Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Kimmo Pohjonen 13.novembrī uzstāsies Palladium

Kimmo Pohjonen 13.novembrī uzstāsies Palladium

Nepieradinātas pasaules mūzikas baudītājiem, koncertzāle Palladium 13.novembrī piedāvā saviļņojošu skaņas un attēlu piedzīvojumu – somu godalgotā akordionista Kimmo Pohjonena koncertu, pirms kura būs iespēja apskatīt par mākslinieku veidoto dokumentālo filmu "Soundbreaker" (2011). Filmas seanss sāksies plkst. 19:00. Koncerta sākums plkst 20:30.


Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties no 18.oktobra Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena 18.oktobrī Ls 10, vēlāk Ls 12.

Kimmo Pohjonens, dēvēts par pasaules bezbailīgāko akordionistu, ir viens no ievērojamākajiem un pieprasītākajiem mūsdienu somu mūziķiem. Meistarīgi apvienojot akordeonu, stīgu instrumentus, vokālu un vizuālos efektus, Pohjonens veido folk, roka, deju, teātra, eksperimentālās un klasiskās mūzikas savienojumu.

Savas karjeras laikā mākslinieks piedalījies desmitiem dažādos projektos un sadarbībās, saņemot prestižas industrijas balvas un nominācijas, to skaitā divas somu džeza izdevuma "Jazz Rytmit" "Gada Akordionista" balvas, kā arī BBC Radio 3 "Pasaules Mūzikas Balvas" un "Planētas Balvas" nominācijas attiecīgajās kategorijās. Pohjonens ir koncertējis Karaliskajā Alberta Hallē (Royal Albert Hall), Karalienes Elizabetes Hallē (Queen Elizabeth Hall), kā arī neskaitāmos festivālos, tostarp arī Londonas Meltdown festivālā.

Džeza Žurnālistu Asociācija trāpīgi raksturojusi Pohjonena uzstāšanos kā "Aizraujoši muzikālu un sirreālistiski teatrālu priekšnesumu" kas skatītājus apbur ar "multidimensionālu, ģeniālu, oriģinālu, pārsteidzoši ekscentrisku un neviltoti māksliniecisku" daiļradi.
2011.gadā iznāca režisora Kimmo Koskela veidotā dokumentālā filma "Soundbreaker", kurā apkopotie materiāli veido intriģējošu mākslinieka portretu. Filmā izmantotas fotogrāfijas, Pohjonena atmiņas par bērnību laukos, koncerta ieraksti, kā arī izsmalcinātas vizuālas interpretācijas. Filma šogad saņēma Montreālas "Starptautiskā Filmu par Māksu Festivāla" balvu kā "Labākā Radošā Filma".

Slavenais somu akordeonists Kimmo Pohjonens 13.novembrī uzstāsies Palladium koncertzālē. Pirms koncerta būs iespēja apskatīt par mākslinieku veidoto dokumentālo filmu "Soundbreaker".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.