Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Cirque du Soleil šovs Rīgā 11.-13.aprīlī

Cirque du Soleil šovs Rīgā 11.-13.aprīlī

2013. gada aprīlī Rīgā atgriezīsies pasaulslavenais un godalgotais cirks "Cirque du Soleil", lai sākot no 11. aprīļa piedāvātu skatītājiem jaunu izrādi - "Alegria". Šis vienreizējais cirka uzvedums jau apbūris vairāk nekā 10 miljonus cilvēku visā pasaulē. Biļetes pieejamas "Ticketpro" kasēs un www.ticketpro.lv jau no 8. septembra.

Vārds "Alegria" cēlies no spāņu valodas un apzīmē prieku, sajūsmu, gavilēšanu. Izrādes sastāvā darbojas 55 mākslinieki no 15 dažādām valstīm. Uzvedumu, kas veidots baroka un operas stilā, raksturo liesmojoši kostīmi, oriģinālā mūzika un skatuves iekārtojums, kas ļauj baudīt akrobātu atlētismu un māksliniecisko sniegumu. Vērojot "Alegria", ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklības un ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.

Divarpus stundu garajā uzvedumā (ar pārtraukumu) redzama elpu aizraujoša akrobātika, tai skaitā dramatiskā Sinhronā trapece un Augstās gaisa šūpoles, kurās 12 metrus virs skatuves lido pārdrošie mākslinieki, lecot pretī saviem ķērājiem. Skatītājus pārsteigs arī izveicīgas akrobātes, kas demonstrēs mongoļu ķermeņa lokanības mākslu un triku meistari, kas ritmiskās un bīstamās Uguns dejas laikā mētās liesmojošus dunčus.

Spēka vingrošanas priekšnesumā mākslinieki sinhronā horeogrāfijā mētās kūleņus,pārsteidzošu augstumu un ātrumu sasniedzot atsperoties no batuta. Bet Krievu stieņos akrobāti gaisā izpildīs pārdrošus trikus un piezemēsies uz 10 cm platiem stieņiem, kas piestiprināti pie viņu partneru pleciem.

Izrādē "Alegria", tāpat kā citos "Cirque du Soleil" šovos, muzikālo pavadījumu nodrošina dzīvā grupa. Emocionālais un enerģiskais mūzikas pavadījums variē starp džezu, popu, tango un klezmeru. Izpildītā mūzika atgādina par ceļojošajiem muzikantiem, jo tiek izmantoti akustiskie instrumenti un akordeons, radot gandrīz autentisku ielas skanējumu. "Alegria" šova mūzika izdota arī CD, un šis ieraksts ir visvairāk pārdotais "Cirque du Soleil" albums.

"Alegria" ir kas vairāk nekā šovs. Tā ir aizraujoša un unikāla pieredze, kas uzrunā skatītājus visdažādākajās vecuma grupās.

"Alegria" izrādes Rīgā norisināsies no 11. līdz 13. aprīlim "Arēnas Rīga" amfiteātrī. Katru izrādi vienlaikus varēs noskatīties aptuveni 4 500 skatītāju.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.