Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Piedalies un kļūsti par gaismas meklētāju STARO RĪGA 2012 gaismas festivāla programmā

Piedalies un kļūsti par gaismas meklētāju STARO RĪGA 2012 gaismas festivāla programmā

Gaismas festivāls Rīgā notiks jau piekto reizi – četrus vakarus no 15. līdz 18. novembrim pilsētā iedegsies teju 80 gaismas objekti.

"Šī gada festivāla tēma un aicinājums ir doties gaismas – patiesu vērtību meklējumos. Katram gaismas objektam ir sava leģenda, tāpēc ikviens aicināts uzkavēties pie tiem un izbaudīt pilsētu nesteidzīgā pastaigā," pauda festivāla idejas autore Diāna Čivle. "Īpaša uzmanība šogad pievērsta festivāla apmeklētāju līdzdalībai: vairāki objekti nebūs iespējami un iedomājami bez apmeklētāju iesaistes. Skatītāji tiks aicināti salikt vērtības pa plauktiņiem, ieraudzīt savas dvēseles īpašo starojumu, uzgleznot mākslas darbu vai izkrāsot mašīnu."

Gaismas objekti iedegsies ik vakaru plkst.18.00 un priecēs līdz plkst.23.00. Īpaša festivāla diena būs 17.novembris, kad, pievienojoties starptautiskai akcijai, festivālā tiks atzīmēta Starptautiskā priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena. 17. novembrī kopā ar Pārdaugavas izpilddirekciju tiks īstenota arī unikāla akcija pie Mārupītes dīķa: ikviens ir aicināts atnest jebkādu gaismas objektu – spuldzīti, lāpu, laternu un kopīgi izveidot objektu Pagarinātā diena.

17. novembrī ieraudzīsim arī Latvijas Tiltu dāvanu valsts svētkos – izgaismotu Vanšu tiltu. Šis ir viens no objektiem, kas paliks arī pēc festivāla noslēguma un pilsētu krāšņos ilgtermiņā. Ilgtermiņā paliks arī Rīgas Doma baznīcas vitrāžu izgaismojums, Saules pulkstenis laukumā pie tirdzniecības centra Origo un ar ielu vingrošanas rīkiem aprīkota vieta Stabu ielā.

Turpinot Eiropas kultūras galvaspilsētas radoši informatīvās telpas tradīcijas, Rīgas centrā pie Raiņa pieminekļa festivāla Staro Rīga laikā darbosies Esplanāde 2014.

No 14. novembra plkst. 16.00 Esplanāde 2014 gaidīs interesentus un festivāla dienās darbosies kā centrālais informācijas punkts, kurā ikviens varēs saņemt objektu karti un programmu, uzzināt visu par festivāla īpašajiem notikumiem, sabiedriskā transporta kustību un laika ziņām, kā arī lietot Lattelecom bezmaksas wi-fi. Arī pie Laimas pulksteņa un Rātslaukumā darbosies 1188 informācijas centri.

Šogad īpaši nozīmīga ir sadarbības partneru objektu programma, kas festivālu krāšņos ar lielākiem un mazākiem gaismas pārsteigumiem.

Staro Rīga organizatori sevišķu uzmanību pievērš jauniešu iesaistei, tāpēc festivāla programmā iekļauti jauniešu darbi un idejas, ko studenti kopā ar profesionāļiem radīja starptautiskajā seminārā Riga Think Tank. Vairāki studentu darbi iekļauti arī Siguldas Pilsētvides līdzdalības festivālā Nature/Urban/Future.

Domājot par ārvalstu viesu pārsteigšanu, viens no gaismas objektiem atradīsies lidostā Rīga, savukārt kafejnīcu maršruta gaismas objekti turpinās starot līdz nākamā gada 1. janvārim, tādējādi iepriecinot gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus arī gadu mijas svētku laikā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.