguma pasākums klubā "16.korpuss"
Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Alūksnē decembrī
„Gada pārvērtību nakts" 31.decembrī Arēnā Rīga būs grandiozākais Jaungada sagaidīšanas šovs - koncertuzvedums Latvijā
Bryan Adams koncertu Rīgā apmeklē 7000 fanu! (papildināts)
Bryan Adams Rīgā grandiozais koncerts
Jau šovakar 4.decembrī Arēnā Rīga leģendārais kanādas rokmūziķis Bryn Adams!
Roka leģendas ar Alice Cooper uzstāšanos koncerts Rīgā
Ziemassvētku noskaņu pasākumi Jūrmalā decembrī
BRYAN ADAMS tuvojas Rīgai!
Šodien sākas biļešu pārdošana uz grupas „Clawfinger” koncertu
Biļešu tirdzniecība uz Dima Bilana koncertu „FAN NUMBER ONE” sākās 28.novembrī plkst.10:00 !!!
Dima Bilans ar koncertu „FAN NUMBER ONE” atgriežas Rīgā 2008.gada 16.februārī
Koncertaģentūra „FBI”: Latvijā koncertēs „crossover” leģendas „Clawfinger”!
Elisa Kūpera (Alice Cooper) uzstāšanās Rīgā tiks apdrošināta par 2 milj. ASV dolāru
BRYAN ADAMS koncerts Rīgā, 4.decembrī
Lauris Reiniks koncertšova pasākumā Ķīpsalā, 30.novembrī
No Brodvejas atgriezusies Dailes teātra aktieru, dziedātāju un teātra profesionāļu grupa
Grandiozi Ziemassvētku koncerti “Ziemas vakars snieg” Ķīpsalas hallē
Vaya Con Dios uzstājās Arēnā "Rīga", 20.novembrī (pasākuma apraksts)
Jūrmalas teātrī izrādīs Ž. B. Moljēra komēdiju „Skopulis”
Mirage Jazz Orchestra 26.decembrī Lielajā Ģildē ar Pascal von Wroblewski
Bērnu un jauniešu vokālistu konkursam „PUTNU BĒRNI” 10.gadu jubileja
Sākas aptauja METAXA TEĀTRA ZVAIGZNE
Roka Leģendas Rīgā iesildīs divas grupas – SuperHuman un S.U.N. informē Baltic Music Productions Latvia
Sākas Austrālijas stepa sensācijas „Tap Dogs” uzstāšanās
Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm janvārī un februārī
Marina Maksimova uzstāsies 20.decembrī Arēnā Rīga (MakSim (МакSим koncerts)
Sergeja Penkina koncerts 15.decembrī
Austrālijas stepa sensācija „Tap Dogs” ierodas Rīgā
Enrike Iglesiass sniegs vēl vienu koncertu Tallinā!
Mārtiņdienas jampadracis Brīvdabas muzejā
10.decembrī Arēnā „Rīga” koncertēs vijolniece Vanesa Meja
Andrejdiena Andrejsalā – jau trešo reizi!
Lāčplēša dienā Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā īpaša programma
Tirdzniecībā uz „Tap Dogs” ir pieejamas „Ģimenes komplekta” biļetes
'Raibās Mārtiņdienas" 10.novembrī Gulbenē
Kurzemes tūrisma asociācijas Lielais Jēkabs 2007
Jūrmalā paredzēts plašs pasākumu klāsts par godu Lāčplēša dienai
Svētku programma novembrī Rīgā
Latvijas Republikas proklamēšanas 89.gadadienai veltītie pasākumi 2007.gada 18.novembrī Rīgā
Lāčplēša dienai veltītie pasākumi 2007.gada 11.novembrī Rīgā
Novembra valsts svētku dekādi Rīgā aizsāk Lāčplēša dienas pasākumi
Aprit 30 gadi, kopš Dailes teātris atrodas namā Brīvības ielā 75
Amerikāņu estrādes leģendas Dionas Vorvikas koncerts Latvijā!
Džeina Birkina (Jane Birkin) Rīgā 26.janvārī, Valmierā 27.janvārī
Dziedātājs SEAL atgriežas ar jaunu albumu
Dailes teātra aktieri devušies uz Brodveju
Konkurss "Jūrmalas Gada balva kultūrā"
Sākusies biļešu tirdzniecība uz PAUL VAN DYK šovu Rīgā!
Pārdošanā papildus biļetes uz Līzas Džerardas koncertu
Reklāmas Rīmu Nakts jubilejas pasākumu Kongresa namā apmeklēja gadrīz 2000 skatītāju!
Dailes teātra repertuārs decembrim
Drakula. Svešās asinis. Dailes teātrī, pirmizrāde 2007.gada 7.decembrī
Ziemassvētku koncerts Dailes teātrī, pirmizrāde 2007.gada 20.decembrī
Stepa sensācija „Tap Dogs” jau pēc divām nedēļām Rīgā
Jau šo piektdien – Reklāmas Rīmu Nakts jubilejas pasākums!
Chick Corea un Bela Fleck koncerta apskats
Jūrmalā atklās gleznotājam un karikatūristam Uģim Mežavilkam veltītu izstādi
Jūrmalā viesosies dramaturģe un režisore Baņuta Rubesa
Grāmatu par Jūrmalu atver Aspazijas mājā Dubultos
Benno Tālivalda izstāde “Mūsdienu gotika” Jūrmalā
Jūrmalas kultūras pasākumu kalendārs 2007. gada novembrī
Pasaules džeza zvaigznes Chick Corea un Bela Fleck šovakar uzstājas Rīgā
"Dirty Deal Teatro" repertuārs novembrī
"Dzeltenie pastnieki" un „Tuxedomoon” Andrejsalā!
Untitled: SILENT DISCO atgriežas 30.novembrī Rīgā
Koncertaģentūra „FBI”: Enrikes Iglesiasa koncerts Tallinā izpārdots 15 minūtēs!
Jau nākamnedēļ Rīgā uzstāsies džeza zvaigznes Chick Corea un Bela Fleck
Pasaku lādes sērijas ietvaros klajā nāk “Brēmenes muzikanti” un “Doktors Aikāsāp”
Labdarības koncertos tiks vākti ziedojumi vājdzirdīgiem bērniem.
Latvijas Mūzikas kanālā S.P.B., Gustavo un „Cīņas klubs”
Valsts svētku pasākumi Alūksnē
Kendži Jamamoto japāņu mūzikas meistarklasēs
Kultūras notikumi Jūrmalas bibliotēku apvienībā (JBA) 2007. gada novembrī
Līza Džerarda uzsāk Eiropas turneju
Sadarbībā ar Community Music Wales notiks mūzikas meistardarbnīcas skolotājiem un jauniešiem „Kopā/Together”
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 22. oktobra līdz 4. novembrim
Jūrmalas teātris sacentīsies par balvu „Gada izrāde 2007”
“Māja. Dzīvoklis 2007” un nekustamie īpašumi “Realty Baltics 2007”
Dailes teātris atgriezies no Starptautiskā teātra festivāla „Dialog Wroclaw 2007”
Noslēdzies 5. Starptautiskias monoizrāžu festivāls Zvaigzne 2007
Baha, Veņavska, Čaikovska un citu komponistu meistardarbi Mazajā Ģildē
Jau pēc divām nedēļām Rīgā uzstāsies Chick Corea un Bela Fleck
Darbību sāk Sergeja Jēgera Labdarības fonds
Kid Loco iesildīs D’jonee no Viļņas
Saimona Stīvensa dzimtas drāmas „Plašās pasaules krastā” pirmizrāde
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 8. līdz 21. oktobrim
Starptautisks folka festivāls BARDU RUDENS - 2007
Ar astoņām izrādēm novembrī atgriežas “Vestsaidas stāsts”
Roberta Velsa koncertā Rīgā piedalīsies viesmākslinieki no Skandināvijas un ASV
„Mēs To darām Tā…” – gaidāma jauna izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā
Dzejas dienu nedēļa – 8.- 13. oktobrī
Oktobrī Alūksnes tautas nams svinēs jubileju
Jūrmalas pasākumu kalendārs 2007. gada oktobrī
Bērnu un jauniešu vokālistu konkurss „PUTNU BĒRNI”
XI Starptautiskais kokļu mūzikas festivāls SOLARIS
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 1. līdz 14. oktobrim
Vakar notika grupas „De-Phazz” koncerts
Šodien notiek grupas „De-Phazz” koncerts
Faithless Rīgā ieradīsies ar izcilu mūziķu sastāvu
25. septembrī De Phazz tūres „Days of Twang“ ietvaros uzstāsies „Sapņu Fabrikā“
Andrejsalā norisināsies 3. Starptautiskās Dizaina dienas
Miķeļdienas gadatirgus 29.septembrī. Krāšņi, latviski un tradicionāli rudens svētki Rīgā
Dzīvā bilde jeb „4 GB” Andrejsalā
Elektroniskās mūzikas pasākums ”Immensity” Andrejsalā
Āboli ripos Jūrmalas pilsētas Brīvdabas muzejā
Alekseja Naumova personālizstāde „Trīs dienas Venēcijā un citi darbi”
Jau nākamnedēļ Rīgā uzstāsies Faithless
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 10. līdz 23. septembrim
Pirmais starptautiskais „ARGENTĪNAS TANGO FESTIVĀLS” Latvijā
2007.gada septembra kultūras pasākuma kalendārs Jūrmalā
Jūrmalā atzīmē Alberta Kronenberga 120. gadadienu ar Sprunguļmuižas gadatirgu
Kultūras mantojuma dienās 8.,9.septembrī
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 3. līdz 12. septembrim
Viļņas stīgu kvarteta koncerts Jūrmalā
Zemgales, Kurzemes un Rīgas novada pūtēju orķestru svētki Jūrmalā
Olimpiskajam centram „Ventspils” šogad 10 gadu jubileja
Ceļojums ar dzejniekiem 2007
Septembris Rīgā - Jauniešu mēnesis, 1. septembrī „Zem viena jumta”
Nosūti sveicienu European Hit Radio ēterā!
Dzintaru koncertzālei - grandiozs 71. sezonas noslēgums
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 27. augusta līdz 9. septembrim
Ziemeļlivonijas festivāls Ainažos 25.augustā
Dubultu luterāņu baznīcā – koncertu cikla "Vasaras mūzika Dievnamā" noslēgums
Jūrmalas brīvdabas muzejā Amatu dienas 25.augustā
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 20. augusta līdz 2. septembrim
Andrejsalas skati fotoakcijas „Objekts: Rīga no augšas” izstādē
Mākslas projekts - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace"
No 1. līdz 9.septembrim Rēzekne aicina uz pilsētas svētkiem
Ķīna ekspozīcijā “Shìzhōng”
Krievijas mākslinieku instalācija “Televiewer” Andrejsalas Korpusu cehā
Andrejsala – kultūras notikumu epicentrs
Maizes svētki Kauguros un RETRO – Jūrmala 2007!
Frīkbaiku parāde „Baltajā naktī”
Izstāde “Mobilais muzejs” Andrejsalā
Andrejsalas atbalss Siguldā Laboratory of Stage Arts
Frīkbaiku radošā darbnīca Andrejsalā
Sapnis vasaras naktī GAISMAS DĀRZĀ, 17.augustā, 22:00, Kronvalda parkā
BĀNĪŠA SVĒTKI 2007 – 1.septembrī!
MORE FAYA Rīgas Kinostudijā 24. augustā
Aleksandra Čaka balva 2007
"Siguldai 800" svētki no 9. līdz 12.augustam
Akvaparkā „Ventspils” REGEJA VILNIS, 4.augustā
Gulbenes pilsētas svētki 26.jūlijā
Festivāls Vidzemes vasaras mūzika notiks no 2007.gada 4. -14. augustam!
Jomas ielas svētki 2007
Alūksnes pilsētas svētki 3. – 5. augusts
Hansalīzings spēkavīru čempionāta otrajā posmā Jūrmalā uzvaru izcīna Lietuvas atlēts Vidas Blekaitis
Festivāls brīvā dabā High Times 2007, 13/14 jūlijs, 19:00, Gulbenes rajona Tirzas estrādē
Nīderlandes ceļojošā izstāde Olimpiskajā centrā „Ventspils”
Jūnijā aicinām uz Alūksni!
Gulbenes kultūras pasākumu kalendārs jūnijā
Starptautisks amatierteātru festivāls „Hepenings 2007” 15.,16.jūnijā Gulbenē
High Times 2007
GULBENES RAJONA TAUTAS MĀKSLAS UN MŪZIKAS SVĒTKI „KRĀSAINU PASAULI VAINAGĀ SIEN”
Šī gada 17. jūnijā pulksten 10.00 ar elegantu tvaika svilpienu
AMATNIEKU SVĒTKI GULBENĒ - 16. JŪNIJĀ
Vidzemes novada bērnu un jauniešu teātra svētki 1.jūnijā
Muzeju nakts 2007, 19.maijs (programma)
“BT 1 Music” producēs mūziklu “Nožēlojamie” un izsludina lomu izpildītāju atlasi


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.