Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Brīvās Latvijas dziesmas koncertprogramma

Brīvās Latvijas dziesmas koncertprogramma

Turpinot pirms četriem gadiem aizsākto tradīciju - "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" veidot kopīgu dāvanu Latvijai tās dzimšanas dienā, arī šogad vienkopus pulcēsies populāri un tautā iemīļoti izpildītāji jaunā muzikālā koncertprogrammā "BRĪVĀS LATVIJAS DZIESMAS".

Ja iepriekšējos gados jaunās skaņās tika apkopotas pagājuša gadsimta 80.un 90.gadu skaistākās patriotiskās melodijas, muzikālās pērles no latviešu kino zelta fonda un teātra izrāžu pūra, tad šogad godā tiks celtas pirmās Latvijas brīvvalsts laika dziesmas, kuras vai ikviens latvietis zina no galvas, dungo vienatnē vai mājas ballītēs uzdzied kopā ar radiem un draugiem – dziesmas, kurās dzima Brīvība, Sapņi un Mīlestība.
"Vispirms jau tās ir kultūrvēsturiskas vērtības, kas tiek no jauna "celtas saulītē"", bilst projekta producents AIGARS DINSBERGS. "Ir svarīgi, ka dziesmas, kuras kādreiz dziedāja mūsu vectēvi un tēvi, tagad iepazīst un iemīl arī jaunā paaudze. Tās ir kā brīnišķīga saite, kas vijas cauri laikiem, stiprina garu, dvēseli un vieno paaudzes mīlestībā uz mūsu zemi un Latvijas valsti".

"Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme", "Liepas satumst" , "Vijolnieks", ‘"Še, kur līgo priežu meži", "Mirdzot šķēpiem", Šeit ir Latvija", "Zilais lakatiņš", "Dzīvīte, dzīvīte", "Trīs vītušas rozes", "Skaista ir jaunība", "Vecpiebalgas ūdensrozes", "Sen tas bij", "Krizantēmas", "Ugunskurs", "Es vēlos mājās pārnākt", "Nezviedz, bērais kumeliņ", "Staburadze", "Uz kalna stāv vientulis ozols", "Virši zili" un daudzas citas, kopskaitā 30 dziesmas, kopā ar instrumentālo grupu Ivara Makstnieka vadībā izdziedās Ingus Pētersons, Liene Šomase, Andris Ērglis, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Atis Auzāns, Antra Stafecka, Marts Kristians Kalniņš un "Tirkizband".

Koncertprogramma "Brīvās Latvijas dziesmas" veidota ar domu, lai ikviens skatītājs un klausītājs sajustu latvietisko garu un dziedātu kopā ar pārējiem.

Koncerti notiks 9.novembrī Ogres kultūras centrā, 10.novembrī Valmieras kultūras centrā, 14.novembrī Rīgā, Dailes teātrī, 15. un 16.novembrī Jelgavas kultūras namā, 17.novembrī Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē. Biļetes uz koncertiem nopērkamas "Biļešu Paradīze" kasēs.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.